Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adg35

Beyler wonder ne oluyor iv statsı yükledim ama best attacking skiller gelince mi wonder oluyor

Belirli periyodik değerler var mesela %82 ve üzeri IV wonder oluyor.Yani HP ATK DEF daha yüksek değerlere sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

16 cp iv değeri % 95.5 lik magikarp düştü ne yapsam bilemedim

En güzeli düşük cp lileri hiç kontrol etmeden direk transfer etmek.
  • snorlax üzerinde denedim bugün fire blast ve hyber beam iş yapmadı ama solar beam baya vuruyomuş 180 tabii az değil. focus blast baya iyimiş o zaman bendeki alakazam full psişik, blissey'e karşı dediğin gibi golem machamp alakazam yerine de exe iş yapar gibi solar beam sayesinde.
  • Sagol hocam indirdim programi soyle bi baktımda ulen benim pokemonlar neymiy ole trafik lambasi gibi kırmızı sari dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

16 cp iv değeri % 95.5 lik magikarp düştü ne yapsam bilemedim

En güzeli düşük cp lileri hiç kontrol etmeden direk transfer etmek.

Tam benim kafa :D düşük cp'leri şutluyorum direkt. 16 cp olsa olsa 400 cp olur ne işine yaricak ki ? ne candy dayanır ne stardust !
  • Guzel etkinlik oldu.370 kusur magi candy vardi suan 734 oldu.Mis gibi daha ne olsun suan 166 cp lik geldi en yuksek.

• Evin arkasında pokestopda chinchou gördüm candy eksiğim var. Dönüşte 524 cp 84 IV cyndaquil yakaladım. 256 candy olmuş toplam düzgün birşey denk gelmiyordu hiç yoktan iyidir.
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    hocam ben chinchouya çok rast geliyorum kadıköy civarında 350 candy olmuş hiç farketmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

hocam ben chinchouya çok rast geliyorum kadıköy civarında 350 candy olmuş hiç farketmedim

Burada da etkinlik ayağına çıkıyordu fakat nearby de görüp hiç gitmediğim için 43 candy de kalmışım bugün farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 29 Mart 2017; 21:11:24 >
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Cyndaquil'in en gelişmiş hâli olan Typhlosion tam bir çöp, yatırım yapmanızı tavsiye etmem. Bende 98 iv var Exeggutor'a karşı üstün tür olmasına rağmen Fire Blast'ım onun Solar Beam'inden daha az hasar veriyor kaç kere elime verdi + çok kolay hasar alıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Cyndaquil'in en gelişmiş hâli olan Typhlosion tam bir çöp, yatırım yapmanızı tavsiye etmem. Bende 98 iv var Exeggutor'a karşı üstün tür olmasına rağmen Fire Blast'ım onun Solar Beam'inden daha az hasar veriyor kaç kere elime verdi + çok kolay hasar alıyor...

Zaten amaç kullanmak değil pokedex açılsın dursun bir kenarda.
  • etkinlik bu gece 23.00 son arkadaşlar. bu gece veya yarın sabah oyuna güncelleme gelmesini bekliyorum. ama eğer 1 nisanda etkinlik olacaksa bekleyip 1 nisanla birleşebilir. bilgisi olan var mı?
  • Oyun şuan Play Store'da arama sonuçlarında gözükmüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: krenz

Oyun şuan Play Store'da arama sonuçlarında gözükmüyor...

aylardır aksini söyleyen çıkmadı henüz
  • Etkinligin son dakikalarinda buldugum Lapras, etkinlik tam bittiginde Snorlax'a donustu birden. Epey enteresan bir andi keske videosunu cekebilseydim
  • son gün olduğu için daha çok lapras çıktı heralde bana da ikinci kez denk geldi nearby de yemek molamda 10 dk koşarcasına yürüdüm tam vardım bastım üstüne ve beni kahreden ''error'' yazısı çıktı ve gitti
  • Arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum herhangi bi şekilde jailbreaksiz oyunu kurmak istiyorum. Nasıl olacak?
  • Uyudum uyandım etkinlik bitmiş hayırlı olsun. Madalya için çabalamaya devam artık. Her yer rattata her yer youngster :D
  • Etkinlik bitti Mersin gibi sahil kenarı yerde bir shiny magikarp bulamadık

Tek karım ilk defa berbat IV'lı da olsa Lapras yakalamak ve birde güzel Gyarados yapmak oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 30 Mart 2017; 2:15:6 >
  • Bu etkinlikte Lapras çıkmadı karşıma , önceki etkinlikte de Chansey çıkmamıştı hiç.. beni bulur zaten hep
  • 
Sayfa: önceki 13831384138513861387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.