Şimdi Ara

Posta Hırsızı Nasıl Yakalanır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oturduğum binada faturalarım dahi posta kutusundan çalınıyordu. birde Aliexpressden takipsiz gelen kargolar işin içine girince biraz kafa çalıştırmam gerekti.

posta kutusunun içine 1Ad A4 boyutundaki kağıdı zarf şeklinde katlayarak bir ucu 1cm kadar posta kutusunun dışında kalacak şekilde dışarıda bırakın.

Apartmana giriş çıkış saatlerinin yoğun olduğu zamanlarda yapın bunu vaktiniz oldukça.

Akşam 17:00 yada Sabah 07:00 yada öğlen.

sonra da TV'den posta kutusunu gören güvenllik kamerasını açıp birazda çekirdek alıp seyredin.

posta kutusundan kağıdı çeken kişi gördüğünüzde tekrar geçmesini bekleyene kadar bina içinde bekleyin.

Tekrar geldiğinde ise bina içinde gürültülü bir kavga edin. Diğerlerine gözdağı olması amacı ile.

Bu Dediğim şeyler az önce gerçekleşti.

posta kutusundan kağıdı çekenin yöneticinin karısı olduğunu gördüm.

Apartıman içinde bayaa bi bağırarak kavga ettim.Hemen hemen herkes duydu biraz sonra de eşini bekliyorum bakalım ne olacak.

Artı polisi aradım 155 den şikayetciysen kamera görüntüsünü alıp karakola gel dedi.

Bu saatten sonra kimsenin cesaret edebileceğini sanmıyorum.

• Helal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yöneticinin karısının derdi neymiş senle?
  • Böyle terbiyesizce şeyler yaşanacak bir muhitte oturmuyorum çok şükür. Rezillik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bına yonetıcılerının bina içinde kendilerini bi bok sanma olayı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.