Şimdi Ara

Poco x3 su hasari sonrasi google hesaplarda oturum açamiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar. Dün telefonum havuza düştü, kapatmam gereken bi 5 dakika daha kullandım, ekranın yarısı kararınca dedim artık kapatayım. Akşamına pirince yatırdım, ekranda beyaz parlak lekeler var şuanda bunlar gider mi ? Bunun dışında asıl sorunum şu. Dün telefon baya bir açılmadı. Fastboot diye birşeyde kaldı en az 50 denememde, sonradan acılı fakat bütün google hesaplarımdan çıkış yapılmıştı. Tekrar girmeye çalışıyorum, bilgilerimi doğru yazıyorum, 2 faktörlü doğrulaması doğruluyorum sms ile, dönen bir yuvarlak çıkıyor oluyormuş gibi fakat ondan sonra hiçbir uyarı hata vesaire vermeden tekrar hesaplarım kısmına çıkarıyor beni ve hesabıma bağlanamıyorum. Sorun hesabımda değil, 3 farklı hesabım var hepsi aynı şekilde oluyor ve chrome dan girdiğimde açılıyor. Bu nasıl bir olay çözemedim, ne google play ne başka birşey kullanabiliyorum. Çözümünde yardımcı olabilcek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindless -- 19 Haziran 2021; 15:14:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemi pert olmuş demekki veri alış verişi yapmıyor.

• pirinç işe yaramıyor.soketlerin içinde birikiyor su.içini açıp temizlemek lazım.

• Pirinçle olmaz su giren telefon içi açılıp kurutma işlemi yapılmadan elektrik verilmez a-çıl-maz.

Yapılmaması gerekenleri sıırayla uygulamışsın en hafif tabirle hasarı büyütmüssün ne denir ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 20 Haziran 2021; 13:38:1 >
  • Hocam wifi ve mobil veri var, telefonun internetinden google hesabıma giriş yapabiliyorum

• Var mıdır tahmini olan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.