Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    maliyeti biraz daha azaltmak icin 2. el ps4 kamerası 100 tl civari bulunabiliyor yeni cıkan kamerayla aynı ozellıklere sahip . 2 adet move uda kullanılmıs 100 tl civari bulabılırsınız
  • quikcem Q kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız ancak ikinci el ürün kullanmamaya özen gösteriyorum açıkcası. Araba harici tüm herşeyde ilk eli tercih ediyorum.Neticede çok fazla farketmiyor :) Bu zamana kadar ne ikinci el bu tarz ufak tefek ürün almışımdır.Yada satmışımdır. Kenarda kalır. :) Peki bilginiz varmı Stoklara ne zaman gelir.Tüm büyük firmaları aradım zaman konusunda bilgi veremiyorlar. Teknosada iki gün önce VR Vardı sadece internetten siparişte açıkcası makina olmadan bir işime yaramayacağı için kararsız kaldım dün baktığımdada bitmişti.
  • Merhaba,

PS VR oyunları ikinci el, Anadolu tarafında nereden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Arkadaşım bu kısımda biz ne yazsak adamlar kabul etmiyor elestiriye de olumlu bir şeylere kimse gelmiyor. Ps vr a eleştiri yasak gibi burda. Ama biz gerçekleri söylüyoruz.

İnsan psikolojisi bir garip, bazıları malın üreticilerinden malı daha çok sahipleniyor işte, pek de tartışmaya girmemekte fayda var böyle tiplerle.. Biri gelip çözünürlüğü yeterli değil bir süre sonra bu durum insanı sıkıyor diyor, aynı 2-3 kişi (işsiz sanırım bu arkadaşlar ya da işin erbabı spotçu) vay sen nasıl öyle dersin gayet net milleti yanıltma niye milleti yanıltıyorsun felan yazıyor :) Bu elemanlara Sony nin vefa ödülü vermesi lazım, böyle vefa , böyle azim, böyle kararlılık hey maşallah :) Bak şimdi o 2-3 isimden biri yine yazar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşım bu kısımda biz ne yazsak adamlar kabul etmiyor elestiriye de olumlu bir şeylere kimse gelmiyor. Ps vr a eleştiri yasak gibi burda. Ama biz gerçekleri söylüyoruz.

Vr icin olumlu olumsuz ne yazsam biri karsi cikiyor

Move ayri bir teknoloji ve gercekten vr disinda kullanilsa guzel olur vr ile kisitlanmis maalesef.

Oysa ps3 deki move oyunlarini ps4 e cikarsalar move kamera alir oynarim o derece begeniyorum move ile oynamayi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DIRT Rally için VR eklentisi çıktı. Deneyen oldu mu?! Drive Club gibi baygınlık geçirtmeyen bir araba yarışı fena olmazdı 😄

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VR=ÇÖP
  • Uzulme tekrar vr alır iade edersin 1 hafta daha bedava oynarsın :)

• Htc vive vr kullandım,Ps Vr kullanma imkanim olmadi aranizda 2 sinide denemis ve kiyaslayacak birileri var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Htc vive vr kullandım,Ps Vr kullanma imkanim olmadi aranizda 2 sinide denemis ve kiyaslayacak birileri var mi?

Ben 2sini de test ettim, ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi, htc vive çok daha pahalı ama çok daha keyifli bir his veriyor, çözünürlük çok daha iyi ama güçlü bir pc istiyor. Kısacası bütçe meselesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joshua Bell 'i bende denedim. Standart ps4 kullanıyorum ve görüntü baya iyiydi. Artık proda nasıldır

• Türklerin VR tepkileri. merak eden varsa izlesin

• quote:

Htc vive ile ps vr arasındaki görüntü kalitesi farkı çok mu?

bak yukarıdaki videoyu izle. adamlar teknik olarak anlatmış.
    OCULUS ve HTC 2560x1440p çözünürlük veriyor. PSVR ise 1920x1080p.
    Ama OCULUS ve HTC gözlükleri 60hz sinyal verirken PSVR 120hz sinyal veriyor.
  • Oculus ve Htc vive 90hz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braVe112 -- 18 Şubat 2017; 20:22:29 >
  • Oyun satan alan yok mu arkadaşlar, konu lazım sadece vr için alım satım dijital olarak varsa bana yazsın lütfen oyunsuzum bu aralar :)

• Sd hd 2k 4k münakaşasını açan tiplerin zerre kadar bilgisi yoktur. Yeni alacak arkadaşların almadan önce denemelerini tavsiye ediyorum. Yanliş yorumlar sizi yanliş yönlendirmesin bu arkadaslara çanak tutan tiplere ise selamlar 😁

• quote:

Htc vive ile ps vr arasındaki görüntü kalitesi farkı çok mu?

Bence anlamlı bir görüntü farkı var
  • 4 gün yoktum yine konuda vr dışında her muhabbet dönmüş. Makta06 arkadaşım hayırlısı olsun iade etmişsin. Senin görüşün tabiki beğenmemek veya beğenmek. Ben cihazı çöp seviyesinde yorumlamam şahsen. Tabiki benim görüşüm bu. Çünkü bu cihazın çözünürlüğü konusunda daha önce de burada çok defa yazı yazıp görüş aldın ve beklentin çok olmasın, çözünürlük düşük yazıldı. Buna rağmen beklentini çok aşağı çekmemişsin anlaşılan ve cihazdan soğumuşsun. Çok olağan bir durum. Senin aracılığınla ben de bu konuda fikrimi yineleyeyim. Almak isteyen arkadaşlar bilsinler ki, bu cihazın çözünürlüğü yüksek değil. Ancak verdiği hissiyat, resident evil gibi güzel grafikli oyunlarda inanılmaz. Bu hissiyata para vereceksiniz. Yoksa ben kafama uhd bir cihaz takıp müthiş filmler izleyeceğim derseniz, demeyin. Lütfen konunun en azından son 15-20 sayfasını okuyup o şekilde bir karara varın..

• Arkadaşlar amazon.de üzerinden alınan cihazların garantisi Türkiyede geçerli oluyor mu acaba?
  • omerf kullanıcısına yanıt
    1 yıl geçerli oluyor diye okumuştum ama nerde okuduğumu hatırlamıyorum 😊

VR a dönersek, PS4 te FFXV oynuyorum ki görüntü muhteşem, lakin VR a geçerken artık PS4 oynamadığımı kendime hatırlatıyorum ve bu ser görüntü mükemmel olmasa da eğlence mükemmel 😊 Yani arkadaşların da belirttiği gibi, ikisini kıyaslamaktan vazgeçip farklı kulvarlar olduklarını kabul ederekn bulaşırsanız pişman olmazsınız..

Bir de neredeyse her hafta yeni bir oyun ekleniyor (tamam AAA kalitesi değil hepsi ama olsun) bir şekilde destek sürüyor cihaza. Umarım ilerde daha eğlenceli oyunlar çıkar (bir FFXV full oyun çıkmasını beklemiyor ve hatta istemiyorum, o oyun grafiği ve hızlı yapısı ile güzel ama eskilerden bi Jade Cocoon yapılsa, ya da Ni No Kuni VR a adapte çıkartılsa tadından yenmez sanırım 😄)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.