Şimdi Ara

POLİNOM YAPAMAMA LANETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar polinom konusunu 2-3 farklı yerden dinledim 80 soru tipi adında soru çözüm videosunu kendim de çözerek izledim. Kendi test kitabımdan da sorusunu çözdüm ama hala denemelerde yapamıyorum şu konuyu abi şaka mıdır nedir daha ne yapmam gerekiyor anlamış değilim. Denemelerde gelen sorunun benim çözdüğüm sorularla alakası yok sorular uzaydan gelmiyo diyolar ya polinom soruları uzaydan geliyor bence

• Temel kavramları öğren yeter soru ezberleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu bence sadece polinomla alakalı olarak düşünme . Eğer bir konuda soru yapamadığını düşünüyorsan ve git gide yapamadığından eminsen . Sıkıntı sende ya da soruda değildir . Sıkıntı ön yargındır . Yapamadığın o soruları iyice öğren ve evde güzelce tekrar çöz . Sınavda neyi eksik düşünüp yapamadığını analiz etmen gerekiyor . Sadece polinom için değil . Her konu için böyle . Aslında polinom mantığı gayet basit bir konu . Kavradığında hepsi aynı gelir .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yahya tanı eksiksiz dinlersen cikmis sorulardan emin ol hicbirini kacirmazsin
  • benaslndyokum kullanıcısına yanıt
    zaten ösym genelde sıfır kökten soruyor
  • Travis Scott hocam sizin Astroworld albümünüz çıkmadı mı? neden YKS ile uğraşıyorsunuz?
  • Empirewashere E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum dediklerini yapacağım
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Kylie'yi babasından isterken benim rapçiye verecek kızım yok dedi bende mühendis olucam o yüzden. Sonra sicko mode (düğün remix) gelecek beklemede kal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.