Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oyungazi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22462247224822492250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titanfall 2 ve Cod ww2 de multi oyuncu sayısı ne durumda acaba bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çöp ea indirimleri ne zaman değişecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

devam eden aboneliğiniz yoksa alabiliyorsunuz
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

Alıntıları Göster
    Sony bu indirimi benim için yapmış galiba. Şansa bak 14 martta abonelik bitmiş haberim yok. Tesadüf baktım konuya
    İlginç olan ise geçmiş işlemlere baktım geçen sene de 14 martta %25 indirimli almışım ve aynı fiyat imiş 134.99
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 18 Mart 2019; 19:43:5 >

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    benim ki de aynı durum :D
  • fifa 19u ortaklaşa almayı düşünen varmı
  • Jadura-CA kullanıcısına yanıt
    WW2 bütün modlar gayet kalabalık durumda, oyuncu sıkıntısı çekmezsiniz. Titanfall 2 reddit sayfasında ortalama 5000-6000 online oyuncu olduğu yazıyor, sanırım onda da bir sıkıntı yok.
  • Hocam ben de almayı düşünüyordum da, Nisan ayı geldi hala pahalı bence. 60 80 TL yapsalardı çok iyi olacaktı. Bu saatten sonra bu kadar para bence değmez bu oyuna

• Arkadaşlar Uncharted serisini almak istiyorum ama en son ne zaman indirime girdi beklemeli miyim?
    Titanfall 2’yi bayağıdır oynamadığım için son server durumlarını bilemiyorum ama COD WW2’de oyuncu sayısı hala tatmin edici seviyede

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    Mart ayı psn plus yıl dönümü. Plus indirimi oluyor her mart.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Need for speed oyunlarından ücretsiz ps+ ile verildimi hiç şimdiye kadar ps4 te ?
  • us psn hesap açarken adres bilgisi vs giriyoruz,peki kredi kartı ödemesi yaparken adres bilgisi aynı mı olmalı,ödeme de sıkıntı çıkmaması için ne yapmak gerek,star wars bundle 7,49 usd şaka gibi tr fiyatına göre..

neyse buldum kaynak,zartt diye alamıyorsun us psn den..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 19 Mart 2019; 12:3:51 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Cevabınız için teşekkürler. Tercihimi titanfall 2 den yana yaptım inince bakıcaz artık oyuncu sayısına. İlk oyun çok iyiydi buda öyledir kesin.

Oyunun hikaye kısmı ve multiplayer kısmı çok başarılı şimdiden iyi oyunlar dilerim

Dostum ben de yeni oynadım titanfall 2 yi single oynadım baya iyiydi, multisi ise oyuncu hep vardı

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hocam Türk kredi kartları Us psnde geçmiyor öncelikle bu önemli. Yani Psn code almanız gerekiyor. Ayrıca bazı eyaletler vergi alıyor. Alaska almıyordu sanırım. Onu kullanabilirsiniz. Oyun ne kadarsa atıyorum 10$ Psn code alıp hesaba tanımlamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Mart 2019; 3:36:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • endo da Rb6 da indirim var 35 tl ye kadar düşmüş bilginiz olsun arkadaşlar TL fiyatı hala yüksek

Aynı şekilde injustice 2 de de düşüş var
  • Düşünen varsa 3 aylık plus üyelik kartı indirimde.

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

endo da Rb6 da indirim var 35 tl ye kadar düşmüş bilginiz olsun arkadaşlar TL fiyatı hala yüksek

Aynı şekilde injustice 2 de de düşüş var
    Endo da Rb6 çok iyi fiyata düşmüş ama kardeşlik yaptığım arkadaşın ve benim psn store malesef TR :( plus kullanamayıp multi oynayamayacağımdan dolayı satın almanın sempatisi kalmıyo :(

• 
Sayfa: önceki 22462247224822492250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.