Şimdi Ara

#### POKEMON CRATER REHBERİ(RESİMLİ ANLATIM) ### (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
1
Favori
631.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben siteye login olamıyorum kayıt oldum ama 404 not found diyor
  • geçer aga o geçer mreak etme
  • bravo
  • MUHTEŞEM
  • arkadaşlar hangi pokemona lugi yi werirsiniz
  • efsane bulman için bütün rozetleri alıp en alttaki adamları yenmen lazım
  • filmde mew mi yenmişti mewtwo mu
  • yaw arkadaslar bu oyun nasıl bişi kayıt oldum bi elimde balbasar war baska pokem yok pokemon alıormuyuz napiorus bide poke leri nasıl güçlendiricem lutfen biri cevap atsın??????????

yoksa kafamı parcalaycam:=)
  • arkadaşlar nolur poke mi geliştirdim ama baska poke nasıl alıcam bilmiorum biraz bilgi lutfen...
  • arkadaslar haritadaki pokeleri alabiliomuşuz buldum bi sorum daha oplcak bu ghostly ler daha guclu dimi..
    normalden dark dan fln....
  • bana da bi tane ghosly cıktı ama ne farkı var bilmiyorum.
  • Arkadaslar bende oyunda yeniyim.Bilgi almak istiyorum.shadow_boys10@hotmail.com eklermisiniz.
    bide sorum olacak:nasıl puan alıcam ???
  • Arkadaşım ben iyi bilmiyorum.Bu oyun bence bitmez.Yalnız sen bana bilgilerinden biraz yasan
  • Arkadaş orda bir adam var bu yüzden orda pokemon çıkıyor.Orda giriyosun istediğin pokemonu alırsın.Ama en az gücünle vurarak.Bak bulbasar ateş pokemonlarına çok vuramaz bu yüzden ateş pokemonlarını belki alabilirsin.
  • Arkadaşlar nasıl efsane yani zapdos gibi mewtwo gibi pokemonları nasıl buluyoruz.Birisi bana söylesin kafayı yiycem.
  • Arkadaşlar nasıl en sevdiğiniz pokemonun nasıl resmini koyuyorsunuz.

Arkadaşlar bu arada hepinizin kurban bayramı kutlu olsun,yıl başınızda tabi.
  • msj yazdıgın yerın orda tamam butonunun hemn ustunde Buraya resim koymak için tıklayın ! yazısı var ona tıkla.
    Ben yardım istemiştim hala bi yanıt almadım.Yardım edecek birisi olucakmı ?
    shadow_boys10@hotmail.com ekleyin bana yardım edin.LÜTFEN!!!
  • bence bu sitede biraz daha arkadaşlarımıza bilgi verilmeli
  • bence gastly ler niye güçlü biliyormusun çünkü o pokemon o çok vuramıyorlar bu yüzden ona güçlü diyorlar ama bazı pokemonlar ona vurabiliyor su pokemonları gibi

• sende bir pokemno var değil mi bu yüzden önceden pokemonunu geliştirmeden önce bazı pokemonlar alıcaksın
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.