Şimdi Ara

Polosmart Kablosuz Kulaklık 49,90 TL !HEPSIBURADA DÖRT DÖRTLÜK KAMPANYALAR - FIRSATLAR GÜNCELLENECEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
12
Favori
40.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 Gündür Hepsiburada'da Dört Dörtlük Kampanya adı altında günlük 4 ünde belirli saatlerde fırsat ürünleri paylaşılıyor. Bu ürünlerde takip ettiğim kadarıyla güzel fiyatlar oldu. Bunları bu konu altında kampanya öncesi ve sonrası paylaşarak değerlendirme yapabiliriz.

Kullananlar veya fiyatı hakkında daha yorumu olan arkadaşlarda yardımcı olursa güzel bir başlık olur.

Gördüğüm bazı fırsat ürünleri;
    https://www.hepsiburada.com/qansas-xcf-lizard-21-vites-26-jant-bisiklet-p-HBV00000HLXSW

399,90 TL'ye 3 saatlik inmişti, bence f/p

https://www.hepsiburada.com/arnica-tesla-premium-rose-elektrikli-supurge-p-EVFEMARTESLAROSE

699,90 TL

XIAOMI MI BAND 4 199,90
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-4-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000KKJ56?magaza=Hepsiburada

Bugünün 4 x 4'lük ürünleri;

Polosmart Kablosuz Kulaklık 49,90 TL !HEPSIBURADA DÖRT DÖRTLÜK KAMPANYALAR - FIRSATLAR GÜNCELLENECEK

JBL Go da 99,90'a inmiş, bakalım diğerlerinde fiyat ne olacak

Samsung Galaxy A9 2018 (Samsung Türkiye Garantili) 2.399 TL
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a9-2018-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000F8REP

Bugünün fırsat ürünü;
    https://www.hepsiburada.com/polosmart-fs19-mp3-player-kulak-ustu-kablosuz-kulaklik-siyah-p-HBV00000IUN53?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitatlii -- 25 Temmuz 2019; 15:12:55 >

• Saçmasapan ürünleri indirime sokuyor gittgidiyorun saatlik indirim kampanyası olmuştı geçen ay ona özenmişler ama olmamış

Sırada Mİ Band 4 var bakalım kaçtan verecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakrupalice -- 19 Temmuz 2019; 16:34:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "saçma sapan" sana göre diğer insanlara göre olmayabilir
    12 tl ye yastık
    29 tl ye scooter
    399 tl 26 jant bisiklet
    29 tl ye armut koltuk
    1899 tl ye i5/4gb ram/500gb hd laptop

bunlar hiçte kötü fiyatlar değil bence
  • ben dün armut koltuk altım 29 a bugün de yastık aldım 12.90 a. dişime göre bir şeyler gelirse affetmem. bir tek laptop da dün kararsız kaldım ama keşke alaydım. band4 güzel inerse babama alırım bi tane, kalp ritmi var onda doktrolar bile öneriyor artık onları
  • valla ben ikili elyaf yastığı 12 TL den aldım öğle arasında hb kampanyasından. Sepete max 3 çift ekleyebildim ama diğer telime de hesap açıp oradan da aldım.
    açıkçası doğru ürün yakalanırsa (sizin ihtiyaçlarınıza uyan) bence çok mantıklı. ben bim ya da migrosta bile görmedim bu fiyatı. hem de iki tane için.

saatlik kampanya kimin icadıdır tartışmayacağım. önemli olan müşteri bundan faydalanıyor mu bunu tartışmaktır bence. benim için avantajlı fiyatı sağladıklarını söyleyebilirim.
  • Mi Band 99’a düşsün ben de affetmem zaten de yastık armut falan bana hitap etmedi o yüzden benim için saçma. Yoksa herkese hitap etmeyecek diye bir şey yok

• wakrupalice kullanıcısına yanıt
    almayanı döverler zaten merak etme. ama gerçekçi olmak lazım, mi band 3 ün 150 tl olduğu dünyada bir üst modeli 99 olmaz. 190-150 olursa değerlenir ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitatlii

almayanı döverler zaten merak etme. ama gerçekçi olmak lazım, mi band 3 ün 150 tl olduğu dünyada bir üst modeli 99 olmaz. 190-150 olursa değerlenir ama
    190 olacak deniyor
  • Mi Band 4 için beklemedeyim, güzel bir fiyat olur inşallah

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat çökeriz 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi band 4 kaç dakikaya tükenecek acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

Mi band 4 kaç dakikaya tükenecek acaba
    Saniye Diyecektin Herhalde

GG Kampanyasında Çoğu Saat Başı Almıştım. Özellikle İlk Başlarda Haber Duyulmadan Rahat Alınıyordu. Sonrasında Saniyeler Sürüyordu. 59.90 a Band 3 Almıştım O Zaman. Bakalım Bu Sefer Ciddi Bişey Olacak mı.

• mi band 4 ü dün trendyoldan 233'e aldım, daha kargoya verilmemiş. eğer 200'den aşağıya olursa hemen iptal eder alırım. :) site açık bekliyoruz bakalım
  • böyle kampanyalarda bazen satın alma sınırını 1 adet yapıyorlar
    bir kere dellenip çağrı merkezini aramıştım 1 kere sepete atma hakkınız var, silerseniz tekrar atamazsınız demişlerdi. çağrı merkezindeki kız bizim buradan almadığınızı belirleyip tekrar açmamız uzun sürer yeni üyelik açıp alın daha hızlı olur demişti.
    aklınızda olsun
  • 199,99 oldu
  • alıyor muyuz beyler
  • 249dan 199a indi fiyat ama ama şu anda sitede 284den inmiş gibi yapıyorlar :)

yinede iyi fiyat
  • 200 oldu tırt.
    aliex den 150 ye çin versiyon sipariş ettim 20 vergi gelse 170 30 tl kardayım yine.
    bir acelem yok yani indirim var diye aldım satmayı denerim belki.
  • 179'dan aldım gitti. Olmadı iade ederim.
  • Bence pek iyi fiyat değil atlamaya gerek yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.