Şimdi Ara

*Pokemon Gameboy!* -(resimli)- Paylaşımlarınızı ve sorularınızı Bekliyoruz! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
5
Favori
178.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Burn -- 15 Ocak 2008; 17:30:00 >
  • hadi cevap verin
  • Girdim açtım ama cut'un yanında kaç tane olduğu yazmıyor ve tıklayınca bişiler yazıyor kullanamıyom
  • HADİ CEVAP LÜTFEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raichu

ya kaldığımız yerden devam edemiyomuyuz ?

OYUNU KAYDEDERSEN SAVE İLE DEVAM EDERSİN
  • no no no pokeburn art arda sakın mesaj atma flood yapıosun şikayet edilirsen ceza alırsın bu arada pm den msn ni atta ordan yardım edim ne kadar edebilirsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: _MérT_

no no no pokeburn art arda sakın mesaj atma flood yapıosun şikayet edilirsen ceza alırsın bu arada pm den msn ni atta ordan yardım edim ne kadar edebilirsem

attım hadi ekle bide aç
  • nası oynucaz bunu link mink yokmu
  • hayır indirip oynuoısun çok zevkli bi oyun
  • tmmda link nerde
  • Saol Kardeş Ellerine Sağlıkta Keşke ROMlarıda Koysaymışın Yinede Süper Paylaşım Tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: lasts0ul

tmmda link nerde

valla ben gosp dan aldım linki dili ing. ama PoKeBuRn nerden indirmiş bilemem ama onunkinin dili Japonca ama gospu görürsem msn de linki tekrar ister verrim sanaama öyle her yerden indirme dilleri farklı oluo sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MérT_ -- 16 Ocak 2008; 14:04:39 >
  • ben rocket binasını yendin lavendar town neresi onu bulamadım?
  • rock tünnel in çıkışı sanırım o berbat tünelden çıkmak için flash alacan oak ın asistanından onuda pewter de ki diglett cave in çıkışı var orda bir ev var ordan alcaksın rock tünnel den çıkcan levendar olması lazım die hatırlıorum ama yanlış hatırlıo olabilirim başkalrındanda yardım al
  • Yw Ligi Bitirdim. 4. Adaya Nasıl Gitcem Ve de Cerulean da ki Mewtwo lu Mağara Nerde Bilen Varsa Lütfen Yardımcı Olsun.
  • güzel paylaşım up up
  • dark_flame'ye Saygılar.
  • ben daha ateş rozetini alacam şimdi
  • Güzel Paylaşım
  • yuqqari
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.