Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1597. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    110 TL civarına düşünce bende arkadaş ile birlikte alacağım birlikte bitireceğiz. Ama en yakın zaman temmuz gibi görülüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Payback dışında hepsi alınır

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    ac originsde daha 1 ay olmadan indirime girdi ciddi bi fiyattan ama bakalım belli olmaz temmuza kadar girer ama 1 ay içinde girermi onu bilemiyorum sadece. bahar ayları indirimleri ne zaman hiçbi fikrim yok.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Zor hocam, ubisofttan bahsediyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önemli Bilgi : Türkiye Psn olarak 1 Nisan tarihinden geçerli olarak oyun fiyatlarına Kdv eklenecektir. Fiyat düzenlemesi olayı şuan tamamen muamma. İşin içinden çıkılamadı.

Bildiğiniz üzere bağlı olduğumuz İngiltere psn ile yazışmalar 20 gündür devam ediyor. Fiyatlara yansıma şuan içi oyuncuların aleyhine görünmektedir. Gerekli gelişmeler olduğunda paylaşmaya devam edeceğim. İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 31 Mart 2018; 17:51:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Kim söyledi bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Önemli Bilgi : Türkiye Psn olarak 1 Nisan tarihinden geçerli olarak oyun fiyatlarına Kdv eklenecektir. Fiyat düzenlemesi olayı şuan tamamen muamma. İşin içinden çıkılamadı.

Bildiğiniz üzere bağlı olduğumuz İngiltere psn ile yazışmalar 20 gündür devam ediyor. Fiyatlara yansıma şuan içi oyuncuların aleyhine görünmektedir. Gerekli gelişmeler olduğunda paylaşmaya devam edeceğim. İyi oyunlar.

Dolar desen rabia olmuş zaten tabi ki böyle olması gerekiyordu. Eskiden spotçuya gider 100 liraya mis gibi oyun alırdım. Şimdi o paraya değişim yapmıyorlar.

• ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Yeni hesap açarak yararlanabilirsin. Ben 135 lirayı kaçırdım ona yanıyorum 😏

Edit: bloodborne oyunu da hesaba eklemek için salı gününden önce Alman lazım hesabı 2 tane ekstradan oyunun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizcaptain -- 31 Mart 2018; 18:3:22 >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Böyle birşey nasıl olabilir?? Hemen Mustafa’yı getirin bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FiNTR kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kodları nerden buluyorsunuz

Us psn hesapların maillerine gönderilmişti, benim hesabıma da gelmişti geçen gün kullanıp ac origins aldım, bir de yine us psn hesaplar için live.playstation.com adresinden girip MLB videosu izleyince %20 indirim kodu geliyordu, şu sıralar niyeyse us psn bol keseden %20 indirim kodu dağıttı

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    geçen gün u live playstation işini duymuştumda usa hesabım yoktu şimdi siz diyince açtım birtane kod kazanmak için anasayfayı afk bıraksak kod geliyormu yine tıklamak falan gerekiyormu birşeylere kaçırmamak için.
    Yeni açılan hesaba hemen gelir mi bilmiyorum, benimkisi hayli eski bir hesap, ps3 zamanından kalma, bir ara milletin psn bilgileri hacklenmişti taa o zamanları görmüş geçirmiş bir hesap
    Ama live.playstationdakini herkese veriyorlardı, tabi onun da süresi geçti.

• Nisan ayı ps plus oyunlarını ne zaman indirebiliyorduk arkadaşlar tarihi unuttum madmax i denemek istiyorum aralarından tek işe yarar oyun o
  • Şimdiden hatırlatalım da bugün 1 Nisan. Saçma bir şeye denk gelip de siniriniz bozulmasın. Şimdiden uyaralım. Yemeyin.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    ayin ilk sali günü

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam?

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Birileri sazan avına çıkar, aslı olmayan şeyler paylaşır belki diye demiştir hocam.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Hocam paybacki aslında çoğunluk beğendi ama forumda nfs nazisi insanlar var periyodik olarak her oyunda aynı şeyi yapıyorlar
    Ayrıca böyle bir grup insan var forumdahttps://eksisozluk.com/eksi-sozluk-hicbir-siki-begenmeme-timi--2654012

Birde xbox kullanıp ps forumlarında takılıp nfs ye laf sallayanlar var var da var yani.
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam

• 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.