Şimdi Ara

Pokemon Go Arkadaşlık ve Takas Konusu (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
11
Favori
42.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adanalıyım, Gümüşhane de okuyorum. Gezgin olduğumdan dolayı mekan sınırlaması olmadan ekleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takas yapmak isteyen varsa görevler için 2486 3606 5864 ekleyebilirler
    burdan 9 kişi ile arkadaş olduk ama malesef oyundan irtibat kurulmuyor
    takas için ekleyen burdanda belirtirse takas için görüşebilelim
  • 5682 2963 0285

Ekleyebilirsiniz arkadaşlar herkese kolay gelsin.

• Merhaba Hatay Iskenderundan katildim..
    1899 4092 3289
  • Konyadayım normalde Beyşehir ilçesinde üni okuyordum şu sıralar evdeyim ve hediyeleşecek arkadaş lazım. Raid için de ekleyebilirsiniz tabi ama virüs dolayısıyla daha sonralara kalsa daha iyi. :D 24 lvlim.
    8726 6572 5568
  • Ankaradayım. Gün içinde olabildiğince çok kez giriyorum. Ekleyin, beraber oynayalım.
  • 0838 4756 8877

Eklerseniz he3 gün hediye yollarım beyler

• 0866 1643 6037
    İki hesabımı ekleyin
    Yan hesap
    5671 7045 2070

• 1366 6149 3695 her gün giriyorum konum Tekirdağ Çorlu yaş 21 ekleyin gençler aynı şehirdeysek beraber dolaşırız hatta
  • Merhaba İstanbuldanım

Eklerseniz Sevinirim 1593 6809 6743
  • Selam arkadaslar
    Aktif olup hediye alisverisi ve Exp kasmak isteyen arkadaslar ekleyebilirler iyi oyunlar iyi forumlar

5506 1199 5403

• Arkadaşlar ben oyunu güncelleyemiyorum, güncel ve önceki sürüm apk ları indiriyorum dosya yüklenemedi hatası alıyorum bazı uygulamalar ile yüklemeye çalışıyorum hep hata veriyor Sony xz premium ve xiaomi note 8 pro ile deniyorum ikiside olmuyor böyle hata alıp düzelten var mı acaba

• Ankara nın neresi hocam

• Ankara cukurambar yuzuncuyıl cigdem mahallesi taraflarında oynayan yazabilir mi

• Ogizmo O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de xiaomi telefon kullanıyorum. 2 yontem soyleyecegim.
    1: apkfab.com sitesinden pokemon go diye aratıp xapk bundle dosyasını indir. Sonra xiaomi ayarlar/ek ayarlar/gelistirici seceneklerinde miui optimizasyonunu kapat. Son olarak da apkpure programından indirdigin xapk yı kur. Kurulumdan sonra miui optimizasyonunu geri ac. Not: miui optimizasyonu kapatılıp acılınca telefon ayarlarında izinlerle ilgili ayarlar degisiyor, programları kullandıkca tekrar izin verirsin.

2: apkmirror sitesinden pokemon go samsung diye aratıp direkt olarak apk indirip normal bir sekilde kurabilirsin. Ancak shop gelmiyor. Shop icin de samsung galaxy apps kurman gerekiyor. Arkadasımda shop oldu, bende olmadı. Onun icin ilk yontemle kurdum ben. Ama arkadasımda da ilk yontem olmadı. O da xiaomi kullanıyor.

Umarım isine yarar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • makarna13 M kullanıcısına yanıt
    Keçiörendeyim hocam.

Ya güncelleme geldiğinden beri oyuna giremiyorum. Xiaomi kullanıyorum ama bir türlü giremiyorum. APKMirror ile bile denedim. Oyunu kuramıyorum.
  • Bi once yazdıgım mesajdakileri birebir denediniz mi

• Apkmirror da pokemon go nun samsung icin olan versiyonunun apk sını aratırsanız, onu yukleyebilirsiniz. Ama shop gelmiyor onda, samsung apss i yuklemeniz lazım.

• Selamlar herkese, Küçükyalı, Bostancı (İstanbul) aralığında veya civarlarında aynı zamanda raidlere katılabilecek insanlar arıyorum. Her gün olabildiğince hediye de göndermeye çalışıyorum, 4 seneden sonra yeni geri döndüm Özelden yazarsanız dc veya wp paylaşabilirim. Kodumu da şuraya bırakıyorum: 8547 5745 0127
  • 6319 6069 1728
    aktif hediyeleşmek isteyen eklesin.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.