Şimdi Ara

Pokemoncrater yenileniyor... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Berkei_Lee

Site düzeldi!!!
    Yuppi....

lan sus nazar değdircen

• quote:

Orjinalden alıntı: anndzone

yih_hu ne kadar zakisin arkadaşım puanlar sırlanırsao zaman pokelerde gider çnkü puanları pokeler yaratır

ne diyon olm sen puan 0 lanır pokeler gitmez bi kaç kere oldu öyle tecrubeli olduğum için biliyorum sizin gibi ezik diilim
  • olm yih?hu senin de bigün devrin kapancak o zmn görüşcek senle bu ezikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: koraxxx

olm yih?hu senin de bigün devrin kapancak o zmn görüşcek senle bu ezikler

hepiniz bi araya gelin hem sen kimsinki velet bana olm dion kaç yaşındasın sen ?
  • o velet seni 14 yaşındayım var mı
  • büyü de gel
  • kaç yaşındasın lan ötün ordan bigün sesini kısarlar merak etme ve o gün yakındır
  • 20 yaşındayım var mı nerdensin geliyim oraya şimdiki lafları edebilcenmi bakalım %100 yusuf yusuf olcan hadi yiyossa
  • gel lan gel istanbul avrupa yakası kartaltepe bakalım sağ çıkıyon mu gelmeyen .... tamam mı lan
  • quote:

Orjinalden alıntı: koraxxx

gel lan gel istanbul avrupa yakası kartaltepe bakalım sağ çıkıyon mu gelmeyen .... tamam mı lan

deli cesareti

varya seni bi parçalarım varya olm cesedini tanıyamazlar tmm sen istedin
  • hadi lan kim yusuf yusuf olu yemedi işte böleee 3,5 atıooooo kim kimi parçalıo görürüz
  • 14 yaşında herif 21 liğe kafa tutuo

görürsün olm sen adres doru çıksın kurtuluş şansın yok gerisini orda dewam ederiz
  • tutarım olm yaşa değil başa bakıcan en gel bakalım bi daha bu foruma yazı yazıcak kadar sağlam kalıyomusun
  • görücez onu lafla peynir gemisi yürümez senin bırak yazı yazmayı yaşıcak zamanın olucakmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nuR^^ -- 11 Kasım 2006; 16:04:47 >
  • be laflarla değil yumruklarla sopalarla yürütürüm o gemiyi
  • o gemiyi ben batırırım yalnız hadi bakalım görcez

o korayı kokoreç yapmanın zamanı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nuR^^ -- 11 Kasım 2006; 16:07:19 >
  • tabi kendi gemini kendi ellerinle batırıcaksın sen gel biz burda hazır beklioz yumruklar senin yüzündeki kanlarla bulanmak istio
  • yalnız beklemek yemiyo mu

tmm o zaman daha kolaydır bende topluom sen sadece bekle
  • şu an yumruklarımın suratında ne gibi şişlikler açıcağını çok merak ediyorum

• kesin yaw kavgayı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.