Şimdi Ara

PokexGames

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet oyunun adı PokexGames:PO BR'nin yeni oyunudur.(Yaklaşık 1.5 sene önce açıldı).Buraya aslında bir rehber yapmayı planlıyordum ama oyunun sitesine baktığım zaman kendileri baya ayrıntılı bir rehber yapmışlar,o yüzden rehber yapmaktan vazgeçtim.Oyunun sitesi:http://www.pokexgames.com. İsteyen verdiğim siteden oyunun resmi update videosunuda izleyebilir.
    Oyundaki Yenilikler:100'e Yakın Yeni Pokemon
    180'e Yakın Yeni Yerler
    Artık Balık Tutarken Yem alabilirsiniz(Misty şeklinde olan,biftek şeklinde olan vb.)
    Balık tutarken karakterimizin eline bir olta geliyor ve balık oltaya takıldığı zaman suda kabarcıklar çıkıyor oltaya sağ tıklıyorsunuz ve balık karşınıza geliyor.
    Suyun altına gittiğiniz zaman artık karakteriniz yürümüyor yüzüyor.
    Motor gelmiş(Bisiklet yerine).
    Yeni Pokémon hareketleri gelmiş(Mesela Raichu dört ayak üzerinde koşarak ilerliyor).
    Birde videoda gördüğüm kadarıyla karakter öksürmüştü.
    Biliyorum şu anda forumda PokeCyrus oynanıyor ancak yinede bir alternatif olabilir PokexGames.Oyun yeniliklerle daha iyi hale gelmiş.Ayrıntılı bir rehber olmadı(aslında rehber olmadı ama ).Sitedeki rehber:http://www.blogpxg.com.Burada gereken her şey anlatılmış.Herkese iyi günler.

• İyi de nasıl bir oyun olduğunu söylememişsin. Yani pokecyrus gibi biz trainer mıyız? Grafikleri nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Burn

İyi de nasıl bir oyun olduğunu söylememişsin. Yani pokecyrus gibi biz trainer mıyız? Grafikleri nasıl?

Daha önceden Pokemon Adventures oynamış mıydın?Grafikler onunla aynı eğer istersen bu konudan bakabilirsin http://resim.donanimhaber.com/m_52119651/mpage_1/f_/key_//tm.htmoyun bu değil ama grafikler aynı.Evet sen trainersın oyuna başlarken pokémon seçiyorsun ve kendin savaşıyorsun yani skillleri kendin atıyorsun(f1,f2 vb. gibi)
  • oyunu oynayan var mı varsa nick furti server sapphire 104 lvlm her türlü yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shrbz -- 23 Haziran 2012; 17:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shrbz

oyunu oynayan var mı varsa nick furti server sapphire 104 lvlm her türlü yardımcı olurum

Ben oynuyodum ama kimse yok diye birakmistim(yani türk kimse ),eger sen oynuyosan baslayabilirim tekrardan Sapphire'de :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben suan devm ediyorum 105 lvl olcam :D oyunda ben ve 2-3 türk daha var :D bende konuyu yeni gördüm dedim bi soraym :D
  • quote:

ben suan devm ediyorum 105 lvl olcam :D oyunda ben ve 2-3 türk daha var :D bende konuyu yeni gördüm dedim bi soraym :D

Tamam bende şimdi biraz gireyim oynıyım ama ben bugün başka bi oyuna başlıycam o yüzden oynayamam çok fazla şimdi girerim en fazla 1 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

quote:

ben suan devm ediyorum 105 lvl olcam :D oyunda ben ve 2-3 türk daha var :D bende konuyu yeni gördüm dedim bi soraym :D

Tamam bende şimdi biraz gireyim oynıyım ama ben bugün başka bi oyuna başlıycam o yüzden oynayamam çok fazla şimdi girerim en fazla 1 saat

tmm nick ini yazarsan buraya ben hergün oyundaym bulursun mutlaka :D
  • quote:

tmm nick ini yazarsan buraya ben hergün oyundaym bulursun mutlaka :D

Tamam benim nick Whitfield seni eklemiştim ama sabah yoktun oyunda :)
  • Orijinalden alıntı: Perditionn

Tamam benim nick Whitfield seni eklemiştim ama sabah yoktun oyunda :)

o saatlerde zor bulursun :D saat 3-4 den sonra giriyorum anca :d bnde seni ekledim oyunda görüsürüz mutlaka
  • quote:

o saatlerde zor bulursun :D saat 3-4 den sonra giriyorum anca :d bnde seni ekledim oyunda görüsürüz mutlaka

Ben seni eklemiştim açıktın ama 7 leveldım ve pm atamıyodum o yüzden bi şey yazamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

quote:

Ben seni eklemiştim açıktın ama 7 leveldım ve pm atamıyodum o yüzden bi şey yazamadım :)

Alıntıları Göster
    bilseydim neyse bugün görüsürüz :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shrbz -- 25 Haziran 2012; 3:59:42 >
  • Konuyu hortlatayim, oynayan var mi?

• bende üye oluyum

• selamlar arkadaslar ben de oyuna başlamak istiyordum fakat oyuna giriş yapamıyorum hata veriyor hata kodu: "Varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı (ERROR 10054) (ERROR 444)"

oyun yöneticileri ile de bu konuyu görüştüm destek aldım fakat verdikleri çözümlerin hiçbirisi işe yaramadı bilgisi olan var ise yazabilir mi? teşekkürler..

• dns ile bağlanman lazım üts 8.8.8.8 alt 8.8.4.4 olarak gir girersin oyuna eğer oynayan varsa scarlet 2 serverı yenı acıldı bende orda basladım 2 gun oluyo nick :Deacon Wintres

• extremejazz22 E kullanıcısına yanıt

Olmadı çözemedim

• eski sapphire serverinde oynuyorum 152 lvl orebound charım var yeni başlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim instadan ekleyebilirsiniz buraya bakamıyorum

burakazamak

• yokmu gelen :D

• extremejazz22 E kullanıcısına yanıt

1.1.1.1 adresinden cloudflare warp indirip girebilirsin.

Wi-fi ile bağlanabiliyorsan wi-fi ile bağlantı sağlayıp sonra ethernet bağlantısına geçebilirsin oda işe yarıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.