Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Oyuna girebilrn var mi ? Bikac saattir gps hatasi yuzunden giremiyorum.Uygulama izinlerinden hepsi acik , swarm ve navigasyon calisiyor , oyunu silip kurdum yine ayni.

Sorunsuz girip çıkıyorum ben saatlerdir.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Önceki sürümü dene belki olur ben son guncellemeyi yuklemedim oncekinde hic sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sürümde ben de giremedim o yüzden önceki sürüme döndüm düzeldi.

• Dün ordaydım evet. Yarım saatlik bir işim vardı. O ara açtım
  • Arkadaşlar forumda whatsap grubunuz var mı ? Takım farketmez nerede ne çıktığını haber verme amaçlı birbirimize yardımcı olabilceğimiz bi grup
  • Yaşadığım şehirde farketmediğim bi gym buldum bugün. Oyunu ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum fakat bu gym'i nasıl fark edemedim bilmiyorum. Bunun gibi fark etmediğim başka gym'ler varsa nasıl görebilirim. Var mı kolay yolu, yoksa haftasonu arabayla turlayacam bütün şehri
    57.4 sorunsuz ona geçtin. Ben sürüm düşürdüm

• gecko991 G kullanıcısına yanıt
    özgürlük parkı ile yine göztepede 60. yıl parkında 4er tane pokestop kesişiyormuş ve lure basınca deli gibi pokemon çıkıyormuş söylentilere göre doğru mu? ikisinde de 4 tane pokestop kesişiyorsa hangisi daha iyi? bir gün denemek için gelicemde
  • 807 tane evolve hazır bekliyorPokémon GO [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.uz10

807 tane evolve hazır bekliyorPokémon GO [ANA KONU]

hocam bu programın adı nedir birde iosta varmı

ayrıyetten ilk çıktığında biraz oynamıştım bot mevzusuna bırakmıştım 3-5gündür oynuyorumda bu iv mevzusu nedir güzel anlatan bir yer önerirmisiniz.

• Program ivfly ayrıca böyle birşeyle karşılaşan varmıPokémon GO [ANA KONU]
  • f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyo oyunu kapatıp acinca düzeliyor

• f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Benim başıma gelmişti, oyun sapıtıp 5 km 1 şeker vereceğine 2 veriyor, sonrada onu eksilere yürüterek telafi etmeye çalışıyor, çok tuhaf bir bug
  • bu yumurtadan çıkanların seviyesi hep aynı mı arkadaşlar?
  • Snorlax yakaladım ama iv cp düşük geldi

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 5 Nisan 2017; 7:4:16 >
  • Cok sukur duzeldi ya.Konum ayarlarinda konum belirleme yonetimini pil tasarrufu oladak secmisim.

Onu yuksek dogruluk olarak ayarladim duzeldi acildi oyun. hem tramwayda hem arabada benle beraber hareket etmiyordu.karakter duruyordu 10 15 sn sonra birden hareker ediyordi , saga sola kacisiyordu bunu surekli yapiyordu.Cok sukur duzeldi simdi.

Ulan nasil ve ne zaman o ayari degistirmisim hayret ya

Yardimci olmaya calisan herkese tesekkur ederim tek tek.

• Şöyle salakça bişe oldu bi kaç gündür. Çok da param yok ama sayfayı yüklemediğinden bişe de alamıyorum.

Pokémon GO [ANA KONU]

Edit: yuh, resmen foruma yazmamı bekliyomuş kendi kendine düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 5 Nisan 2017; 9:1:2 >
  • Hersey hedefledigimden daha da hizli gidiyor.Onceden Hazirana kadar 700 800 bin stardust hedefim vardi suan 808 bin var

Hazirana kadar 1 milyon stardust hedefi koymustim ama gorunuse gore gecececgim onuda ivfly programindan baktim ve power up yapmaya basladigimda 2700-3100 arasi baya bi pokemonum olacak simdilik tabi.O vakte kadar daha yuksek biseyler cikarsa sayi da artacak.

Az kaldi az.Cok saglam girecegim yaz ayina.Cunku yazin felaket gym savaslaei yasanacak hissediyorum.O yuzden olabilecek en ust siralarda olmali pokeler.

• karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    her zaman olmuyor. bir gün çok az çıkarken başka bir gün top yetişmiyor. ancak her ihtimale karşı en az 200-300 top getirmek gerekir. bir ara güzel machop yapıyordu.
    Valla iyi sabrediyorsun. Ben hemen yapıştırıyorum evolve, power up... Sonra pişman oluyorum.
  • 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.