Şimdi Ara

Poco M3 Pro 5G Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
4.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prozium77

Telefonda aniden bir yavaslama oluyor hersey takiliyor yavas cekimde aciliyor reset atinca duzeliyor bi ikigun sonra yine yapıyor basina gelen var mi?

Bende öyle bir şey yok ancak bazı uygulamalarda takilma ve kasılmalar oluyor en başta Instagram.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu almayı düşünüyorum ama Xiaomi modelleri arasında bu fiyata daha iyi bir alternatif var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug24

Bu telefonu almayı düşünüyorum ama Xiaomi modelleri arasında bu fiyata daha iyi bir alternatif var mı?

Redmi serilerinde mevcut uygun fiyatlı cihazlar.

• prozium77 P kullanıcısına yanıt

android auto için telefonu aracıma bağladıktan sonra işim bittiğinde bağlantıyı sonlandırıyorum. fakat telefonda acayip bir ağırlaşma kasma başlıyor, uygulamaları başlatmak mümkün değil, telefonu zar zor kapatıyorum yeniden başlatınca ancak kendine geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpskc

android auto için telefonu aracıma bağladıktan sonra işim bittiğinde bağlantıyı sonlandırıyorum. fakat telefonda acayip bir ağırlaşma kasma başlıyor, uygulamaları başlatmak mümkün değil, telefonu zar zor kapatıyorum yeniden başlatınca ancak kendine geliyor

İlk mesajlarda yazmıştım telefon malesef kasıyor şu anki yazılım ile. Böyle güçlü bir işlemci performans vermiyor malesef 12.0.6 çöp bir yazılım. 12.5.2 acilen verilmesi gerek.

• Bende 12.0.10 var ama öyle kasma takılma falan olmuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Instagram vs girince neredeyse 1 saniye geç yüklüyor görselleri malesef. 12.5.2 ile düzelir diye umuyorum . 12.0.10 da bir fark.yoktur.

• Ben kullanamadım sattım telefonumu.. poco X3 ten sonra alışamadım telefona.. öncelikle ekranı çok soluk, şarja taktığımda ısınması ve uyarı vermesi telefonunuz aşırı ısınıyor vs. stereo olmayışı ve geniş açı kamerası olmayışı eksileri.. Bu telefon yerine X3 alınması daha mantıklı bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 7 Eylül 2021; 8:24:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

Ben kullanamadım sattım telefonumu.. poco X3 ten sonra alışamadım telefona.. öncelikle ekranı çok soluk, şarja taktığımda ısınması ve uyarı vermesi telefonunuz aşırı ısınıyor vs. stereo olmayışı ve geniş açı kamerası olmayışı eksileri.. Bu telefon yerine X3 alınması daha mantıklı bence..

12.5.2 güncellemesini bekliyorum, ondan sonra bende bakacağım duruma.

• NFC varmı ? Yeniden kampanya olur mu acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snl99 -- 13 Eylül 2021; 10:4:18 >
  • Evet nfc var. Şu an fiyatı 2900₺ gayet uygun.

• 64gb olanın fiyatı 2880 bugün için.

• Çok enteresan 2 ayı geçti telefon çıkalı ama hiç kullanan yok neredeyse.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Poco m3 gibi :))

• 6000 lik batarya sahip Xiaomi Mi 9T 128 GB 2800 tl ye varken Poco M3 Pro 4GB RAM 64GB ROM 2495 tl ye alınır mı

https://forum.donanimhaber.com/poco-m3-pro-64gb-2495--150602114

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    9T ve poco m3 sorunlu denildi bana ama ana konusuna bakmanda fayda var.

• Ben cihazı iade ettim. X3 pro aldim. Konuyu devredebilirim ilgilenen varsa.

• Bende 5g olmasindan dolayı bu cihaz ve x3 pro arasında kaldim. Trendyol da 4 64 modelini 2500 liraya satışını gördüm.

• İşlemcinin ısı ve güç tüketim değerleri harika 2400 e almıştım bu civarlarda başka rakibi yok tek geçerim.

• rcpskc R kullanıcısına yanıt

aynen eşim kullandığından farketmemiştim android auto çalıştığı anda alet kafayı yiyor. yavaşlıyor kasıyor krizlere giriyor gerçekten çok sinir bozucu çünkü android auto artık olmaz ise olmaz bir uygulama. Telefon eşimin olduğundan ben sebebin o olduğunu bilimoyrdum sonradan farkettim umarım bir çözümü olur hanım zaten poco markasını görünce bir trip attı şimdi bize layık görülen telefon bu tarzında konuşuyor :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.