Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet177

Benden parayı 20sinde çekti ama ben hala bekliyorum şaka gibi

Eli kulağındadır sizinkinin de, yarın yollarlar büyük ihtimalle

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    inş bekliyoruz valla
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Ne para çekti ne provizyon. Aynı durumdayım.
  • esmennn E kullanıcısına yanıt
    Benimkini 20 sinde cekti provizyinda durmuyor
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Daha kötü durumdaymışım o halde :/
  • Ya bir şey diyeceğim 465 euroya alanlar olarak Jeff Bezos bizim vergiyi kendi cebinden ödemiş oldu değil mi? Adamın hatrına iki dua etmek lazım :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de siparişimi sildi resmen.

19'unda sipariş verebilenlerdenim, 19'u veya 20'si parayı çekmeye çalıştı ama banka red verip bana mesajla bildirdi. Amerikan bankası olduğu için telefondan gelen bildirim ile direkt onaylayabiliyorsun, onayladım. Eğer red verildiyse tekrar deneyin sorun olmaz dedi App.

Siteye girdim, bir de ne göreyim, ödeme kartını kullanmadığım bir karta değiştirmiş amazon.de. Ve değiştiremiyorsun, direkt kitli. Cumartesi, Pazartesi falan sürekli iletişime geçtim mail, chat ve telefon yoluyla.

Bana dediler ki, 'ödeme tekrar denenmeden değiştiremezsiniz. Biz durumu muhasebeye iletelim, onlar düzeltebilir ancak.' Tamam dedim iletin.

Bir türlü düzeltmediler, dün (salı) akşam tekrar aktif olmayan karttan çekmeye çalışmış. Bu sabah aradım telefonla, böyle böyle dediniz, hala düzeltmediniz dedim. Muhasebe düzeltebilir dediler. Zaten not düşülmüş, istediğiniz kart da belirtilmiş, muhasebe akşam o kartla deneyecek. Yarına kadar bekleyin. dediler.

Akşam siparişlerim sayfasına bir girdim siparişim yok, hiç verilmemiş gibi. Mail falan da gelmedi adamlardan. Garip olan kısım, PS5 siparişinin ardından tekrar sorun olmasın diye ve kartı da denemek için CREDIT aktardım karttan amazon hesabına 5 euro. O işlem görünüyordu siparişlerimde ilk sırada, O da silinmiş! Yani birisi bildiğin elle order'ı silmiş ya.

• Bayağı ps5 siparişi veren olmuş. Çok ilginç. Sebebini anlayabiliyorum tabii ama bu sipariş veren arkadaşlar almanyadan veya başka bir ülkeden gelen ürünün Türkiye’de garantisinin olmayacağını veya sıkıntı yaratacağını düşünmüştür muhtemelen. Ciddi paralar veriliyor. Çok riskli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junana -- 26 Kasım 2020; 2:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junana

Bayağı ps5 siparişi veren olmuş. Çok ilginç. Sebebini anlayabiliyorum tabii ama bu sipariş veren arkadaşlar almanyadan veya başka bir ülkeden gelen ürünün Türkiye’de garantisinin olmayacağını veya sıkıntı yaratacağını düşünmüştür muhtemelen. Ciddi paralar veriliyor. Çok riskli bence.

2 yıl amazon garantisi var,kargo ücretinide amazon oduyor.Oyle ulkemizdeki tırt garantiler gibi de değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: junana

Bayağı ps5 siparişi veren olmuş. Çok ilginç. Sebebini anlayabiliyorum tabii ama bu sipariş veren arkadaşlar almanyadan veya başka bir ülkeden gelen ürünün Türkiye’de garantisinin olmayacağını veya sıkıntı yaratacağını düşünmüştür muhtemelen. Ciddi paralar veriliyor. Çok riskli bence.

Türkiye deki bütün garantileri Üst üste eklesen toplasan amazon garantisinin yanına yaklaşamaz. Bunu bilmemeniz gerçekten ilginç hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 26 Kasım 2020; 8:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Türkiye deki bütün garantileri Üst üste eklesen toplasan amazon garantisinin yanına yaklaşamaz. Bunu bilmemeniz gerçekten ilginç hocam

Alıntıları Göster

Ayrıca buna ek olarak. Tr den alsak 8 bin küsür. Ben 15 yıldır PlayStation oynuyorum hiç bozulmadı. Diyelim bozuldu bu paraya iki tane alırım daha iyi. Hemen hemen aynı olur  

• erayu kullanıcısına yanıt
    Nereden kontrol ettiniz çok merak ettim 😊
    Resmi sayfa paylaştı bunu ve google çeviri kullanmama rağmen adamların söylediği gayet açık ve net 🙂
  • Beyler çok grafik ya da FPS takıntılı biri değilim.
    Samsung'un 43 yada 50TU7000 serisini önerir misiniz?

• Arkadaşlar amazon.de den olaki sipariş verebildim. Bütün vergiler vs dahil ödeme yapılıyor değilmi. Gelirken ek vergi vs çıkmaz?

• Upste kargosu olan arkadaşlar yandı kargom 36 saattir yaşadığım ile yönlendiriliyor olarak görünüyor müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olamıyorlar
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Herkesin ki geliyor hocam sıkıntı yokta.sizinki nerede şuan
  • 36 saati geçkin süredir İstanbul’dan Kayseri’ye yolda görünüyor
  • Donatn kullanıcısına yanıt

Hayır satın alırken tüm herşeyi ödüyosun sonradan 1 lira bile cıkmıyor .

• 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.