Şimdi Ara

PokeStorm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • poke nasıl satılıyor poke martın 2. katına çıktım hi dedim ondan sonra 50 tane şey çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: idrisovic

poke nasıl satılıyor poke martın 2. katına çıktım hi dedim ondan sonra 50 tane şey çıkıyor

2.kat deil aşagıdaki kadının yanına gidip adı Heather galiba Hi.pokemons diceksin .sonrada satmak istedigin pokemonun adını yazcaksın fiyatını soler yes.no diceksin kafana göre
  • Spearow yakaladım ve nidoranların mekanını buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheqeMerT

Spearow yakaladım ve nidoranların mekanını buldum.

sen bayaa açtın haritayı.bide pokestorm konusma alanı ya da benzeri bisey acıyım mı sonra flood yapmayın diolar 2kelime konusunca
  •  PokeStorm
    ilk defa bu tür oyunlarda charizardların oldugu yere gittim hep premium gerekiodu.bunda gerekmio öldüm ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 28 Ağustos 2011; 1:32:34 >
  • loot of ... crab claw vs bunlar ne işe yarıyor yazıyor ama birşey gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: idrisovic

loot of ... crab claw vs bunlar ne işe yarıyor yazıyor ama birşey gelmiyor

pokemonun ölüsüne sağ tıkla open de .asagıda pencere acılır cıkanları pokebagına sürükle.markete satarsın

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 28 Ağustos 2011; 2:59:09 >
  • parti kurma varsa biri beni kasabilir mi bende weedle var kasamıyorum + adamlar pat diye kesiyor ben daha saldıramadan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus595

parti kurma varsa biri beni kasabilir mi bende weedle var kasamıyorum + adamlar pat diye kesiyor ben daha saldıramadan :(

bence sen yeni char aç.levelin çok yüksek degilse.sunkern gelene kadar.çünkü weedle çok kötü.onla bisey yapamazsın:)
  • yaw ne lvl atlamadm hiç kasılmıyor ki lvl atlim :D
  • Poke takımım güçlendi.
    Arbok,Dratini,Pikachu,Mareep,Sunkern.
  • Cyndaquil,Charmander,Totodile,Pikachu,Dugtrio,Diglett(machoke 45 olunca takıcam).dratini.abra ya da gastly almayı düşünüorum
  • Biri bana pikachu yada çimen pokesi ayarlaya bilir mi ?
  • Yeni pokemonlar.Scyhter ve Vileplume
  • Safak bu iron bar görevi hangisi oluyor ?
  • yaw ben sunkern geldii aldm da yine dalamıyorum ki ordaki pokemonlar gelir gelmez yok ediyorlar kasılabileceğim başka yer yok mu
  • Sunkern i 12 lvl yaptım kaç lvl de başka mapa geçeyim birde bucastr yi gördüm de o beni görmedi oyundaki adım Berke :D berke5555 olmadı :D
  • skill kullan pokemonuna

skill atmak için yanda options var ona tıkla hotkeys'e tıkla f1 f2 yazar.f1'in karsısına m1.f2'ye m2 m8-m9!a kadar yap ama sakin send automacially'i isaretlemeyi unutma.bide pokedexle bakabilirsin pokemonun hangi skilleri kullanabildigine.

arkadaşımız açıklamış
  • biliyorum ben ztn skill kullanıyorum ama ordakiler hemen öldürüyor ama boş bir yer bulunca hemen orda kasılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus595

biliyorum ben ztn skill kullanıyorum ama ordakiler hemen öldürüyor ama boş bir yer bulunca hemen orda kasılıyorum

sen resimde gösterdigim gibi mavi yerden diğer haritaya geç.orda balık tut sunkernle.pokemonların içinden çıkanları al onları markete sat hem para kasarsın hem de level kasarsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.