Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
36.590
Cevap
207
Favori
864.376
Tıklama
Giriş
      253 Mesaj
      29 Temmuz 2017 14:47:26
      çok önemli bişey değil ama mutlaka farkeden olmuştur pokemonların gözleri değişmiş. eski hali daha gerçekçiydi sanki şimdiki biraz korkunç geliyo bana 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

“Güzel. Basit. Muhteşem. Yanlış zamanda, yanlış yerde. Zamansız. Nokia N9, mutlu sonla bitmeyen ama her kelimesinin tadını çıkartmak isteyeceğiniz bir hikaye.”

-- Aranel Surion
    • Yarbay
      3034 Mesaj
      29 Temmuz 2017 15:24:54
      millet 10 cp pokemon gibi yakalıyordu bu efsaneleri, ilk kez bi efsane düşürdüm yakalayamadım onuda

• Binbaşı
      1979 Mesaj
      29 Temmuz 2017 15:56:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Zogguko

millet 10 cp pokemon gibi yakalıyordu bu efsaneleri, ilk kez bi efsane düşürdüm yakalayamadım onuda

Şikogo'ya özeldi o
      Sonra millet köfteyi çakınca fake gps ile daldı oraya.Pinap atıyorlardı hatta
      Kesin Reddit'deki yalakacılardan birisi ispiyonlamıştır.Sonra kapattılar tabi olayı
      |
      |

• Onbaşı
      23 Mesaj
      29 Temmuz 2017 16:08:44
      Mersin grubumuz 3 günde 2 lugia 2 articuno indirdi. Yakındakileri bekleriz, whatsapp grubu mevcut.

• Yarbay
      7882 Mesaj
      29 Temmuz 2017 16:25:38 Konu Sahibi

Düşürmede sıkıntı yok, bekleriz
      |
      |
      NatsuSalamander kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Binbaşı
      1979 Mesaj
      29 Temmuz 2017 17:13:57
      quote:

Orijinalden alıntı: NatsuSalamander

Mersin grubumuz 3 günde 2 lugia 2 articuno indirdi. Yakındakileri bekleriz, whatsapp grubu mevcut.

Adana'dan katılan varmı grubunuza
      |
      |

• Çavuş
      76 Mesaj
      29 Temmuz 2017 19:49:55

biz tanışıyoruz büyük ihtimalle
      |
      |
      NatsuSalamander kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      241 Mesaj
      29 Temmuz 2017 20:48:54
      10-15 kere lugia indir 100-150 topun hepsinden çıksın gitsin 1500 coinse mi yanayım hala olmamasına mı yanayım

• Yarbay
      2335 Mesaj
      29 Temmuz 2017 20:52:29
      quote:

Orijinalden alıntı: uglyking14

10-15 kere lugia indir 100-150 topun hepsinden çıksın gitsin 1500 coinse mi yanayım hala olmamasına mı yanayım

bendde çok daldım 64 raid pass aldım bu efsaneler için ilk gün raidde costurduk fakat hep kaçıyor hep kaçıyor.

baktım olacağı yok bu gün bile 3 exellent 5 great'dan sonra top bitti kaçtı gitti :D

en iyisini yapmışım başların fakesine raidine diyip 2 günde 64 raidide chicaco'da harcayıp 40 charger 30 tm 600 rare şeker ve onlarca efsaneyle döndüm.

efsaneleride pinamp'la yakaladım.

bu kadar ayrımcı ve adi'lik olamaz. biz burda ter dökelim kesmesi zaten ayrı dert adamlar kendi etinlik alanlarında tek top'la girecek şekilde yapsınlar.

abartmıyorum tek top olayını greatta atsan düzde atsan tek top pidgeyin bile kaçma olasılıgı vardır bunda oda yoktu.

nse raidi bitirdik ara verdik gece zaptos feşan cıksın gene 1-2 gün heycan yaşatır sonra gene ara veririm

• Teğmen
      241 Mesaj
      29 Temmuz 2017 22:03:18

keşke ben de öyle yapsaydım ilk gün gerçi elimde telefon yoktu olsaydı yapardım Chicago'ya giderdim birer tane yeter bana amacım pokedexte olsun yeter hiçbir ödül vermese de olur kaç aydır coin biriktiriyordum hepsi gidecek heralde yarına kadar o değil bazı arkadaşlar düz attım girdi şans işi diyor tam çıldırıyorum o kadar topta hiç mi girmez bi tane ya girsin tamam deyip bırakacağım
      |
      |
      OLIVERA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      216 Mesaj
      29 Temmuz 2017 22:26:49

Hocam son 2 saattir falan çok fazla kişi yakalayabildik. Sanırım yakalama yüzdesini falan artırdılar. Ben de tam pes etmek üzereydim. En az 10 raid savaşından sonra anca yakalayabildim. Hatta son 2 gündür lapras, charizard, tyranitar falan kesinlikli yakalayamadım raid boss olarak. Hep kaçıyor namıssızlar.
      |
      |
      uglyking14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunsuz alisverislerim: ceylinnaz, Jeak(2), steinbeck0635(3), baltacifatih(2), hasanbeyy(3), umutbilisim(3).
    • Binbaşı
      1979 Mesaj
      29 Temmuz 2017 22:40:16
      Şikago olayını whatsap grubuna ben yaymıştım,Bol bol dua almıştık o zamanlar.
      Kalan birkaç pas ilede şikagoda 4 efsane yakalamıştım.Tabi artık o iş bitti ,Yakalanmıyorlar.

4 articuno, 3 lugia ile etkinliği bitirdik.Hedeflediğim yerden uzağım ama pass için daha fazla para harcayamazdım.
      2 şertane Zaptos ve Moltres yakalasam İV'si yüksek yeterli.PvP gelmeyecek,ee zaten gym'yede koyamıyorsun .Fazla kendimizi kaptırmaya gerek yok

Bu arada 40 level pokemon olayı hala devam ediyormuş 3 telefon kullanarak %100 espeon bastım birtane %97'lik machamp fulledim.
      yanlız espeon olayını anlamadım.Pokemongodb'de 3000 cp maks sınır gözükürken 2955'de takıldı.Espeon'un %100 olduguna eminim.Acaba Neft mi yedi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 29 Temmuz 2017; 22:43:9 >
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      29 Temmuz 2017 23:10:15
      Evolve ettiğim son 5 eevee jolteon çıktı nedeni nedir acaba ?

Sevdik seni herşeyden çok, Fenerbahçe bize bu yoldan geri dönüş yok ..
    • Yarbay
      3063 Mesaj
      29 Temmuz 2017 23:37:37
      oyun hala offical olarak türkiyede yayınlanmadı değil mi ?
      |
      |

ryzen 1600x-msi gtx 1060 gamingx 6gb-2x8gb 2400 crucial balistix -asus prime b350 matx -msi core frozr l cooler-corsair cx 550 psu-crucial 275 gb ssd-phanteks p400s tg case
    • Çavuş
      76 Mesaj
      30 Temmuz 2017 11:03:53
      quote:

Orijinalden alıntı: mmemati

Eevee ye evolveden önce Rainer su yaz Tamao yaz Sakura yaz

• Çavuş
      76 Mesaj
      30 Temmuz 2017 11:08:15
      TARSUS tan Kimse yok mu ya gymleri deli gibi dolduruyoruz ama ortada kimse yok iletişime geçin fake de olur
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      30 Temmuz 2017 11:28:41
      quote:

Orijinalden alıntı: en323

quote:

Orijinalden alıntı: mmemati

Eevee ye evolveden önce Rainer su yaz Tamao yaz Sakura yaz

Onlar ilk eveolve için geçerli değil mi_?

Sevdik seni herşeyden çok, Fenerbahçe bize bu yoldan geri dönüş yok ..
    • Binbaşı
      1979 Mesaj
      30 Temmuz 2017 12:08:53
      Bu gece moltres Türkiye saatiyle kaçta geliyor acaba ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      30 Temmuz 2017 12:44:55

Besiktasta, lure kullanalim, meydanda bulusacagiz, meydanin yakininda baslamis efsanevi raid varsa direk oraya gecebiliriz, gun boyunca burda haberlesebiliriz, resimde nick i olmayan gelecek arkadaslari isterlerse resme ekleyebilirim, aksam son raide kadar orda olacagiz, herkesin arti ve lugia yakalamasi icin son sansi olabilir, bol sanslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affetmeyeci -- 30 Temmuz 2017; 14:21:34 >
      |
      |

psn: s1t3hhh
    • Yarbay
      3317 Mesaj
      30 Temmuz 2017 13:27:30
      Şu efsaneler dolaşırken karşımıza hiç çıkmayacak mı?
      |
      |

İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla Milli Meclise davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. Asker Mustafa Kemal mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. Ben buna and içtim.
    Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
paykasa
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.