Şimdi Ara

Polypad-REEDER M8-Via L8-HOMETECH-Turkcell T Tablet- REEDER A8i-LENOVO TB3-850F MT8161P (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazmana gerek yok istersen git samsung al

Bende samsung kullaniyorum tabletim telefonum buzdolabı hepsi samsung

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica belirtmek isterim ki samsung aralarindan en saglami samsung tableti 5-6 defa düşürdüm hic bişey olmadi

Ondan önce casper vardi bir dusunce pert oldu

• dj.caner kullanıcısına yanıt
    Hocam Google da aliexpress,banggood veya gearbest alışveriş rehberi diye aratırsanız nasıl alışveriş yapacağınız konusunda bilgi sahibi olursunuz.Aliexpress gittigidiyor gibi dir satıcılar kendisi satar,banggood veya gearbest ise hepsiburada gibi şirkettir ve herşeyi kendisi satar.Tablet gibi cihazları banggood veya gearbest ten almanızı tavsiye ederim.Gelelim sorunuza ne kadar öderim gümrük te vs. diye.Aslında gümrükte hiçbirşey ödemeyebilirsiniz.Tamamen şans işi bu işler.Ben bir çok ürün aldım,bu zamana kadar gümrük te takılan bırakın kontrol edilen dahi olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell T Tablet

HOMETECH ELITE 8 NEW TABLET

Polypad M8 Pro

REEDER M8

REEDER A8i QUAD NOIR 2 GB

Casper Via L8

LENOVO TB3-850F MT8161P QUAD CORE

En az 2 gb RAM ve 16 GB hafızaya sahip 7-8 inch ekrana sahip, android tabanlı yukarıdaki tabletlerden hangisini önerirsiniz? Amaç, çoğunlukla oyun oynamak ve bazen youtube'dan video izlemek, skype'tan görüntülü konuşma yapmak. Ama asıl beklentimiz paly storedaki oyunları donmadan akıcı bir şekilde oynatması ve oyunları açabilmesi.

• Hometech

• TeknolojiManyağı28 T kullanıcısına yanıt
    Bu arada forumdan edindiğim genel kanı tabletlerde intel işlemcinin pek tavsiye edilmeyişi. Fakat notebookcheck adlı sitesinde işlemci kıyaslaması yapyığımda bu listedeki tabletlerden en iyi işlemciye sahip intel işlemcili hometech ve reeder a8i quad in olduğunu gördüm. Çelişkiye düştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: goxelgokcell

Turkcell T Tablet

Polypad M8 Pro

REEDER M8

Casper Via L8

En az 2 gb RAM ve 16 GB hafızaya sahip 7-8 inch ekrana sahip, android tabanlı yukarıdaki tabletlerden hangisini önerirsiniz? Amaç, çoğunlukla oyun oynamak ve bazen youtube'dan video izlemek, skype'tan görüntülü konuşma yapmak. Ama asıl beklentimiz paly storedaki oyunları donmadan akıcı bir şekilde oynatması ve oyunları açabilmesi.

güncell

• quote:

Turkcell T Tablet

Polypad M8 Pro

REEDER M8

Casper Via L8

Terazinin bir kefesinde bu yukarıdaki birbirinden değersiz tabletler, diğer kefesinde ise Samsung Galaxy Tab A T350 ? Sizce ne yapmalıyım?

• Reeder alırsan teknik servis hizmeti alamazsın. İstersen git şikayetvar.com a bak telefonlara çıkmazlar, her arıza garantidışıdır ve parça fiyatı yüksek ücretlidir. Bu forumda çok sayıda Reeder'ın adamı olan yorum yapanlar var. Mağazalarda da ürünleri övenler hep Reeder'ın kendi çalışanı.
    Hometech teknikservis konusunda daha iyidir.
    Intel işlemcisi çok yüksek performanslıdır.Açamadığı oyun yoktur. Fakat pil süresi pek iyi değildir. Elite 8 de çok şıktır.
    Genel sorunsuzluk ve pil süresi en iyisi açık ara Samsung'tur ama içlerindeki en yavaş işlemciye sahiptir. Oyunlarda çok kasar. Boyutuda 7" içindir. Daha küçüktür.
    Bence eğer bütçen varsa Ipad Mini al. Ipad bir yana diğer tabletler diğer yandadır.
    O kadar paran yoksa ve tabletten performans istiyorsan Hometech. Yok sadece tablet ile basit işlem yapacağım pili iyi gitsin diyorsan Samsung.

Burada RAM oyunlarda pek fazla fark yaratmaz önemli olan işlemcidir. Daha ekonomik oyun için bakıyorsan 1Gb RAM li ama iyi işlemcili tabletlere bakmalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: demirparcasi

Reeder alırsan teknik servis hizmeti alamazsın. İstersen git şikayetvar.com a bak telefonlara çıkmazlar, her arıza garantidışıdır ve parça fiyatı yüksek ücretlidir. Bu forumda çok sayıda Reeder'ın adamı olan yorum yapanlar var. Mağazalarda da ürünleri övenler hep Reeder'ın kendi çalışanı.
    Hometech teknikservis konusunda daha iyidir.
    Intel işlemcisi çok yüksek performanslıdır.Açamadığı oyun yoktur. Fakat pil süresi pek iyi değildir. Elite 8 de çok şıktır.
    Genel sorunsuzluk ve pil süresi en iyisi açık ara Samsung'tur ama içlerindeki en yavaş işlemciye sahiptir. Oyunlarda çok kasar. Boyutuda 7" içindir. Daha küçüktür.
    Bence eğer bütçen varsa Ipad Mini al. Ipad bir yana diğer tabletler diğer yandadır.
    O kadar paran yoksa ve tabletten performans istiyorsan Hometech. Yok sadece tablet ile basit işlem yapacağım pili iyi gitsin diyorsan Samsung.

Burada RAM oyunlarda pek fazla fark yaratmaz önemli olan işlemcidir. Daha ekonomik oyun için bakıyorsan 1Gb RAM li ama iyi işlemcili tabletlere bakmalısın.

Yorumunuz için teşekkürler.

Zaten notebookcheck sitesinden kontrol edebildiğim kadarıyla en iyi işlemci hometech ve reeder da gözüküyor.İkiside aynı işlemciyi kullanıyor. Açıkçası ram in oyunla alakası olduğunu düşünüyordum o yüzden 2 gm ram de ısrarcıydım. Alacağım tablette internetle işim neredeyse hiç olmayacak. Sadece oyun amaçlı. Maalesef ipad kadar bütçemiz yok.

• goxelgokcell G kullanıcısına yanıt
    reeder 8m mediatek işlemci kullanıyor. hometech elite intel. yani işlemcileri farklı. oyunda intel fark yaratır. pil de ise mediatek. intel i7, mediatek i3 gibi düşünün.
    bütçeniz varsa 2GB tabii ki daha iyi ama tablette arka planda çok fazla uygulama aynı anda çalıştırmadığınızdan, çok uygulamalar arası hızlı geçiş ihtiyacımız olmadığından çok da gereği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirparcasi

reeder 8m mediatek işlemci kullanıyor. hometech elite intel. yani işlemcileri farklı. oyunda intel fark yaratır. pil de ise mediatek. intel i7, mediatek i3 gibi düşünün.
    bütçeniz varsa 2GB tabii ki daha iyi ama tablette arka planda çok fazla uygulama aynı anda çalıştırmadığınızdan, çok uygulamalar arası hızlı geçiş ihtiyacımız olmadığından çok da gereği yok.

Hometech ile reeder kıyaslarken işlemci konusunda kastım a8i quad olanı idi m8 değil. Daha önce belirttiğim gibi amacımız çoğunlukla oyun oynamak ve bazen youtube'dan video izlemek, skype'tan görüntülü konuşma yapmak. Ama asıl beklentimiz play storedaki oyunları donmadan akıcı bir şekilde oynatması ve oyunları açabilmesi. Bunların dışında facebook tiwtter ya da diğer websitelerde dolaşma gibi bir işimiz olmayacak tabletle.

• Hometech Elite 8 işini görür.
  • quote:

quote:

Turkcell T Tablet

Polypad M8 Pro

REEDER M8

Casper Via L8

Terazinin bir kefesinde bu yukarıdaki birbirinden değersiz tabletler, diğer kefesinde ise Samsung Galaxy Tab A T350 ? Sizce ne yapmalıyım?

Maalesef hala karar verip alamadım. Mağazalarda bazı modelleri inceleme fırsatım oldu.

Polypad'in ekran çözünürlüğü çok kötü

Reeder'ın her iki modelinin de ekran çözünürlüğü çok kötü.

Hometech mağazalarda bulamadım.

Casper Ve Turkcell tabletlerin ekran çözünürlüğü ise polypad ve reeder modellerine göre bence daha iyiydi.

Lenova tableti ise vatan computerda gördüm. Bu marka ve modeller arasında en iyi çözünürlük ondaydı kesinlikle.

Tabi taaki Samsung T-350 görene kadar. Samsung çözünürlüğü bir başka. Her ne kadar kağıt üstünde teorikte donanımsal özellikleri diğer marka modellere göre düşük olsada ekranı mest etti beni.

Tabi en çok merak ettiğim bana oyun oynarken sıkıntı çıkarmayacak ve genel-kronik sorunu olmayan tablet hangisi?

Bu arada polypad ve reederlardan vazgeçtiğimi belirteyim.

Son olarak az önce gözüme Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T312
    takıldı. Android 4.2 gözüüyor ama güncelleme gelmişmidir? Bu tableti nasıl bilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxelgokcell -- 26 Mart 2017; 18:16:7 >

• ben de oğlana alacağım tablet bu seçeneklerden en iyisi hometech görünüyor sanırım
  • Oyun için belki hometech tercih edilebilir ama normalde bu tabletler içerisinde casper via l8 ve Turkcell t tablet diğerlerinden özellik olarak daha iyi , epey sitesi puanları daha yüksek sim kart girişi var 4.5 g destekli bu tabletler oyun için de fena sayılmazlar, batarya olarak casper fark atar, temiz 2. El 250-300 tl ye bulabilirsin.

http://www.epey.com/tablet/karsilastir/58878-71810/casper-via-l8_hometech-elite-8/farklari/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.