Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myd33

Ben yinede cevap vereyim :) Arkadaşım ps4 ile kullanılabiliyor fakat rivayetlere göre kesin olmamakla birlikte; ps4 pro donanım olarak daha güçlü bir makine olduğu için normal ps4 ile vr ile aldığın görüntüden daha kaliteli bir görüntü alınabilir diye umut ediyoruz. Yani mantık olarakta öyle olmak zorunda. Tabi bu sadece fps hızında mı bir iyileştirme olacak yoksa arkadaşların bahsettiği pixellenme sorununu ne kadar giderecek o konu bir muamma. Bu soruların cevabını 8 gün sonra Ps4 Pro çıkınca göreceğiz. Ben şahsen kendi makinemi sattım ve Pro alacağım akabinde vr da alacağım fakat amazonda kalmadığı için şu an beklemedeyim. İllaki daha kaliteli bir görüntü olacaktır sony durduk yere konsolun 3 yıl ömrü kalmışken pro'yu çıkarmadı diye düşünüyorum. Vr olmasa elinde Ps4 varken kim fps ve upscale edilmiş 4K için 1700 verip ps4 pro'ya geçerki? Hali vakti yerinde olanları tenzih ediyorum.

Teşekkürler cevap için hocam

• FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Dostum fiyat güzel ama elden vereceksen dikkat et ortalık dolandırıcı dolu felaket tellalığı yapmış gibi olmayayımda :)
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    Hocam doğruları yazdığınızdan eminim ama cihaz yarın elimde olacak sizin yorumu okuyunca soğuma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 2 Kasım 2016; 18:24:57 >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben ps4 ile oynadim hayal kırıklığı yasamamak icin direk ps4 proya baglayacagim bakalim hem renk hemde gewfik hem fps de iki cihazın birbirini karsilanmasini umuyorum. Olacakta insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    :) siz sogumadan bi deneyin hocam. İlk 10-15 dakikayi atlattiktan sonra gozunuze eksiklikler carpacak.
    Ben posetledim koydum kenari. Zaten 3-5 tane oyun var yarim yamalak. Haftaya guzel iki oyun cikacak. Hem pro cikacak. O zamani bekliyorum. Suan ki haliyle vita vari izlenim var bende

• tuilde kullanıcısına yanıt
    Ben çoğunlukla korku oyunları için aldım. Resident evil 7 , Untıl Dawn ve Robinson The journey gözüme hoş gelen oyunlar arasında.

Benim asıl korkutuğum olay ps4 pro'ya mecbur bırakılmak . Vr'ı daha yeni aldık tonla masrafa girdik şimdide kötü grafik yüzünden konsol değiştirmek bana çok ağır geliyor... Yaza kadar böyle idare edeceğiz artık eski konsolu verip yenisini alma gibi kampanya yapsalar keşke :(
  • Bende korku oyunları için aldım robinsonu gordüm aha budur oyun dedim heyecanlandım bekliyorum birde starwars hayrani biri olarak yıldız savaşlarını çok ama çok büyük heyecanla bekliyorum yoksa şuandaki piyasada doğru düzgün oyun yok biraz sabretmek lazım.

Until dawn on numara olmus. Resident evil cok daha guzel. Bu oyunlarda oyuna odaklaninca cok goze batmiyor pikseller yada dusuk cozunurluk.

Benimde pro almak gibi niyetim yoktu. Ama ps4te vr'ı deneyince verdim onsiparisi. Siz deneyin en guzeli. Denemeden anlasilmiyor.

• Tomb rider alan varmı sec hesaba ortak olabilirim

• VR için buğulanma soruna çözüm bulmak adınahttp://urun.n11.com/gozluk-aksesuari/opticleaner-kutulu-gozluk-temizleme-seti-P18277011 bu ürünü sipariş ettim gelince deneyerek buraya yazarım ama çözüm olacak gibi geliyor.
  • Robinson'a ydışında erken ulaşanlar var. Şimdilik bir iki ön bakış okudum kullanıcılardan grafikleri çok övüyolar. Batman'den bile iyiymiş. Atmosfer de. Senaryo ve oynanabilirlik olarak çok bişey beklemeyin diyolar. Bir de yapımcılar şimdilik move u dahil etmemişler o çok saçma. Oyunda elinizde move benzeri bi alet var ama dualshockla kontrol ediyorsunuz. Bir saçmalık da yapımcının çıkardığı fiyat 60usd tavsiye edilen olarak. Oyun yine 2-3 saatlik bi tecrübe ve bu fiyat absürd. Amazon 32usd ye bırakıyor prime ile ama trye göndermiyor. Ben yine de us psn de 39.99 fiyatla çıkıp hatalarını düzeltirler diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of duty: Jackal Assault herkese bedava olacakmış bu arada kasım 4 itibarıyla.https://blog.activision.com/t5/Call-of-Duty/Call-of-Duty-Infinite-Warfare-Details-You-Need-to-Know/ba-p/10059743

Kokpitten oynanan bir jet oyunu ama normal CoD gibi değil. Yine de süper haber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar playstation vr mi satıyorum 2000 tl kutusunu açtım bir defa kullandı çok baş ağrıs yaptı alışamadığı için satıyorum fiyatı uygundur pazarlık lütfen olmasın herkese iyi forumlar
  • lugano1907 L kullanıcısına yanıt
    Arkadaş kırılmasın diye düzelttim hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 3 Kasım 2016; 11:23:44 >
  • dostum bana 1706 tl ye mal oldu keşke dediğin gibi 1400 olsaydı
  • öyle bişey yazmışsınki ben ürünümü almak için okadar bekledim yani bir emek var istediğim fiyatı vermekte özgürüm 2000 tl altına bulunursa indirme giderim sonuçta benim istediğim fiyat bu saygılar.sen bana satsana 1400 tl ye sen 1400 aldığın şeyi o fiyattan satarmısın hatta senin bir sözünü hatrılatmak istiyorum vr beğenmeyenler için alın hocam kullaır kar ederek satarsınız e şimdi ben bedavayamı vereyim
    al hocam imkanın varsa türkiyeye 24 ocakta gelecekmiş o zamana kadar beğenmezsen kar yaparak bile satarsın senin mesajın burda biraz gaddar davranmışsın dostum bana dediğim gibi 1706 tlye geldi
  • Sipariş Ayrıntıları
    17 Ekim 2016 Sıralı Sipariş no: 404-9245992-5255534
    fatura
    Teslimat adresi
    ugur Çalışkan
    Türkiye
    Ödeme Yöntemi
    Visa / Electron **** 8245
    Sipariş Özeti
    Makaleler: EUR 332.50
    teslimat: EUR 51.44
    Tutar HT: EUR 383,94
    KDV: EUR 0.00
    toplam:
    Mevduat İthalat maliyeti EUR 69.11
    vergi ile toplam: EUR 453,05
    Büyük toplam ödeme: ** 1646.75 YTL

ben ödeme olarak tr yi seçtiğim için 1703 + 3.66 tl daha çekilmiş ektremide atabilirim kardeşim
    Hayır hocam sen yanlış anladın ben burada satman zor demek istedim herkes fiyatını biliyor o fiyata burada satamazsın demek istedim ama sahbinden yada gittigidiyor gibi yerlerden rahat satabilirsin onu demek istedim yoksa şuanda 2000 tl ye zaten türkiyede satılıyor yurt dışından 1450 tl ye filan geliyordu ben öyle aldım.
  • herkes öyle almış kardeşim bende şaşırdım alırkende yazdım üstelik ama tr şıkkını seçmicekmişiz euro olarak seçmeyince banka kitliyor böyle iadede gelmedi bana baya bir tuzluya mal oldu valla satılmazsada kullanırım kardeşim pro alıp alet güzel ama biz eski atari salonlarından kalmışız baş ağrısı yaptı :) ah nerede o eski arcade oyun salonları..
    Sorma hayatım atari salonlarında geçti daha bilgisayarın b si yokken commodore 64 de atari salonlarında oyunlar oynardım hatta masalarda eski kartuşlu 100 oyunlu çubuktan oyunlar oynanırdı 2 tanede commodore64 vardı herkes commodore64 önünde kuyruktaydı hiç unutmam vay bee nasıl yapmışlar oyunu filan derdik inanılmazdı o benim için şimdi ps4 beğenmeyip ps4 pro alıyoruz yeni bebeler bilmez teknoloji nerelerden nerelere geldi direk teknoloji içinde doğdular
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.