Şimdi Ara

PNY XLR8 CS3040HS 2TB Alüminyum Soğutuculu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 PNY XLR8 CS3040HS 2TB Alüminyum Soğutuculu

2021 İncehessaptan alındı, sıvı teması sonrası bozuldu lakin pny direkt değişim yaparak rma'dan 0 ürün gönderdi.

ürün kutussunun güvenlik bantları açık şekilde geldi gümrükte incelemeler nedeniyle. pc takılmadı bilginize.

PNY 5 sene garanti veriyor.

PNY XLR8 CS3040HS 2TB 5600/4300M NVMe PCIe Gen4x4 M.2 SSD KENDİ SOĞUTUCUSU VAR 6.000 TL

ürün kodu PNY XLR8 M280CS3040HS-2TB-RB

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 6000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 13 Ağustos 2026 Satıldığı Şehir : Tekirdağ Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Yazmak istemeye istemeye de olsa yine de belirtmek istiyorum. Örneğin 4800-5300 TL arasında samsung 980 pro 2 tb ürünü rahatlıkla Türkiye içinde alabilirken pny için bu fiyat bence hiç olmamış. Çok daha makul seviyeye çekmeniz yararınıza olacaktır.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 19 Ocak 2023; 21:59:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt

ürünün kendi soğutucusu bulunmaktadır. herneyse ürün satildi zaten :)

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Satana da alana da hayırlı olsun öncelikle.

Ürünü biliyorum, aynı ürün bende de var. Zamanında 1800 tl ye almıştım. Bir soğutucu alır takarım hocam. Maliyeti bu kadar yüksek fiyata sahip olmasına gerekçe değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.