Şimdi Ara

Pokemon X/Y ekleşme konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ichise

mewtwo Y'nin Sp.A. base stat'ı 192. Oyundaki en yüksek değer. Diğer taraftan X'in de att.'ı 190. O da en yüksek değer.

charizardite Y'nizi herhangi bir pokemona koyup X taşıyan bir poke'yle takaslayabilirsiniz. ama dikkat etmek lazım. kaptırmayın taşı.

Anliyorum Mewtwo Y'den yana problemim yokta Charizard X isterdim dogrusu. Takas yapacagim artik.
  • Arkadaşlar oyunda Friend Safari diye bir özellik var. 3DS'inize friend code ile eklediğiniz bütün arkadaşlarınızın bir type'ı var (atıyorum ben poison'ım platinumiv dragon). Bu typelara göre belirli 3erli halde pokemonlar çıkıyor normalde bulunması zor olan. Friend Safari'ye oyunu bitirdikten sonra gidebileceğiniz Kiloude City'de girebiliyorsunuz. O yüzden X ve Y'de arkadaş eklemek çok önemli.

Ben listedeki herkesi ekledim. Siz de beni eklerseniz hem safari hem savaşmak için iyi olur. '' 1091 8190 9052 '' friend code'um.
  • Nick Burak FC 2750-1333-8859 Ekleyin Ben Az Sonra Herkesi Eklicem

Edit:Ben Pokemon X Oynuyorum Bulbasaur'ı Aldım Wonder Trade İle Charmander Geldi Mega Stone Varsa İşe Yaramayn Trade İle Yollayabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Spirit Of Emotions -- 8 Kasım 2013; 20:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Spirit Of Emotions

Nick Burak FC 2750-1333-8859 Ekleyin Ben Az Sonra Herkesi Eklicem

Edit:Ben Pokemon X Oynuyorum Bulbasaur'ı Aldım Wonder Trade İle Charmander Geldi Mega Stone Varsa İşe Yaramayn Trade İle Yollayabilir mi ?

Charizard için mega stone u lumiose city'den çeşitli evolution taşları satan biyer var, orda bi adam duruyo, ondan alabilirsin. Ben 500,000 pokedolara charizardike Y almıştım :D
  • Eğer style'ınızı yeterince yükseltirseniz 10.000 dolara bırakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phago

quote:

Orijinalden alıntı: The Spirit Of Emotions

Nick Burak FC 2750-1333-8859 Ekleyin Ben Az Sonra Herkesi Eklicem

Charizard için mega stone u lumiose city'den çeşitli evolution taşları satan biyer var, orda bi adam duruyo, ondan alabilirsin. Ben 500,000 pokedolara charizardike Y almıştım :D

bakıcam oraya hocam Wonder Trade Çok İyi Ya 50 Lvl Noctowl 26 Jolteon Geldi Jolteonu Kastım 60 Lvl Şuan 7.Gym'ye Gidiyorum

Edit:Hocam Baktım 1.000.000 İstedi Charizardın X Megasına Ben Dress Shoptan Kıyafet Aldım Şimdi 300.000 İstiyor Para Kasıyorum Para Düşürücem 58Bin Kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Spirit Of Emotions -- 9 Kasım 2013; 21:36:24 >

• quote:

Eğer style'ınızı yeterince yükseltirseniz 10.000 dolara bırakıyor.

Bunu bilmiyordum iste :( bosuna gitti o kadar para yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ichise kullanıcısına yanıt
    300Binden Düşmüyor Ya :(
  • Her gün otelde çalışın. Premier ball satın alın(teker teker). Elbise, kuaför vb. yerlerde para harcayın. Restaurantlarda takılın. Battle institute'de takılın. Alexa ile konuşun(yeşil bir kafedeydi, malum kadın film starı).
  • 3282-3243-7541 arkadaşlar ekleyin gördüklerimi ekledim
  • Arkadaşlar listedekileri ekledim, beni de eklerseniz sevinirim:

1650-2251-1161
  • herkesi ekledim
    benimki - 4785 - 4975 - 8450
  • 1822 0310 6448
    Ilk mesajdakileri ekliyorum

• FC lerini paylaşan/paylaşılan arkadaşlar eklerse sevinirim
    FC:2595-1253-3188 Nick:Azazil
  • 5429-8096-4913

Battle yapabilicek var mi suan ?
  • ltriggal L kullanıcısına yanıt
    Nick Ne Söyle Ekliyim
  • quote:

Her gün otelde çalışın. Premier ball satın alın(teker teker). Elbise, kuaför vb. yerlerde para harcayın. Restaurantlarda takılın. Battle institute'de takılın. Alexa ile konuşun(yeşil bir kafedeydi, malum kadın film starı).

Ben 10.000'e aldim dun.

Ekledim yeni gelenleri.

• Hocam Benim Safariye Bakar mısın Hangi Tür Ve Hangi Pokeler Çıkııyor
  • ilk mesajdaki herkesi ekledim

1821 - 9754 - 5224 // phantom
  • The Spirit Of Emotions kullanıcısına yanıt
    aipom ve Kecleon var normal type safari. 3. ditto olabilir online olduğunda onuda kontrol edicem.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.