Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oyungazi , alejandro_26 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
76.238
Cevap
1.565
Favori
3.791.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #28
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz indirimlerinde Star Wars Battlefront 2, 59 liraya düşme olasılığı var mıdır arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakecharmer kullanıcısına yanıt
    Bütün oyunlar aynı iki cihazda da var. Pro 4K için yapılmış ve bazı özellikleri daha güçlü cihaz.

• Okami almak isteyen varsa ortak olabiliriz. Pri hak için 60% verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son Mart ayında 89TL’ye düşmüştü. Yaz aylarında 59TL’ye düşme olasılığı var gibi duruyor.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Mikro ödemelerden sebep çoğu kişi oyundan soğudu. Ben betasını oynamıştım şahaserdi grafikleri vardı. Frostbite motoru çok güzel. Oynanış keyifliydi. EA'nın yaptığı şeyler yüzünden oyunu yerle bir etti. Ama sanırım mikro ödemeler kalktı oyundan alınabilir kıvamına geldi. Oyuncu durumu nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 29 Nisan 2018; 12:24:30 >
  • Ben de ilk oyununu oynadım. Çok beğenmiştim grafik ve atmosferi gerçekten büyüleyiciydi, 2.oyunda daha da üst düzeye taşımışlardır :) Battlefront 2 çıkınca önce bayağı heyecanlıydım alırım diyordum ama mikro ödeme gibi şeylerden ben de soğumuştum oyundan. Daha sonra bayağı olay olunca mikro ödemeleri kaldırmışlar diye duydum ben de, iyi bir indirim görürse almayı düşünebilirim. Oyuncu durumu hakkında bir fikrim yok doğrusu ama ben çok az olduğunu düşünmüyorum.

24 saatte bir güncellenen bir site var ilk oyunun oyuncu sayısı bu. İkinci oyunun online oyuncu sayısını maalesef bulamadım.

http://swbstats.com/

59 liraya düşerse kaparım kesin.
  • İlk oyunu da bayağı oynayan varmış yav

Birde şuna bakın hocam

PS4 hep önde

http://bf1stats.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 29 Nisan 2018; 13:21:31 >
  • Hey maşallah BF4 ve Hardline’a da baktım Ps4’de dolu adam gözüküyor :D

• Disney çarptı adamları mecbur kaldırmak zorunda kaldılar.Oyuncu durumu gayet iyi Mayısta sezon 2 dlcsi gelicek

• Şu 64 lük kişilik map vardı o dolu mu hocam? Benim betada en çok takıldığım o mod olmuştu.

• Hocam 64 kişilik bir mod mevcut değil 40 kişilik Galactic assault modu var gayet dolu oluyor

• Friday the 13th cok guzel bir oyun tavsiye ederim.

Konsoldaki butun oyunlari biraktim, su an sadece bunu oynuyorum. Hem gerilim hem eglence bir arada. Epey sariyor oyun.

• 40 kişilikti aynen 64 karistirdim betada oynadım pek hatırlamıyorum şuan duzeldiyse oyun kacirmayalim indirimde

Uzay modu vardı oda enfesti :)

• Uzay modunda harita sıkıntısı var biraz sadece 6 harita var bir süre sonra sıkabiliyor onun dışında bir eksiği yok.Gerçekten iyi bir oyun

• Battlefield oyunlarında kolay kolay adam bitmez.

Bir de gerçekten Ps dörtte oyuncu sayıları bayağı iyi. Dünya üzerinde PC'den hile için mi kaçıyorlar acaba gerçekten sağlam oyuncu sayısı var?

• Oyun gerçekten çok iyi ama EA yüzünden maalesef çok tokat yedi oyun yoksa oyunda bir problem yoktu benim de sırf soğumam mikro ödemelerden sebepti. Ama düzeldiyse zaten alınabilir kıvamında. Ben 3-4 ay takılmalık alıyorum çok uzun süre oynayacağım söylenemez BF1 kadar veya BF4 kadar 1 yıldan fazla oynamam gibi.

Yaz indirimlerde düşerse kesin alıcam umarım 59 liraya düşer.
  • Ben yılbaşında 119 a almıştım bu fiyatları görünce biraz kazıklanmıs gibi hissediyorum platin trophy almak için uğraşıyorum hala

• hocam online oyun çok çabuk iniyor hele ki EA Oyunları. Activision bu konuda daha cimridir. BF1 şuan tüm season pass lı hali 59 liraya satılıyor artık yeni oyunun çıkışına kadar oynanılır hala. Umarım yeni BF 2.dünya savaşı olur. Valla bir türlü vazgeçemedim şu 2.dünya savaşı konseptinden fetişim var.
  • 
Sayfa: önceki 16411642164316441645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.