Şimdi Ara

Port yokmuş sıra bekliyorummmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün TTNET bayisine gittim yeni taşındığım eve internet bağlatmak amaciyla ancak sokağımda boş port olmadığını söylediler port boşalırsa abonelik yapacaklarını söylediler ve abonelik sözleşmesi imzaladım port boşa çıkınca bana ulaşıp bağlantıyı yapacaklarmış semt bagcilar sizce 1 ay içinde internete kavuşabilir miyim? Yoksa daha uzun sürebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abonelik sözleşmesinin yanında 4-5 sayfa daha kağıt imzaladım o kağıdı anlamadım seçtiğim paket ile mi alakalıydı bi sıkıntı oluşturur mu kendi adıma ?

• Hocam konunuzla alakasız ama şunu sormak istiyorum. Neden TTNET?
  • Süre için kimse bir şey söyleyemez 1 gün de olabilir 1 yıl da ama keşke diğer firmalara da baksaydınız netspeed türknet gibi port olabilir ayrıca internet sitelerinde özel indirimler oluyor onu kaçırdınız ama internet bağlanmadığı için 14 gün içinde ücretsiz iptal edebilmeniz lazım
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Şimdi abonelik yaptıgım bayiye gidip iptal edebilmem için 14 gün gibi bir sınır mi var baglanmadigi surece istediğim zaman abonelik sözleşmemi 14 gün geçince geri çekemiyoruz yanı

• Bağlansa bile 14 gün süren var diye biliyorum ayrıca paket alırken internet ve telekom müdürlüğünden bakın orada port var mı diye teyit ederek geçtim eve geldiğimde vdsl sinyalim gelmişti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.