Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen.ubisoft sonunda attı adımı.rainbow ülkemizde çok sattığı için bunun karşılığını verdiler.
    Rockstar da GTA satışlarını referans alarak adım atar belki ilerde
  • Yıllardır bıkmadan usanmadan Ubisoft'a Türkçe dil desteği konusunda mail atıp, karşılığında şu videoyu görmek beni derinden etkiledi. Gözlerim doldu dersem abartmış olmam :)

https://youtu.be/9hnYKQnkiUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    aman tanrım
  • Rainbow six siege platin aldım bıraktım , ps4 ‘de. Ama olsun tüm dlc’leri tekrar alıp oynayacağım. Teşekkürler ubisoft. Bence herkes YouTube ‘dan teşekkür etsin .

• Eskiyen oyuna daha yeni dil destegi getiriyolar, bu da bir sey tabi ama yazik bu zamana kadar turkce olmamasi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bu aralar ps4 almaya karar vermiş ve oyunlardaki Türkçe dil desteği hakkında bilgisi olmayan, benim gibi amatör bir oyun sever olarak başta konuyu açan @emretor23 ve sonrasında devralıp ilk sayfadaki emeği ve konuya verdiği desteği için @inciteen arkadaşımıza sonrasında donanımhaber üyelerine yakışır şekilde konu düzenini bozmadan konuya emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

Merhaba arkadaşlar,
    Bu aralar ps4 almaya karar vermiş ve oyunlardaki Türkçe dil desteği hakkında bilgisi olmayan, benim gibi amatör bir oyun sever olarak başta konuyu açan @emretor23 ve sonrasında devralıp ilk sayfadaki emeği ve konuya verdiği desteği için @inciteen arkadaşımıza sonrasında donanımhaber üyelerine yakışır şekilde konu düzenini bozmadan konuya emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim...
    Çok teşekkürler. İşinize yaradıysa ne mutlu bana...

• Starlit Adventures adlı ücretsiz oyun bugün itibariyle Türkçe dil desteğiyle çıkış yaptı.

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0774-CUSA11941_00-STARLITGAME00001?scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink%20menu%3Astore&PlatformPrivacyWs1=all&psappver=18.03.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 17 Mayıs 2018; 1:36:52 >

• - EVERSPACE™ - Stellar Edition , 22 Mayıs tarihinde Türkçe Altyazı desteğiyle geliyor.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1547-CUSA10572_00-EVERSPACEPREBUND?scope=sceapp&PlatformPrivacyWs1=all&psappver=18.03.0&smcid=psapp%3Alink menu%3Astore

Plus üyelerine 95 TL, Normal fiyatıyla 118 TL.

- GOROGOA , 22 Mayıs tarihinde Türkçe Arayüz desteğiyle geliyor.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP2333-CUSA11643_00-GOROGOASIEEPREOR?PlatformPrivacyWs1=all&psappver=18.03.0&scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink menu%3Astore

Plus üyelerine 35 TL, Normal fiyatıyla 44 TL.

Bunların dışında listeye eklediğim 2 oyun.

- Tom Clanc'y Rainbow Six Siege ( Türkçe Altyazı ve Türkçe Arayüz ) ÇOK YAKIN ÜCRETSİZ GÜNCELLEME İLE GELİYOR !

- Pro Evolution Soccer 2019 ( Türkçe Arayüz )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 21 Mayıs 2018; 12:49:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Bu hafta ki indirimlerden seçtiğimiz Türkçe oyunlar...

Ayrıca Türkçe PlayStation Oyunları'nı listelemiş olduğumuz mobil uygulamayı buradan indirrebilirsiniz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi344651909952

- Hellblade Senua's Sacrifice : 63 TL
    - Oddworld: New 'n' Tasty : 15 TL
    - Planet of the Apes: Last Frontier : 24 TL
    - Bridge Constructor : 14,99 TL
    - LIMBO : 11,89 TL
    - Hob : Plus üyeleri için :38,99 TL , Normal indirimli fiyatı : 44 TL
    - Kholat : 14,99 TL
    - Manual Samuel : 8,69 TL
    - The Coma: Recut - Deluxe Edition : 20,99 TL
    planet of the apes te türkçe altyazı yoktu çıktığında sonradanmı geldi altyazı desteği

• 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Evet çıkışından sonra geldi.

• Yapımcı firmalara mail atma olayı güzel fikir, ios uygulamasını da bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Yapımcı firmalara mail atma olayı güzel fikir, ios uygulamasını da bekliyoruz.
    Teşekkürler. Ios sürümü şuanda zor ama umarız ileride yeterli destek ve bütçeyi sağlarsak çıkartabiliriz.

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Agony beklediğim bir oyundu Türkçe desteğiyle çıkacağını bilmiyordum çok memnun oldum
  • Bölüme artık çok girmiyorum, konuyu şimdi gördüm. Çok güzel olmuş elinize sağlık. Konuyu iyi ki size devretmişim. Ben sadece liste yapıyordum

@inciteen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 29 Mayıs 2018; 1:27:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Bölüme artık çok girmiyorum, konuyu şimdi gördüm. Çok güzel olmuş elinize sağlık. Konuyu iyi ki size devretmişim. Ben sadece liste yapıyordum

@inciteen
    Teşekkür ederim hocam. Konuyu ilk başlatan o ünlü kişiyi görmüş olduk, memnun oldum :)

Ayrıca konuyu sizden sonra Emretor23 aldı, sonrasında ben aldım. Arada bir kişi var yani :D
  • Remothered: Tormented Fathers'ı psn'de bulamadım.ps4'e çıkışını yapmadı mı henüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

Remothered: Tormented Fathers'ı psn'de bulamadım.ps4'e çıkışını yapmadı mı henüz ?
    Evet dostum oyun henüz çıkış yapmadı. Bu yıl içinde çıkması bekleniyor...

Tabii çıktığında Türkçe Altyazılı olacak, bunu teyit ettiğim için listeye erken ekledim.
  • Hocam gözumden kacmis olabilir acaba this war of mine türkçe mi ps4 de ?

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.