Şimdi Ara

Pokemon Omega Ruby / Alpha Sapphire [3DS ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
3
Favori
10.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkahn

quote:

Orijinalden alıntı: Depresyon01

quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Eon ticketimi aldim arkadaslar, sanirim tr de bulamiycaksiniz.
    Oyunu alanlarin haberi olsun.

Pokemon Omega Ruby / Alpha Sapphire [3DS ANA KONU]
     Pokemon Omega Ruby / Alpha Sapphire [3DS ANA KONU]

10 gün önce aldım şimdi battle için takımımı topluyorum kapışalım bir ara arakdaşlar :D

Bu aksam istersen :)

takımım daha tam oturmadı :D alırsın kanki

• Oturunca haber ver
  • eon ticket streetpass ile bulunuyor sadece değil mi
  • Evet.
  • Arkadaşlar miracle island 2 buraya nasıl gidebilirim? gidemiyorum bir türlü
  • Su oyuna isinamadim bir turlu. X'i defalarca bitirmistim. Omega Ruby'i ilk bitirisim bi daha bastan oynamam sanirim. Icine cekmiyor oyun ya bende sikinti var ya oyun oynatmiyor tekrar kendini. Mapler cok karisik geliyor bir de bana. Bir gariplik var ama bende mi oyunda mi bilmiyorum. :) Efsane pokemonlari almak da cook basit. Zaten alayi vardi bende ya pokebank'ta neyse. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: booker01

Su oyuna isinamadim bir turlu. X'i defalarca bitirmistim. Omega Ruby'i ilk bitirisim bi daha bastan oynamam sanirim. Icine cekmiyor oyun ya bende sikinti var ya oyun oynatmiyor tekrar kendini. Mapler cok karisik geliyor bir de bana. Bir gariplik var ama bende mi oyunda mi bilmiyorum. :) Efsane pokemonlari almak da cook basit. Zaten alayi vardi bende ya pokebank'ta neyse. :)

Kesinlikle XL efsane olabilecek türde bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler eklerseniz pm atın fcleriniz ile 45e yakın secret base var şu anda bende rare candy toplamak için birebir
  • Oyunda Rank kasan var mı?
  • Var

bu arada hoopa kodu muhabbeti donuyor bazi yerlerde emin degiim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkahn -- 24 Aralık 2014; 17:17:47 >
  • eon ticket olayı tam nasıl oluyor streetpass demişsiniz onu hiç yapmadım ben
  • Meloettasi olan var mi arkadaşlar , elimde arceus ve celebi var special olarak ama iyi yetiştirilmiş pokemonlar da var 6iv jolteon gibi. Meloettayi çok seviyorum ama hiç deximde olmadı :/ Bitsin bu özlem :/
  • oyunu 183 saat oynamışım sizin kaç saat oldu? :))
  • Battle yapmak isteyen varsa söylesin yapalım müsait olunca.
  • Arkadaşlar kimseden ses çıkmıyor ama takip edenler vardır diye düşünüyorum bu yüzden , Facebook'ta bir gurup kurdum Aktif bir şekilde Battle , Trade ve Bilgi toplamak amaçlı gurubumuza katılabilirsiniz. Gurup adı " Pokemon ORAS - Türkiye " diye geçiyor . Ve çekilişlerimiz olacak katılın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depresyon01 -- 9 Ocak 2015; 9:09:52 >
  • kardeş oyunun linki var mı ya pc için şu şifrelilerle uğraşmaktan gına geldi hani program çıksa neyse virüs çıkıyor
    bu arada link atarsan beğeniriz
  • Oyun icin 3ds gerekli, ses verin.
  • 3 ds buluyoruz sorun yok oyunu bulamıyoruz :D
  • Arkadaslar pokemon gl'de hoopa var.
    Nasil dagitilicak bilmiyorum, kod ile aliniyorsa hazir olun.
  • Bu oyunu nereden bulabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.