Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bugün almış olduğum Vr deneyimimi aktarıyorum. Ps4 normal var bende. Ayrıca ps vr worlds ve until down rush of blood satın aldım. Arkadaşlarla kalabalık bir ekip oynadık ve çözünürlüğün çok yüksek olmadığını kabullenerek gözlüğü kafamıza taktık. Gerçekten çok eğlenceli bir cihaz. Tabiki korku oyunlarında bu eğlence sadece izleyenler için oluyor tepki zamanı ve hissiyatı çok iyi. Oyun biraz hareketliyse gerçekten yoruyor sizi ve koltukta elinde gamepadle oynamaya hiç mi hiç benzemiyor. Maddi imkanınız elveriyorsa kesinlikle denenesi bir tecrübe. Tek sıkıntım demo disc in hata verip oyundan atması oldu. Bunu da çözmeye çalışacağım. Benim ps4 ile ilgili de olabilir. Simdiden alacaklara iyi eğlenceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Hocam sana tavsiyem beklemen bende bi heyecanla aldım 1 hafta kullandım mide bulantısı baş dönmesi v.s olunca gözüme takma isteğim bile sıfırlandı ve bende sattım.Ama bi 1 ay falan bekle zaten 2.el piyasası çok artıcak alan satıcağı için.Daha ucuza alabilirsin yani.Ama yine de karar senin kafana koyduysan alıcaksın.Bende almadan önce çok yorum okudum burdan olumsuz çoktu ama kafama koyduğum için almıştım.😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyeden cihaz alan arkadaşlar ürünlerinizi internet mağazasından alın.. 15 gün içinde baktınız beğenmediniz koşulsuz iade hakkınız var diye biliyorum baktınız beğenmediniz. Geri iade edersiniz beklentilerimi karşılamadı diye. Kutu ve içeriği sağlam kutusu yırtılmamış olsun dikkat edin..

Vatan dan aldığımı iade ettim öyle sonu Teknosa'dan aldım yola çıkmış inşallah yarın elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsalci -- 24 Ocak 2017; 17:34:57 >
  • numaralı gözlük kullanıp Ps vr kullanan varmı ?
  • Multiplayer oynamak isteyenlere tavsiyem Eagle Flight ve RIGS . Tekli oyuncu olarak Ps VR Worlds tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Eskisehir icinde vr'a sahip,denememe izin verecek (bir tur attiracak) arkadas araniyor belki bu sayede iyi bir arkadas kazanmis olursunuz belli mi olur. Deneyime bagli ben de alip almayacagima karar verecegim.

Mediamart da tehsire actilar deneyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert7610 -- 25 Ocak 2017; 16:16:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WizMellin

numaralı gözlük kullanıp Ps vr kullanan varmı ?

Gozlukle rahat kullaniliyor gozluksuz kullanilmiyor ben uzagi goremiyorum gozluksuz denedim goremedim

• Almış olan arkadaşlar fotoğraf atarsa güzel olur.Kurulum vs nasıl? Kullanım nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ottoman

Watanbilgisayarın web sitesinden dün sipariş veripte ürünü kargolanan varmı arkadaşlar

Hocam benimki kargoya verilmiş. Vatan bilgisayarda kargo takibi yapamıyorum yalnız sadece ups e teslim edildiği söyleniyor. Gönderi takip numarası yok sipariş numarası var elimde sadece. Onunlada nasıl takip edeceğimi bulamadım.

• Vr Worlds ve Until Dawn vr oyunlarının sec hakkını almak ısteyen ıletısım kurabılır benımle
  • Arkadaşlar merhabalar. Bende Pro mevcut şimdi inceliyorum nasıl deneyimleriniz? Birde kamera olmadan olmuyor mu bu? illa kamera mi almak lazım. aldık diyelim oyun cıkıyor mu buna ozel bir de oyun mu alıcaz ekstra
  • enerche E kullanıcısına yanıt
    Kamera olmak zorunda hocam, vr ile beraber demo disc veriliyor ama tam sürüm oyunları da ayrıca satın almak gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sercangnlcn S kullanıcısına yanıt
    Dostum ben telefon ile iptal ettim siparişi. Mediamarkt mağazasından aldım direk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ve bende şimdi akasya d&r dan Aldım Ps Vr ımı :)

• Sözde bu sabah Sony kargoya verdi ve kargo muhtemelen yarın elime geçecek ama keşke gidip mağazadan elden teslim mi alsaydım demedim değil bu akşam 😂 Bu arada TR psn de bazı oyunlar eklenmemiş mi bana mı öyle geldi ?!? Şimdilik superhybercube ve thumper dikkate değer modda ve fiyatta ama Rigs i de merak etmiyor değil insan 😱

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende drive club sesasons pass vardi simdi d. C vr almaya calisiyorum vermiyor. Seson pass iceriklerine eklentilerine bakiyorum yok anlayan varmi

• Job simulator ortak almak isteyen var mi? Pri sec farketmez

• Fotoğraf bekliyoruz alanlardan.

• Resident evil 7 kitchen diye kısa bir bölüm var 700mb civarı. Onu indirdim ve oynadım. Birçok oyunda Herkes ne kadar soğukkanlısın diyordu ki.. Bu nedir arkadaş dedim.. Çok gerçekçi.. Acayip birşey diyorum..

• Arkadaslar vr ile ilk Kitchen Demoyu açtım oyuna girmedim henüz ana ekrandayken ilk açılır açıkmaz öle korktum ki korkudan ps ana menüsünd döndüm inanılmazdı.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.