Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1847. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18451846184718481849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dimitradon

5 seviye yumurtayı nasıl anlıyoruz peki ?
    örnek seviye 4

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 10 Temmuz 2019; 23:43:24 >
  • Sorun şu ki 7 kişi nasıl toplanacağız
  • Evet nihayet geldi yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Buna en az 7 kişi lazım ,videoda göstermeye calistim adeta azman ordusu girdiği için tek Pokemon bayılarak kesebildik, ancak sizi yanıltmasın oldukça zorlu bir Raid olacak

- Bunun ilacı çivi çiviyi söker misali "shadow ball" vuran mewtwo
    Bu mewtwo davetiye ile verilen olduğundan bulunması oldukça zor ,elinizde varsa çok iyi ,yoksa Gratina alternative formu , shadow ball atacak., ayrıca tyranitar bite/cruch bunun haricindekileri hallaç pamuğu gibi attırır .

-yakalamasi kolay ,bize davetiye verilen raid gibi ,Golden berry+curve +excellent atış yaparsaniz yakalama ihtimaliniz %54.

-Moveset çöp ,ancak koleksiyon olur bundan, pvp de falan yatırım yapacaksanız da ultra lig olarak seçin , karşisina shadow ball vuran mewtwo yada giratina çıkarsa tepeler bunu .

20 gün boyunca kendileri bizlerle ,video umarım yardımcı olur .Başarılar eğitmenler

• Yarın ya da cuma günü raid yapabilecekler var mı Mewto için ?
  • bu armor mewtwo 31 temmuz kadar sürekli mi olacak yoksa belli saatlerde mi olacak ?
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    sürekli olacak haftada bir raid saati olur o zamanda 6-7 arası tüm gymlerde raid olur
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    Katılacak mısınız hocam
  • Birlikte raid vs yapacak olan varsa katılabilirim.

Hatta forumda ortak bir çalışma da yapabiliriz.
  • Oziaslan O kullanıcısına yanıt
    Bence de 4-5 kişiyiz halen.
  • kucukadam91 kullanıcısına yanıt
    Bugün burası rüzgarlı gidiyor 2 gymde girdik discorda falanda attım hatta ilk gyme 500 kişi girdi herhalde 20 dakikası kalmıştı hala ful giriliyordu. 4 de hava değişmezse tekrar başka ex gymde girmeyi düşünüyorum hazır boosted varken ex pas getirmek lazım.

Sizin şehir neresi eğer 5 kişi falan varsa destek atarız zaten 5-6 kişi indirir bunu.

Toplamda 4 gyme girdik denizli'de bugün hatta birinde HINATORY ile aynı lobideydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 11 Temmuz 2019; 17:33:23 >
    Şehir İstanbul hocam da kimse yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Şehir İstanbul hocam da kimse yok ya
    yarın öğleden sonra yardım edebilirim eğer grup varsa, pre pass kalmadı yarınki free pass ile tek deneme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 11 Temmuz 2019; 19:40:8 >
    Hiç farketmedim yeminle .
    Reel zor hocam ya ,bugün arkadaşimiz için discord paylaşımı da yaptım yok.

ex gym ve boosted olursa o zaman geliyorlar ancak

• Farketmemen normal yan hesapla girmiştim ben reellere çalıştım bugün hep hava da boostedliyken yoksa adam çıkarmak zor oluyor dediğiniz gibi. Boosted yoksa ex için yeterli sayıda katılım olmuyor.
    Bende birkaç arkadaşın hesap bilgilerini aldım ,onları raide sokuyorum ,birtane mahalleden arkadasin sözü var mewtwo'dan dolayı yemek ismarlayacak

• Yarın kaç gibi olacağı önemli. 2 den sonra kozyatağı civarlarında olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Bugün burası rüzgarlı gidiyor 2 gymde girdik discorda falanda attım hatta ilk gyme 500 kişi girdi herhalde 20 dakikası kalmıştı hala ful giriliyordu. 4 de hava değişmezse tekrar başka ex gymde girmeyi düşünüyorum hazır boosted varken ex pas getirmek lazım.

Sizin şehir neresi eğer 5 kişi falan varsa destek atarız zaten 5-6 kişi indirir bunu.

Toplamda 4 gyme girdik denizli'de bugün hatta birinde HINATORY ile aynı lobideydik.
    Bence forumdan bir şeyler çıkarabiliriz.

Benim ID 0031 1062 5241
    Giallo34Rosso

@kucukadam91 ile de PMleştik
    Özellikle ex raide girmek istiyorum yeni char ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Yarın kaç gibi olacağı önemli. 2 den sonra kozyatağı civarlarında olacağım.
    var mı bugün içinde raide girecek grup ona göre o zaman yardıma geleyim yada kullanacam raid pass ı :D
  • 11:05 de 40.943342, 29.115119 koordinatlarında Mewto için buluşabilecek var mı arkadaşlar? Çınar Camisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukadam91 -- 12 Temmuz 2019; 10:34:56 >
  • 
Sayfa: önceki 18451846184718481849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.