Şimdi Ara

portakal kokulu masallar ilk 100 kitap 2 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/product&product_id=364450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auzun99 -- 10 Nisan 2015; 13:25:24 >

• auzun99 kullanıcısına yanıt
    Çilek kokulu masallar kitabı aldım kargoyla 5 tl ye geldi. Bir öğretmen olarak beğenmedim kokusu yok iğrenç mürekkep kokusu var. İlk başta acaba kokulu kitap mı dedim malesef. Aynı kitapların bir benzerini süpermarketlerde yine meyve kokulu olarak gördüm. Fiyat 5 tl idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutcuk -- 10 Nisan 2015; 13:40:27 >
  • herkes mi üçkağıtçı olur arkadaş. dün muz kokulu masallar kitabı ilk 100 sipariş için 2 TL idi güya.. 96 sipariş alınmıs kitap su an 9TL
  • Bu kitapların kokulu olması sağlık olarak problem değil mi ya? Kimyevi bir ürün sonuçta, bir de çocuklar koklıycak. Ben de aldım daha öncekileri, kitapyurdundan alcam dedim bekliyorlar heralde orda.kargo ödeyemem belirsiz bir ürüne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 liraya düştükçe alıyorum 1 tane, şuana kadar bununla beraber 3 etti.
    Teşekkür ederim paylaşan arkadaşıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

2 liraya düştükçe alıyorum 1 tane, şuana kadar bununla beraber 3 etti.
    Teşekkür ederim paylaşan arkadaşıma

Nick - mesaj :D

• diger konulari incelerseniz icinde sacma sapan resimler var, cocugun okuyacagi kitap degil bana gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 10 Nisan 2015; 14:45:09 >
  • verin şu 2 likleri toptan yüzkere kargo vermeden alalım bir çırpıda neyse.. Sırf ucuz diye alacağım sırf kargo parası vermemek için hepsini alacağım Ne aldığımı bilmeden hatta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.