Şimdi Ara

POKEMON HANGİ KANALDA? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
17.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bizzat Cartoon Network ka pokemon cıksın diye ileti attım sizde atın hadi sizde atın pokemonu yayınlasınlar carton network ka girip altaraf da bize ulaşın diyoo ordan ileti yazarsınızzz..........
  • Despo_35@ konu kaç yıllık upluyorsun xD
  • Dujo Katılıyorum...

Ne Kanal 1de Ne CartoonNetworkte. Nede Tntde Yayınlanmıyor... Koonu Down. xD
  • ben pokemonu izliyordum ama hangi kanal unuttum sanırsam... Nikelodyin xD
  • Hala çıkıyo mu o ya..
  • arkadaşlahttp://www.tnttv.com.tr ye girip istek atın lütfen biz 100 kişi attık pokemonu yayınlasınlar diye haaa bide pokemon tasolarınıda söyleyinnxD inşallah olur ve eskisi gibi pokemonu hem izleriz hem oynarızz unutmayın bize ulaşın yazan yerden gönderiyozz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DESPO_35

arkadaşlahttp://www.tnttv.com.tr ye girip istek atın lütfen biz 100 kişi attık pokemonu yayınlasınlar diye haaa bide pokemon tasolarınıda söyleyinnxD inşallah olur ve eskisi gibi pokemonu hem izleriz hem oynarızz unutmayın bize ulaşın yazan yerden gönderiyozz

Sen Robot falan mısın.Arkadaşlar ne diyor sen ne diyorsun
  • lol hafta içi her gün türkmeneli tv de var :D saat 9:30 10:00 arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemert35

lol hafta içi her gün türkmeneli tv de var :D saat 9:30 10:00 arası

hangi sezon ?
  • Dijiturk 62. Kanal Disney XD de 11. sezonu veriyorlar.
  • Konu düzenli br biçimde her yıl uplanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: VarlıksızVarlık

quote:

hangi sezon ?

3. sezon da şu an
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VarlıksızVarlık

quote:

hangi sezon ?

3. sezon da şu an

artık yayınlamıyor sanırım :S

• Orijinalden alıntı:

arkadaşlahttp://www.tnttv.com.tr ye girip istek atın lütfen biz 100 kişi attık pokemonu yayınlasınlar diye haaa bide pokemon tasolarınıda söyleyinnxD inşallah olur ve eskisi gibi pokemonu hem izleriz hem oynarızz unutmayın bize ulaşın yazan yerden gönderiy
    onu diyen kimdi
    kabul etceklerini sanmam nası olsa parayla alıyolar hem 10 11 ve 12 çin de yayınlanıyo onun bi de türkçeye çevirmesi var aslında olsa iyi olurdu ama başka konu açsaydın mesela nerede çıktığı ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filimsa -- 11 Ağustos 2010; 10:28:27 >

• 11. sezon ve 12. sezon digitürkte dublajlı bölümler var
  • 11 DEGIL 12. SEZON VAR
  • 12 de var.11 Elmas ve İnci Savaş Boyutları idi.12 isi Elmas ve İnci Galaktik Savaş'dı.İnanmıyorsan Disney XD'nin sitesine gir bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 15 Ağustos 2010; 19:12:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkcan.

12 de var.11 Elmas ve İnci Savaş Boyutları idi.12 isi Elmas ve İnci Galaktik Savaş'dı.İnanmıyorsan Disney XD'nin sitesine gir bak.

tamam dedıgın dogruymus kusura bakma
  • Disney XD 'teki dışında diğerlerini boşverin eski şeyleri mi izliceniz 10 sene önceki?
  • Türkmeneli TV hergün saat 10.00 ve 16.00 gibi Pokemon 3. sezonu yayınlıyor, belki 4. sezona geçmiş olabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.