Şimdi Ara

Polo Arka Cam Açılmıyor Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2016 polo. Sol arka camda şöyle bir sorunum var.

Şoför koltuğundaki cam otomatiğinden camı açmak istediğimde cam 5cm kadar açılıp duruyor. Tekrar açmaya çalıştığımda ise cam kapanıyor. Kendi cam otomatiğinde ise sorun yok rahatça açılıp kapanıyor.

Mesela arka tarafta oturan kişi camı yarı açtı diyelim. Şoför koltuğundaki otomattan tam açmak istiyorum diyelim. Açma yönünde hareket ettirmeme rağmen cam kapanıyor.

Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

• update

• Hocam camlar kapalıyken cam kapatma tuşlarına on saniye kadar basın kalibrasyon yapması için. Her birini teker teker yaptıktan sonra bir sıkıntı kalmaz
  • peymacun kullanıcısına yanıt

yarın denicem hocam inş düzelir, çok teşekkürler.

• smartlavyer kullanıcısına yanıt
    hocam deneyebildin mi ya merak ettim oldu mu diye :D, bende megane vardi onda ise yariyordu aynisi passatta da is gordu. Polo'da da oluyorsa demek ki vw ve renault araclarda ise yariyor.
  • peymacun kullanıcısına yanıt

Maalesef düzelmedi.

Cam anahtardan açılıyor kapanıyor. Sürücü tarafındaki tuşlarda iletim yok galiba. Arkadaşın dediği olayı yaptım. Diğer camlar 7 8 saniye sonra tık tık diye ses verdi. O camdan ses gelmedi. İşin ilginci ilk önce arka sol camda bu sıkıntı oldu kendiliğinden düzeldi bu sefer sağ arka ama düzelmiyor. Anlaşılan bu dar zamanda yine cepten para çıkacak :(

• Dayanamadım, tuş takımını söktüm, baktım kablolarda kopukluk yok temizledim sildim geri taktım çalışmaya başladı arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.