Şimdi Ara

POPCORNHOUR A-400 NMJ(nmt) / İncelendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
20.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet

quote:

Orijinalden alıntı: ahbecan

İnceleme için teşekkürler. Pratikte a400 ün gigabit ethernet hızı nedir test edebilir misiniz?

Elbette,

Yarın saat 11:00 civarlarında burada olur sonuçlar.

Yukarı ekledim.
    Ancak HDD NTFS formatlı ve A400 3 ext3 formatlatamadım ext3 performansını test edemedim.

quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

@Ahmet, inceleme için teşekkürler. Bir şey sormak istiyordum. egreat teki gibi 3D BD isoları harici altyazı ile oynatma imkanımız varmı A-400 de ? Birde 3D BD iso menülü oynatabiliyormu ? Profil 1 Profil 2 ayırt etmeden.

Hayırlı olsun bu arada, iyi günlerde kullanın. Bizde erken davranıp gidip egreat aldık, A-400 ü görünce pişman olmadım değil

Bende olan isoların tamamında altyazı mevcut o nedenle test etmek aklıma gelmedi. :(

3D oynatan hiçbir medya player full menülü oynatmamaktadır.
    Sadece lite olarak. Film oynarken sağdan soldan çıkan alt menüler.

• @rccol Almanya`da cihazi nereden aldiniz?kardesim gidecek, onun bulabilecegi,ne bileyim mediamarkt gibi superstorelarda cihaz satiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aced

@rccol Almanya`da cihazi nereden aldiniz?kardesim gidecek, onun bulabilecegi,ne bileyim mediamarkt gibi superstorelarda cihaz satiliyor mu?

Merhaba
    Ben cihazı ebay den aldık. Teslim olarak Almanya'daki şirket adresini gösterdik.
    Ben gittiğimde cihazlar gelmişti.

Sizde mesela otele kargo ettirip otele de kargonunun geleceğini bilgi vererek gittiğinizde teslim alabilirsiniz.
    Sanırım 3,4 günde teslim ediyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Ahmet, teşekkür ederim bilgi için. Sancak Bilgisayar sigma 8910 lar 3D leri menülü oynatacak falan diyorduda ondan sordum . Demekki hikaye çıktı.

Bi arada 3d bd.iso harici altyazı olayını deneyebilirsen çok güzel olur. Elimde 3D BD isolar varda altyazısı yok. Epey önemli benim için :), oynatabilirse kesin bende almak istiyorum.

Bu arada nerden almıştın acaba ? Kendi sitesinden out of stock diyorda.

Teşekkürler,
  • quote:

@Ahmet, teşekkür ederim bilgi için. Sancak Bilgisayar sigma 8910 lar 3D leri menülü oynatacak falan diyorduda ondan sordum . Demekki hikaye çıktı.

Bi arada 3d bd.iso harici altyazı olayını deneyebilirsen çok güzel olur. Elimde 3D BD isolar varda altyazısı yok. Epey önemli benim için :), oynatabilirse kesin bende almak istiyorum.

Teşekkürler,

Kendi sitesi 22 aralıktan bu yana onu demiyor ve satıyor.

rccol arkadaşım almayadan getirdi.

Edit ; evet şimdi baktım öyle diyor ama öğlen satıştaydı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 6 Ocak 2013; 21:27:23 >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahbecan

İnceleme için teşekkürler. Pratikte a400 ün gigabit ethernet hızı nedir test edebilir misiniz?

Elbette,

Yarın saat 11:00 civarlarında burada olur sonuçlar.

Yukarı ekledim.
    Ancak HDD NTFS formatlı ve A400 3 ext3 formatlatamadım ext3 performansını test edemedim.

Teşekkürler tekrar. İyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbecan -- 7 Ocak 2013; 14:26:35 >
  • quote:

quote:

@Ahmet, teşekkür ederim bilgi için. Sancak Bilgisayar sigma 8910 lar 3D leri menülü oynatacak falan diyorduda ondan sordum . Demekki hikaye çıktı.

Teşekkürler,

Kendi sitesi 22 aralıktan bu yana onu demiyor ve satıyor.

rccol arkadaşım almayadan getirdi.

Edit ; evet şimdi baktım öyle diyor ama öğlen satıştaydı :(

Tekrar stokta görünüyor.

• Ben popcornun kendi sitesinden mail atmıştım adamlar en fazla kutuya 200 dolar yazabiliriz daha aşağısını yazamayız demişti bu durumda alsak ne olacak ki illa ki gümrüğe takılacak ondan sonra ver elini % 20 gümrük vergisi üzerine 56 TL damga pulu ödeyince anlamını yitirecek gibi
  • Vxp nin bi etkisi varmi videolarda gercekten? Yoksa fasa fiso mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

Vxp nin bi etkisi varmi videolarda gercekten? Yoksa fasa fiso mu?

VXP den mi başka bir özelliğindenmi bilemem ama,
    3D filmler inanılmaz gerçekçi. ilave olarak 2D lerde de projeksiyon la izlemede aynı oppo 93 performansı veriyor.
  • quote:

quote:

3D filmler inanılmaz gerçekçi. ilave olarak 2D lerde de projeksiyon la izlemede aynı oppo 93 performansı veriyor.

hocam sizin perde sanırım 120 inc ben 120 ile 135 arasında gidip geliyorum görüntü kalitesi etkileniyor ekran büyüdükçe almayı düşündüğüm projeksiyon epson 9100 siz ne tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

quote:

quote:

hocam sizin perde sanırım 120 inc ben 120 ile 135 arasında gidip geliyorum görüntü kalitesi etkileniyor ekran büyüdükçe almayı düşündüğüm projeksiyon epson 9100 siz ne tavsiye edersiniz

Hayırlı olsun.

Derim seçiminize.

Perde büyüklüğü ben forumdakiler gibi düşünmüyorum.
    İzleme mesafem 5-5,5m civarı. 120" te bazen çok haeketli sahnelerde acaba perdeyi biraz dahamı küçük alsaydım diyorum.
    hareketli sahnelerde sinemada en önde oturuyormuş hissine kapılıyorum. :(

Bence benimki 100" olsa daha iyi olurmuş.

Karar sizin.

• @Ahmet teşekkür ederim hocam bakalım artık, the bigger is better diye bir deyim var bu ekran aleminde ama ben biraz kuşkuyla yaklaşıyorum, kaliteyi korumak adına.

@sakgoz79 hocam peki yurtdışındaki bir tanıdıgımız bizim adımıza alıp hediye gibi yollasa yine mi gümrüğüe ıvır zıvır vergisine takılır?
  • Hocam o hediye vs işleri tarih oldu çoktan her türlü misafir ederler gümrükte ve tahmin edemiyeceğiniz masraflar çıkartıyolar uzak durun derim
  • hadi ya üzüldüm o zaman en güzeli yurt dışından biri gelirken yanında getirmesi, üründe sıkıntı olunca onu nasıl oradaki garantiye göndereceğiz ya da çöpe mi atacağiz
  • Arkadaşlar merhaba;

Aşağıdaki ürünleri içine koyabileceğim dar , yüksek muhtemel ahşap kabin arıyorum.
    Hazır bu tarz ürünler satan bildik bir yer varmı?
    Arkası vb çok kablo olacak malum.
    Toparlayacak birşey olmalı. Hanımı kızdırmamalı. :)

Anfi SR806 , PopcornC200 , A400 , Vuduo , htc pc , ps3 slim

Şu na benzer bişi olacak aslında.

POPCORNHOUR A-400 NMJ(nmt) / İncelendi

• quote:

Orijinalden alıntı: rccol

Arkadaşlar merhaba;

Aşağıdaki ürünleri içine koyabileceğim dar , yüksek muhtemel ahşap kabin arıyorum.
    Hazır bu tarz ürünler satan bildik bir yer varmı?
    Arkası vb çok kablo olacak malum.
    Toparlayacak birşey olmalı. Hanımı kızdırmamalı. :)

Anfi SR806 , PopcornC200 , A400 , Vuduo , htc pc , ps3 slim

Şu na benzer bişi olacak aslında.

Valla üstad benim durumumda seninkine benzer ama daha vahim çünkü ben ölçüleriyle oynayarak bir tv sehpası yaptırmayı düşünüyorum ama daha yer veya marangoz bulamadım resimde ki gibi bir ürün olacak ama üzerinde renkte ve yapıda ölçülerde oynamalar yapacağım bilen varsa yardımcı olsun çok dua alır

• @Ahmet yapmış olduğunuz çalışmalar ve vermiş olduğunuz değerli bilgiler için çok çok teşekkürler.
    birde bu cihazın torrent ile filim indirme performansı nasıl.
    selamlar.
  • a-400 ü iyi günlerde kullanın... bu arada bende a200 var.. 3d filmlerde alt yazı sıkıntısı yaşıyorum, srt yi ass ye isx e sub a çeviren birkaç program denedim... en son bulduğum program da srt den ass ye çevirdim ancak ondada çevirirken font ve dil ayarı yapılamıyor , bu sebeple altyaılarda türkçe karakter sıkıntısı yaşıyorum, bunu hangi programla aşabilirim.. öneriniz nedir ......

-problemin sebebini buldum , inceliyorum...

.ass incorrectly displayed in newest A-200 firmware

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 12 Ocak 2013; 12:07:26 >
  • 2. sorum ise, cihaz torrentten film indirirken upload ı nasıl karşılıyorsunuz sürekli cihazı açık mı bırakmak gerekiyor... siteler belirli upload ın altında kalındığında ban lıyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.