Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teneke_kupa , teneke_kupa , c.guleken Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.205
Cevap
1.564
Favori
3.788.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24912492249324942495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Let go vb sitelerden kutulu 50 tl ye bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • creep32 kullanıcısına yanıt
    Hocam 60a buldum alcam galiba ne diyosun?

• Arkadaşlar merhaba ,yeri burası değil biliyorum ama yazmak zorunda kaldım
    Bir hesapta sec sahibi şifreyi değiştirmiş hesaba giremiyorum,msj attım cevap da gelmedi ulaşamıyorum kendisine.
    Hesabın mail ve psn şifreleri ayrı olduğu için maile girebiliyorum ama psn hesabına giremiyorum.
    Hem konsol üzerinden hem de internetten psn sitesinden şifremi sıfırlama işlemi yaptım fakat 10 günü aşmasına rağmen hala bana mail gelmedi.
    Mail şifresi ben de ama hesap şifresi yok giremiyorum ne yapmam lazım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wes7 kullanıcısına yanıt
    Kaçırma derim 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim mailini kontrol edermisin hesabının (psn) mail adresi de değiştirilmiş olabilir, bilgi maili gelmiş olmalı bahsettiğim olay gerçekleşmişse. Sec sahibi kullanıcı kim acaba? Engelliyelim dediğim gibiyse
  • Dolar euro uçuşa geçti yine oyunlar zamlanır yakında

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    yılbaşı itibari ile bir zam belki ama bu fiyatların üstüne daha da koymazlar herhalde. Xbox gibi türkiye özel fiyatlandırma yapmaları lazım

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Xbox neyin özel fiyatlandırmasını yapıyormuş, açın cyberpunk, watchdogs legion, cod modern warfare, doom eternal gibi çıkacak oyunların fiyatına bakın xbox store’da. Yapacaksa steam gibi yapsın kendi 4-5 oyununa yapmak özel fiyatlama olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 8 Ekim 2019; 10:20:4 >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    xbox live 400 küsür tl ye satıyordu düne kadar.özel fiyatlandırma dediği o galiba arkadaşın

al birini vur ötekine.tüm iyi oyunlar hepsinde aynı kazık fiyat.430-470 arası.
    ver yeni oyunları 300 den.diyelim özel fiyatlandırma buna
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Firmalar biliyor ki belli bir kitlenin elinde konsol var, öyle yada böyle bu fiyattan alacaklar diye rahat rahat takılıyorlar. Piyasa olarak bizden çokta beklenti olmayınca, ne kadar çarparsak kardır mantığıyla hareket ediyorlar...

Hocam oyunlar 470 tl oldu, her gün oyun haberleriyle yatıp kalkan youtube tayfası mamam kesilmesin diye doğru düzgün laf bile edemedi. Eline bedava oyun gelen adam kalkıp oyun fiyatlarını savunmaya izah etmeye kalktı.

Böyle bir düzenin içindeyiz...
  • 299 ₺ olan oyundan 303₺ çekiliyor bunun sebebi nedir , kimle iletişim kurmam gerekir

• kraljulien kullanıcısına yanıt
    Bankayla.

• Nakahella kullanıcısına yanıt
    Bankayla konuştum ama bu fiyatı onlar yansıtmış dediler , bende psstore da muhatap bulamıyorum

• Rdr 2 nin kutulu ikinci el ederi nedir? 150 Tl?

• boras06 kullanıcısına yanıt
    2 ay kadar önce 180'e almıştım. Şimdi nekadara alıcı buluyor bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 8 Ekim 2019; 20:27:35 >
  • spider man in GOTY versiyonu ile normal versiyonu arasında fark var mı? GOTY almaya değer mi?
  • US PSN'de Vr oyunları ve WB oyunları indirime girmiş. Yarın Avrupa'ya da gelebilir.
  • BFV,Ufc 3,Ratchet and Clank ve arada almayı unuttuğum Bloodborne'u aldım.Dark Souls 3'ten sonra Bloodborne iyice yaşlandıracak bizi Yine güzel indirimler oldu

• dark souls 3 deluxe editions 79 tl indirimde alınırmı yoksa bekleyimmi daha iner mi . elimde baslamadığım bloodborne var birde witcher
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

US PSN'de Vr oyunları ve WB oyunları indirime girmiş. Yarın Avrupa'ya da gelebilir.
    Hadi inşallah , yalnız beat saber ve moss abd indiriminde yok. Üzdü

• 
Sayfa: önceki 24912492249324942495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.