Şimdi Ara

polat öldümü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Wolverine

Beyler dizinin bitmesine daha çok var. Her bölümü kanala 400 milyon dolar kazandıran bir dizi böyle ucuz bir şekilde bitmez.
    Dizinin daha çok bölümü var, sadece kırılma noktasında dizi. Yani yeniden başlamış gibi olacak. Tıpkı Çakırın öldüğü bölümdeki gibi..

400 milyon dolar nedemek bilio musun abi ???? sakin ol ,tut kolumdan bende izlemiştim ama 5 milyon dolar felandı senin aklında başka bişi kalmış...
    bu arada bence karahanlının avukatı o masonlardan biri hatta başı bile olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 18 Mart 2005, 4:16:34 >

• film başka boyutlara taşındı karahanlı güçlü derken onunda üstü çıktı vadide yaşayan biri olarak sayın KARAHANLIYA ALLAH'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, Polat'a da ALLAH sabır versin çok zor bi durumda baen olsam kafayı yerdim(kurtlar vadisi başladığında lütfen cep telefonlarınızı kapatınız)
  • quote:

Beyler dizinin bitmesine daha çok var. Her bölümü kanala 400 milyon dolar kazandıran bir dizi böyle ucuz bir şekilde bitmez.
    Dizinin daha çok bölümü var, sadece kırılma noktasında dizi. Yani yeniden başlamış gibi olacak. Tıpkı Çakırın öldüğü bölümdeki gibi..

Yani bi bakalım ne kadar yapıyor.....

75 Bölüm X 400 Milyoncuk Dolar = 30 Milyar Dolar....
    Allah bereket Versin...

Demmeki 10 15 bölüm sora Necati şaşamaz raci şaşamaz showtv felan dünyanın en zengin kurum ve/veya şahısları ocak....

• quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

quote:

400 milyon dolar nedemek bilio musun abi ???? sakin ol ,tut kolumdan bende izlemiştim ama 5 milyon dolar felandı senin aklında başka bişi kalmış...
    bu arada bence karahanlının avukatı o masonlardan biri hatta başı bile olabilir
    Belki toptan kazanılması hedeflenen paradr yani sadece dizi olarak düşünmeyin bunun cep müziği var, takıların satılması var, zaten bi ara ben reklamları izlemek için açıyordum kanalı arada sırada polatta reklamlara reklam arası yapıp yüzünü gösteriyordu. Çok sinir oluyodum bu yüzden rahat rahat reklam izletmiyorlardı. Bu arada daha film yapacaz,kitap yazacaz, eski bölümleri tekrar oynatacaz, polatın oyuncakları çıkacak,dizide gözüken özel eşyaları satacağız ooo daha neler var neler hedefimiz adam başı 400

• dizi iyice dağıtmaya başladı.
    nerde eski kurtlar vadisi
  • ben demiştim Kurtlar vadisi the end polatta ölsün ben izlemem sanırım daha ne kaldı abdulhey onun yerini alacksa hiç almasın
  • POLAT ölmedi yahu ne adamsınız yuhh daha dizi yeni başlıyor
  • ne ölmesi arkllar yapmayın ya bi burundan kan aktı diye psikolojik işte çocuğun başına gelmeyen kalmadı ben bile acıdım walla..nası dayansın o bğnye bence çok doğal bi senaryo gereğidir..doğu operasyonu eline aldı..mabede giricek..ama bence samuelde bişiler var..baronu öldüren teşkilatı biliyo gibi..
  • Baronun (Mehmet Karahanlı) avukatı vardıya gözlüklü (adını unuttum) onun bir parmağı var o örgütte bir pislik var bu işte çıkar ortaya yakında
  • bu ölmez, adamın gözünü kanbürümüş. birde soğuk taşlara yatmış cırcır olacak

quote:

Orjinalden alıntı: pew

Ölmedi Ama Ölcektir Yakında

polat öldümü?

• quote:

Orjinalden alıntı: Jocman

Baronun (Mehmet Karahanlı) avukatı vardıya gözlüklü (adını unuttum) onun bir parmağı var o örgütte bir pislik var bu işte çıkar ortaya yakında
    evet bencede cok dogru hatta o gece törende konuşanlardan biri onun sesi ,id,i av.nizamettin varbir numara..
  • ben çok izlemedim diziyi ama baronun avukatı ile o gizli örgütteki kukuletalı adamlardan birnin sesi aynıydı
    dikkatle izlerseniz fark edersiniz
  • Polat ölmez kardeşim o diziyi herkes kimin için seyrediyor POLAT için o zaman ölür mü? ölmez.....eninde sonunda bitecek bu dizi senaryo değişe değişe zaten dizi allak bullak oldu...nerede o ilk bölümler......
  • lan çakal konuşmayın adamı hasta etmeyin
    kurtlar vadisi bir dönemin gerçeği demekki dizide bi şey batıyorki böyle konuşuyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan_emre

dizi iyice dağıtmaya başladı.
    nerde eski kurtlar vadisi

ALKASI YOK SON BÖLÜM DAHA İLK BÖLÜMDEN BELLİYDİ.ÖNCEDEN BASİT BAĞLANTILARI GÖSTERİYORDU. POLAT YÜKSELDİKÇE DAHA KARMAŞIK BİR DÜNYA DERİN DEVLET YAPISI KARŞIMIZA ÇIKTI.BU BASİT BİR MAFYA DİZİSİ DEĞİLDİR ARKADAŞLAR.DİZİNİN YENİ BÖLÜMLERİNİ ANLAMAK İÇİN MASONLUK,SIYONIZM,ILLUMINATI,BERDENBERG GRUBU,AMERİKA TARİHİ VE BEYİN GELİŞTİRME :) HAKKINDA BİLGİ EDİNİN.BENCE DİZİNİN EN GÜZEL BÖLÜMLERİ YENİ BAŞLIYO.
  • arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum karahanlının ölümü aynı üzeyir garih in ölümüne benziyor oda aynı yerde güya gaspçı tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü...

dizinin sonuda tahmininme göre polat ölecek ve bu ülkede mafya temizlenemez gibisinden bi mesaj verecekler
  • Polat tarikata babasının varisi olarak girecek... İsmi açıklanacak devlete düşman gibi gözüküp tarikatı çökermeye çalışacak.. Mafya birbine düşecek herkes ölecek ruslarda baron tarafıda ... Sadece polat ekibi ve baronu öldüren tarikat kalacak.. Sonra sinema filmi ile Polat tarikatı çökertip ölecek...Nasıl senaryo ama...
  • olmezzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: darendeli

arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum karahanlının ölümü aynı üzeyir garih in ölümüne benziyor oda aynı yerde güya gaspçı tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü...

dizinin sonuda tahmininme göre polat ölecek ve bu ülkede mafya temizlenemez gibisinden bi mesaj verecekler

DEDİĞİN KESİNLİKLE DOĞRU.ANCAK DİZİDEKİ MESAJ TÜRKİYEDE MAFYA TEMİZLENMEZ DEĞİL DÜNYADAKİ MAFYAYI DOĞURAN GÜÇLER TEMİZLENMEZ OLACAKTIR.BU ARADA O HERİFLER ILLUMINATI ADLI 1771 YILLINDA ALMAN HUKUK PROFESÖRÜ WEISHAUP TARAFINDAN KURULMUŞ BİR ÖRGÜT.1784 YILLINDA KAPATILIP TÜM ÜYELERİ SÜRGÜNE GÖNDERİLDİ.BU TARİHTEN SONRA ÖRGÜT YER ALTINA ÇEKİLDİ VE MASONLARIN EN GÜÇLÜ KOLU OLARAK YÖNETİMİ GİZLİ BİR ŞEKİLDE ELE GEÇİRDİ.ÖRGÜTÜN AMACI MAFYA,DEVLET ADAMLARI,İŞ ADAMLARI GİBİ KURUMLARI BİR ARADA YÖNETİP GİZLİ VE GÜÇLÜ BİR DERİN DEVLET YARATMAK.BAŞTA FRANSIZ İHTİLALİ,KENNEDY SUİKASTİ GİBİ OLAYLARIN ARKASINDAKİ KİŞİLER OLARAK GÖSTERİLİYORLAR.ANCAK EN BÜYÜK KURALLARI GİZLİLİK.KENDİLERİNE REX DİYEN 7 KRALLARI VE ADLARI MAGUS OLAN BÜYÜ YARDIMCILARI VAR.KİMSE TARAFINDAN TANINMIYORLAR SIRADAN KÜÇÜK İŞ ADAMLARI GÖRÜNTÜSÜNDELER VE ŞİRKETLERİNİ NOVİTİATE DEDİKLERİ YAMAKLARIN ÜZERİNE AÇIYORLAR. BARON İSE ILLUMUNATUS DIRIGENS(YÖNETİCİ AYDINLANMIŞLAR) DENİLEN 3 YÖNETİM PİRAMİTİNİN 2.SİNİN
    EN ÜST DÜZEYİNDEKİ KİŞİYDİ.UZUN OLDU BU KADAR YETER GERİSİNİ MERAK EDENLER ARAŞTIRSIN

• Polat dizinin sonunda ölecek bence.. Ayrıca Nizamettin de Karahanlı'nın ölüm emrini veren 6 kişiden biri olabilir. Adaletin terazisinden anladım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.