DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kelsier Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı
32.234
Cevap
247
Favori
735.506
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Pokémon oyuncuları >> Pokemon Genel >> Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi!
Giriş
      6740 Mesaj
      20 Mart 2017 20:31:14
      Bu 10km lerde lanet mi var nedir şuana kadar gen 2 geldiğinden beri kaç kere 10km kırsam sürekli 2.seviye düşük ıv pokemonlar geliyo önceden hep wonder gelirdi.Bunu da mı zorlaştırdılar nedir

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yüzbaşı
      475 Mesaj
      21 Mart 2017 00:34:55

23 Pineco'm olmuş, 18-19 tanesi 10 km'lik yumurtadan. Çok yaratıcı küfürler ediyorum o yumurtadan o allahsız pokemon çıkınca, bi halta da yaramıyor.
      |
      |
      -Bane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      21 Mart 2017 02:17:42
      Arkadaşlar şu ivstats programını hala kurmadım sizde yol yakınken cihazlarınızdan kaldırın redditte hiç iç açıcı şeyler söylenmemiş bu program için. Örneğin;

https://www.reddit.com/...app_has_a_risk_of_being/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yarbay
      6740 Mesaj
      21 Mart 2017 02:21:22
      quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

23 Pineco'm olmuş, 18-19 tanesi 10 km'lik yumurtadan. Çok yaratıcı küfürler ediyorum o yumurtadan o allahsız pokemon çıkınca, bi halta da yaramıyor.

Niantic'in saçma işleri işte.Zaten zor düşüyor üstelik 10km azda değil,birde çok düzgün pokemon atar gibi wonderda değil içinden çıkanlar zorla adamı çıldırtıp başka işlere yönlendirmeye çalışıyolar.

|
      |

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Teğmen
      208 Mesaj
      21 Mart 2017 02:45:23

ben maviyim dostum sen hangi renksin?
      |
      |
      brkdur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      208 Mesaj
      21 Mart 2017 02:48:49
      bugün de beşinci kez kings rock geldi
      hala metal coat upgrade ve dragon scale yok
      3 tane de sun stone var

|
      |

• Yüzbaşı
      415 Mesaj
      21 Mart 2017 04:01:35
      Arkadaşlar elimde 1 tane King Rock taşı var , sizce politoed için mi yoksa slowking için mi kullanayım ? hangisini önerirsiniz ?

• Çavuş
      90 Mesaj
      21 Mart 2017 08:57:39
      |
      |
      MaDJeRo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 12 saat 33 dakika kadarı kaldı.
      21 Mart 2017 09:18:05
      X2 event olayini orta vaadede gelecegini sanmiyorum.Biriktiriyorim bende ama iste..

|
      |

• Yarbay
      4155 Mesaj
      21 Mart 2017 09:22:11
      x2 gelmesi lazım benim de 300'ü geçti sırf evolve bekleyenler, 200 küsür de elden çıkaramayacağım kaliteli var, 200 küsür de her pokemondan en az 1 numune var koleksiyon niyetine, 700/1000 kalıyor zaten geriye yer açtığımda. Bakalım ne zamana kadar kemerleri sıkabileceğiz, hedef 16 Nisan

|
      |

• 21 Mart 2017 09:29:19
      Yumurtadan çıkan Dratini lerde hic wonder cikmiyor yav. Bi su Abra bir de Dratini yüksek iv bulamadım

|
      |

• Onbaşı
      16 Mesaj
      21 Mart 2017 09:29:46

yumurtalar kırıldığı yere göre değişiyor diyorlar ben sahılde kırdım 8 10 luk yumurta 4 dıratini 1 larvitar 1 pineco 1 sakarmory 1 glıgar çıktı dene bır dahakine istersen.
      |
      |
      BertieNash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4389 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Mart 2017 10:19:03
      95 iv lık evee çıktı bunu espeon mu yapsam yoksa şansına ne denk gelirse mi? Bir tane 91 lik vaporeonum var.

• Binbaşı
      1738 Mesaj
      21 Mart 2017 11:13:36
      quote:

Orijinalden alıntı: bLind

95 iv lık evee çıktı bunu espeon mu yapsam yoksa şansına ne denk gelirse mi? Bir tane 91 lik vaporeonum var.

Espeonlarda iyi ama vaporeon olursa daha güzel olur yada jolteon, Vapo alayına giderken joltiler dragoniteler ve gyaradoslara karşı acımasız
      |
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      21 Mart 2017 13:04:07
      Gen 2 ciktigindan beri Istanbul'da Lapras yakalayabilen oldu mu? Kadikoy ya da Bostanci'da en azindan haftada bir bulurdum artik o da yok :(

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mart 2017 13:36:02
      quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

Arkadaşlar şu ivstats programını hala kurmadım sizde yol yakınken cihazlarınızdan kaldırın redditte hiç iç açıcı şeyler söylenmemiş bu program için. Örneğin;

https://www.reddit.com/...app_has_a_risk_of_being/

Cesaret edebileceklerini sanmıyorum hocam.Millet fellik fellik bot kasarken sırf ıvstats kullandılar diye ban yerlerse çok oyuncudan tepki alır.Oyun ilk çıktığı sıralarında nearby kaldırıp poke avlamak saldım çayıra mevlam kayıra olayına döndüğünde login olup pokemap 'dan nokta atışı yapılıyordu.Perma Ban dalgasıyla bunu kullananda gitti.Tepkiyi görünce tıpış tıpış askıya aldıkları hesabı açtılar.
      Sadece Pokesniper kullanan hesaplar gümüledi.

Oyun içine adam akıllı IV Calculator koyarsın sonra kullananı banlarsın.

ha şahsi düşüncem ban işini unutun.Api'si güncellenmemiş botları patlatırlarsa patlatıyorlardı sonra uyarı göndermeyi başladılar.
      Fakeciler için bir adım atacaklarını hala düşünmüyorum.İşin içinde engelli vs durumu olduğundan cozutmadan belli sınırlar içinde oynayan tabiri caizse "Eşeğin kulağına suyu"kaçırmayan kesim oyunu başından beri fake ile oynayanlarda dahi ban yiyeni ne gördüm ne duydum
      Herif 4 aydır fake kasıyor ban man hiç bişi yok.

Ama aç gözlülüklerine yenilip bugün evde 2 saat sonra singapur'da gece sdyney'de takılılırsa ancak sistem "öh yeter ama"diyip zahmet edip banlıyor

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      21 Mart 2017 13:57:27

Kırmızı.

Sen numb14'sün o zaman :)
      |
      |
      uglyking14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      21 Mart 2017 14:07:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Alıntıları Göster

Cesaret edebileceklerini sanmıyorum hocam.Millet fellik fellik bot kasarken sırf ıvstats kullandılar diye ban yerlerse çok oyuncudan tepki alır.Oyun ilk çıktığı sıralarında nearby kaldırıp poke avlamak saldım çayıra mevlam kayıra olayına döndüğünde login olup pokemap 'dan nokta atışı yapılıyordu.Perma Ban dalgasıyla bunu kullananda gitti.Tepkiyi görünce tıpış tıpış askıya aldıkları hesabı açtılar.
      Sadece Pokesniper kullanan hesaplar gümüledi.

Oyun içine adam akıllı IV Calculator koyarsın sonra kullananı banlarsın.

ha şahsi düşüncem ban işini unutun.Api'si güncellenmemiş botları patlatırlarsa patlatıyorlardı sonra uyarı göndermeyi başladılar.
      Fakeciler için bir adım atacaklarını hala düşünmüyorum.İşin içinde engelli vs durumu olduğundan cozutmadan belli sınırlar içinde oynayan tabiri caizse "Eşeğin kulağına suyu"kaçırmayan kesim oyunu başından beri fake ile oynayanlarda dahi ban yiyeni ne gördüm ne duydum
      Herif 4 aydır fake kasıyor ban man hiç bişi yok.

Ama aç gözlülüklerine yenilip bugün evde 2 saat sonra singapur'da gece sdyney'de takılılırsa ancak sistem "öh yeter ama"diyip zahmet edip banlıyor

Beklediğim cevap buydu. Kuruyorum

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      21 Mart 2017 15:33:18

Ben yakaladim 1 tane 157 cp idi😂1 ay kadar oluyor suradan gen2 den sonra oldugunu hatirloyorum pokestopta Geyik pokemonu gördum onu yakalamaya gittim Laprasida orada yakaladim ama ondan sonra hic Dragonite,Snorlax,Lapras yok

|
      |
      Hexagon Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      21 Mart 2017 15:44:55

Dostum engelli demissinde evden oynanabilecek bi ton pokemon oyunu var zaten evden oynuyor bu fake kullanan engelli,obez vs arkadaslar gitsinler onlari oynasinlar veyahut sadece pokedex tamamlayip arada dusuk cpli pokemonlar koysa gym e kimse birsey demez zaten hersey heran onlarin ellerinde coinse ihtiyaclari yok ama yok 50 gym e 3.300 luk pokemon koymadan uyuyamiyor bu arkadaslar fake gps ile oynandigini dusununce oyunun ne gibi bir eglencesi kaldigini hala anlayamiyorum cok basitlesiyor oyun o zaman

|
      |
      FairFight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.