Şimdi Ara

[POSEIDON]83 LVL INT ILE TAKAS YADA SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mükemmel bir char değil sadece chinesse nuker nasıl birşey dedim ve kastım.Üzerindeki dress harcinde bankada arabian sworduda mevcut . taxilerde makbul olduğu için daha fazla fiyata anlaşır aranan adam olurusnuz. Elinizden sayılı char unique alabilir saldırı amaçlı yapılandırılmış bir chardır. pvpde çok fazla şansınız yokmuş gibi bir izlenim yaratsada birtek blader ile ve farmı bitik bow ile kapışmayın gerisini alırsınız. size tek masrafı bir premium olur kıyafetlerin +ları eksik olsada bu açığı alchemy ile kapatmaya çalıştım.

yeni char kastığım için satıyorum yada takas düşünüyorum (poseidon serverinde ve 64+ xbow olmak şartı ile ) satış fiyatı yeni char için alacağım dress pre+ticket zart zurt a karşılık 130 ytl.

Not: satış olursa hertürlü duruma karşı öncelikli şart TC Kimlik numarası ve telefon numarası alırım. Ek olarakta ; umarım bunu burda ispatlamak zorunda kalmam ama saçma sapan işlere kalkışana (hack dolandırma vs vs) 24 saat içerisinde bedelini çok ağır ödetirim (bulunduğum yerin emniyet amirliği , özel harekat ve adliyede bir dünya tanıdık)

BU SKİLL VE ÜZERİNDEKİ İTEMLER
    [img=http://img383.imageshack.us/img383/2309/12774068uu1.th.jpg]

BU DA REV6'DAN BİR GÖRÜNÜM
    http://www.rev6.com/player.asp?id=1197100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slaveking -- 19 Eylül 2008; 10:29:46 >

• kardesim bende 80 lv xbow war pacifikte tks etmek istersen
    msn: korkunc541@hotmail.com
    66m parası war
    1 kasa elixer wiepon sonra 2 kasada elixer awr
  • Sadece poseidonda char arıyorum sağol teklif için
  • ABİ 84 lwl xbow cleric war olursa pm atcam ben çetin
  • arkadasım ıstersen ben takasa gırerım 68 lvl dedıgın gıbı Skıllerı kendı lvlınde MAX 68 Regue 68 Bard ıstersen takasa gırerım hayırlı nese o olsun ıstıyorsan Konusalım msn vermen yeterlı.. ıyı Aksamlar sana bana ulas k.i.b
  • UpppPppPpPPpPPpPpPppP
  • UP
  • abı Sen Bana Pm At oyunda Lar0ZA__ XBOw 68 LVL skıllerı harıka ?? posede char?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hotel_

abı Sen Bana Pm At oyunda Lar0ZA__ XBOw 68 LVL skıllerı harıka ?? posede char?

Oyunda değilsin herhalde [cannot find] diyor
  • değilim abi gircem 1 dk GEl msn ye istersen silk yukluyorum su anda anlamsizz_esintii@hotmail.com
  • çarı almayı düşünüyorum msn esad_melike@hotmail.com ekle konuşak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.