Şimdi Ara

PolyPad C-5900? - Concord SmartPAd 7? _-TERCİH-_

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlar PolyPad C-5900 ve Concord SmartPAd-7 tabletlerden birini almak istiyorum fakat kararsız kaldım, acilen yardımınıza ihtiyacım var. Özellikle kullanıcı arkadaşlar ve bu konuda uzman arkadaşlardan hızlı yardım bekliyorum, 2 gn içinde cihazı almak istiyorum.

(NOT: aksesuara önem vermiyorum , fiyat konusundada kıyaslamaya gerek yok. Sadece ve sadece HIZ - AKICILIK - EKRAN GÖRÜNTÜ KALİTESİ - STABİLLİK - OYUN SENSÖRLERİ - GOOGLEPLAY UYGULAMALARA UYUMLULUK konusunda yorumlarınızı bekliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apsuvaayayra -- 29 Mayıs 2012; 8:40:06 >

• ACİL YARDIM LÜTFEN ARKADAŞLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: djyusuf52

burda ikisini de detaylı şekilde yorumlamışlar. istersen bi gözat ;)

concord
    http://www.laptopvadisi.com/yeni-markalardan-concord-smartpad7-8gb-7-tablet/

polypad
    http://www.laptopvadisi.com/tavsiye-polypad-polypad-c-5900-4gb-7-tablet-incelemesi/

Bu tarz yorum + inceleme videoları izledim lakin konuya hakim biri olmadığım için çok fazla bir anlam ifade etmedi, oyüzden kullanıcılar yada tablet işinden anlayan arkadaşlardan yorum ve yardım bekliyorum.

• Merhaba

Tercihlerinizin arasına Tüm Teknosalarda satışta olan Oblio Mint Plus ürününü koymanızı tavsiye ederiz.

www.tabletmint.com

obliotablet.blogspot.com
  • Merhaba

Tercihlerinizin arasına Tüm Teknosalarda satışta olan Oblio Mint Plus ürününü koymanızı tavsiye ederiz.

www.tabletmint.com

obliotablet.blogspot.com
  • Merhaba

www.tabletmint.com

obliotablet.blogspot.com
  • Merhaba

www.tabletmint.com

obliotablet.blogspot.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: apsuvaayayra

quote:

burda ikisini de detaylı şekilde yorumlamışlar. istersen bi gözat ;)

concord
    http://www.laptopvadisi.com/yeni-markalardan-concord-smartpad7-8gb-7-tablet/

polypad
    http://www.laptopvadisi.com/tavsiye-polypad-polypad-c-5900-4gb-7-tablet-incelemesi/

Bu tarz yorum + inceleme videoları izledim lakin konuya hakim biri olmadığım için çok fazla bir anlam ifade etmedi, oyüzden kullanıcılar yada tablet işinden anlayan arkadaşlardan yorum ve yardım bekliyorum.

reklamları geçip buradan takip ediniz...

• reklam yapmak gibi bi amacım yok. Ben kendim yazsam bu sitelerdekinden farklı bişi yazmam. Adamlar yazmış güzelce paylaşalım dedik. Adımız reklamcıya çıktı iyi mi :S dileyen baksın dememize rağmen. neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

reklam yapmak gibi bi amacım yok. Ben kendim yazsam bu sitelerdekinden farklı bişi yazmam. Adamlar yazmış güzelce paylaşalım dedik. Adımız reklamcıya çıktı iyi mi :S dileyen baksın dememize rağmen. neyse

hacı sana demiyo be, bu obliotablet nickli arkadaş arka arkaya 6 kere oblio tablet reklamı yaptı ya ona dedi. kasma moruk bu kadar. :D bu arada PolyPad C-5900 diyorum. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FF9559B5B -- 29 Mayıs 2012; 23:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gureci93

quote:

reklam yapmak gibi bi amacım yok. Ben kendim yazsam bu sitelerdekinden farklı bişi yazmam. Adamlar yazmış güzelce paylaşalım dedik. Adımız reklamcıya çıktı iyi mi :S dileyen baksın dememize rağmen. neyse

hacı sana demiyo be, bu obliotablet nickli arkadaş arka arkaya 6 kere oblio tablet reklamı yaptı ya ona dedi. kasma moruk bu kadar. :D bu arada PolyPad C-5900 diyorum. :D

Tmm hacı sorun yok sakinim:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girisimci52 -- 30 Mayıs 2012; 15:19:43 >
  • quote:

HEYY DJ....

Dostum sana yazmadım o iletiyi ben, flood atan vatandaşa yazdım, senin kaldığın yerden insanlar devam etsin istedim, sıkıntı yok, ilgin için teşekkür ederim
  • concord diyorum bende 7 kullanıyorum çok çok memnunum tavsiye ederim
  • Tmm apsuvaayayra kardeş. Eyvallah ;)
  • Bende concordla hb deki reeder readppad3 llite arasnda kaldm

• quote:

Orijinalden alıntı: 60kc3

Bende concordla hb deki reeder readppad3 llite arasnda kaldm

HIzlı bir bakışta neredeyse aynı cihazlar gibi gözükselerde KARŞILAŞTIRINCA can alıcı artılarıyla concord daha mantıklı gibi;

-------------Concord---------------Readppad3
    İşlemci:.......1,2-1,6............................1,5

Ram:..........512 ddr3........................512 dd2

D.Hafıza.........8gb...............................4gb

E.kart:...........Mali.............................OpenGL

EKRAN:..... ..IPS-LCD........................TFT-LCD

Kamera:.........1,3mp...........................0,3mp

Kutu içeriği olarak Reeder ne vaad ediyor bilmem ama al sana concord kutu içeriği çoşmuş>>> HDMI kablo, USB kablo, OTG Kablosu, Priz şarjı, Araç şarjı, Kulaklık, Kılıf, ve çok begendiğim RJ-45 (eternet adaptör)

Reeder hakkında bilgim yok ama Concord Müşteri hizmetlerine bilgi almak amaçlı 4 adet mail attım, bütün sorularıma 5dk içinde ve tatmin edici cevaplar verdiler, çok şaşırdım ve taktir ettim.

Kesinlikle +30 tl fark ödemeyi concord fazlasıyla hakediyor bence... nedersiniz?

( Ben siparişimi verdim kargomu bekliyorum, tercihim Concord SmartPAd7 oldu, yorumlarıyla düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim, umarım bu konu başkalarınada faydalı olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apsuvaayayra -- 2 Haziran 2012; 1:33:28 >

• PolyPad C-5900 ve Concord SmartPAd-7 alıcamda cok karasız kaldım polypad ın ram 1 gb concord un 512 buda fazla uygulama yüklersem kasma sorunu yapabilirmi concord da yoksa ben concord dan yanayım :D ?
  • pil süresi ve ram i kıyaslarsak polypad daha önde ama concord un da avantajları na bakarsak kamera ve işlemci hızı yanında verilen eşyaları bakımında önde karasızkaldım yardım edinnnnnnnnnnnnnnn :DDD
  • concordu yaklaşík bir haftadır kullanıyorum henüz kasma sorunu ile karşılaşmadım õzellikleri gayet yeterli vaad edileni karşılayan bir cihaz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.