Şimdi Ara

Popads Nasıl - Ödeme Kanıtlarıyla Popads İncelemem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır sitelerimde kullandığım pop-up reklam şirketi popadsı tanıtmaya çalışacağım,ödeme kanıtlarıyla [B]popads nasıl[/B] sorusuna cevap vermek istiyorum sizinde yüksek hitli web siteleriniz var ise, bu reklam şirketini kullanarak güzel gelirlerler elde edebilirsiniz. Reklam şirketinin en büyük özelliği site under reklam dediğimiz ziyaretçiyi rahatsız etmeden arka planda pop-up reklamları açması. Site ingilizce olduğundan ingilizce bilmeyen arkadaşlara rehberlik ederek, sistemi nasıl kullanacakları hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Popads Minimum Ödeme Tutarı

Popads ödeme sınırı 5 dolardır. Ödemeleri paypal üzerinden yatırır. Ücreti talep ettiğinizde maksimum bir gün içerisinde hesabınıza geçirirler. Genelde 24 saat dolmadan paranız paypal hesabına yatmış olur.

Popads Ayarları

1. Aşama Kayıt ; Referanslı Kayıt Referanssız Kayıt adresine girilir aşağıdaki türkçeye çevirdiğim şekilde form doldururlur.

Referansımla kayıt olan arkadaşlara reklam ayarını ben yaparım yada destek sağlarım.

Username : Kullanıcı adınız

E-mail : E-posta adresiniz onay maili gönderecekleri için kullandığınız mail adresini yazın.

Account type : Yayıncı ve reklamveren seçme alanı, publisher kısmı seçilecek

Password : Şifre oluşturma

Re-Password : Oluşturduğunuz şifreyi tekrar girin

First name : İsminiz

Last name : Soyisminiz

Phone number : Cep telefonu numaranız

I have read and accepted Terms and Conditions kutuğunu işaretleyerek registere tıklayınız.

2. Adım Siteye Reklam Ekleme

Sol menüde iki kısım mevcut adviser panel ve publisher panel bizi ilgilendiren kısım publisher panel, reklamveren değilseniz adviser kısmı bizi ilgilendirmiyor.

Publiser panel +new website sekmesi açılarak aşağıdaki yönergelere göre sitenizi kaydedin.

Site name : Proje isminiz domain isminizi yazsanız olur.

Site url : http://siteadi.com şeklinde sitenizin adresini yazın

Desciption : Site hakkında kısa bilgi

Keywords : Sitenizle alakalı anahtar kelimeleri sıralayın. Description ve keywordü türkçe yazmanızda sıkıntı olmaz. Bu,şekilde, bir kaç, anahtar kelime yazın.

Categories : Yayın yaptığınız sitenin sektörünü seçin

Allow Campaigns with kısmı sitenizde hangi tür reklamların yayılanmasını istediğiniz kısım, eğer xyz siteniz var ise, adult content kısmını da işaretleyip alt kısma geçin

Allow advertisements showing as ise popads reklam biçimlerinin isimleri, ziyaretçiyi rahatsız etmemek adına ben sadece popunder kısmını kullandım. İlerleyen zamanda farklı reklam seçeneklerini kullanıp test edebilirsiniz.

Add website butonuna tıklayarak sitemizin onaylanmasını bekliyoruz. Bu süre maksimum 24 saat fakat daha erken onaylanacaktır.

3.Aşama Reklam Yerleştirme Ayarları

Publisher kısmından generate code seçeniğine tıklayarak popadsa eklediğimiz siteyi listede bulup hide advanced options seçeneğinden detaylı reklam ayarlarını seçiyoruz. Buradaki en önemli nokta ise, 24 saatte bir ziyaretçiye kaç popunder reklam gösterileceğidir. Sürekli reklam gösterip ziyaretçiyi kaçırmamak için popunders per visitor kısmını 1 olarak değiştirip ( diğer ayarlar olduğu gibi kalsın ) generate code kısmına tıklanır.

Karşımza gelen kodu wordpress için görünüm>bileşenler>metin kısmınu aktif edip içine yapıştırarak kullanabilir. Reklamları sitenizde gösterimine başlayabilirsiniz.

Blogger popads ayarı ise ayarlar>yerleşim>gadget ekle>HTML/JavaScript gadgetinin içine yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Popads Ödeme Ücretleri

Aşağıdaki tabloda sedace popunder kullanarak 25190 görüntülemede 19 dolar aldığımın kanıtıdır.

1000 gösterimde 0.75 dolar almışım.

Bu zamana kadar aldığım ödemeler

Popads Ödeme Katını

Paypaldan bana gönderdikleri ücretin kanıtı

Ek Olarak: 24 saat geçmeden ödemeyi paypal hesabıma geçtiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IvC -- 30 Mart 2015; 23:23:10 >

• Ek Olarak: 24 saat geçmeden ödemeyi paypal hesabıma geçtiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.