Şimdi Ara

Poco X3 NFC, Türkiye'de satışa çıktı: İşte fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 süpriz hediye diyor ne acaba hediyeye göre almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asimpxx

N11 süpriz hediye diyor ne acaba hediyeye göre almayı düşünüyorum

Tshirt galiba hocam

• Yahu bu NFC çok pahalı lüks bir özellik mi ki, telefona ''NFC'' diye takı koyup, ''Poco X3'' modeline sadece NFC ekleyip yeni model oluşturmuş?

Ayrıca düz X3'de 6000mah batarya varken bunda 5100. WTF??

Tek fark NFC ve bu modeli aldığında bataryadan kaybediyorsun. Başka hiçbir farkı yok.. Sırf NFC için bataryadan vazgeçilir mi, bu ne saçmalıktır?

NFC dediğin bir çip, bir anten. Poco ya karşı garez oluştu bende..
    Ayrıca diğer top modellerinde bile kullanmayan markalar da utansın kendinden bir zahmet.

• Greylights kullanıcısına yanıt

Asıl en büyük fark 6000 mah bataryadan dolayı kalınlık 10.1 ve ağırlık 225 Gr. Bu bile kalın kaba iken onu düşünemiyorum bile.

• karizma6080 kullanıcısına yanıt

10 gr daha hafif diye 900mah bataryadan vazgeçmem hayatta. Ayrıca 9.4mm yi gözden çıkarıp 0.6mm ye takıldıysanız size diyecek söz yok. Siz kalın telefon sevmiyorsanız zaten 4000mah üstü sizin tarzınız değil. Alan zaten kalınlığı göze almış batarya isteyen kullanıcılar. Onlar için NFC modeli gerçekten kötü ve F/P olmayan bir model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 19 Ekim 2020; 22:32:28 >
  • zdniz Z kullanıcısına yanıt

Ekran amoled olsa 50-100 fark olmazdı emin olun.

• senelerdir kapalı sistem iphone’a maruz kalmış bünyeme can suyu serpmiş bir cihaz. neredeyse yok yok ancak kamera karşılaştırma videolarında yazılımsal güncellemeye ihtiyacı olduğu çok açık.

kamera güncellemelerini takip etmekteyim. düzeltirlerse hemen yapıştıracağım bir tane.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 GB 230 Euro, 128 GB 270 Euro olarak tanıtıldı. İlk hafta fiyatları 200 ve 250 Euro sırasıyla. Şimdi benim anlamadığım devlet artık telefonun depolamasına göre farklı vergilendirme mi yapmaya başladı araç motor hacimlerindeki gibi? Yoksa Evofone bizi mi yolmaya çalışıyor her zamanki gibi?

• Kamerası aynı dediğiniz cihaza, aynı değil dedim bahsettiğim budur.

• Greylights kullanıcısına yanıt

Hindistanda NFC yok Avrupaya gelen sürümle ayırt edilsin diye bu takı koyuldu.

• Redmi Note 9 serisi yerine alınır. Ekran sorunu yazılım güncellemesi ile halledilir. Donanımsal olsaydı resetleyince düzelmezdi. Gayet f/p olmuş, şimdi almayanlar fiyatı yükselince çok ağlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Ekran küçük olsaymış biraz P9'dan geçerdim belki, Yok arkadaş küçük ekranlı telefon çıkarmak yasak sanırım 

Yakında geliyor. Bekleyin.

• Türkiye'deki telefon fiyatlarına genel olarak bakıldığında SD732g çiple ve HDR destekli 120 Hz ekranla gelen stereo hoparlörlü Poco X3'ün fiyatları hiç fena değil. Kamera sensörü olarak Sony kullanıyor olması da bir başka avantaj. Keşke aynısının SD865'i de çıksa da 4000 TL fiyatı olsaydı, tam bir oyun canavarı olurdu :)

• Özelliklerine göre harika fiyat. Sadece keşke 6 gb değilde 8 GB olsaydı ram.

• Daha yeni 3300 liraya Resmi Note 9 Pro aldım. Bilsem çıkacağını, bu cihazı beklerdim.

• İhtiyaç vardı, aldık bir tane bakalım iyidir inşallah.

• DARBE kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    aynen bende p9lite'dan buna geçmeyi düşündüm.. galiba telefon ölene kadar beklicem :)

• 3.400 lira oldu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.