Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende kriz geçirerek aldım ama hata yaptım cihaz yatışda şu anda çünki oyun yok ps4 deki oyunları sömürdüm
    Multi arada battlefield oynuyorum
  • Arkadaşlae yakın zamanda stok gelir mi ? Vatan veya mediamarkt falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Overgame stokları ne zaman güncellenir ? Overgame stoklarının durumu hakkında bilgisi olan var mı ?

• akpnar1905 kullanıcısına yanıt
    Maalesef adetlerimiz o¨n siparis¸te tu¨kendi. Dilerseniz 0212 353 55 45 numarasından arayıp listemize isim yazdırabilirsiniz. Sıranın size gelmesi durumunda iletis¸ime gec¸ecegˆiz sizinle

Boyle dediler
  • Overgame stok açıp kapattı 2-3 tane sanırım hemen satıldı

• alic3lik kullanıcısına yanıt
    Nasıl halletiniz hocam bilgi verebilir misiniz
  • Saat 16:00'da Turkcell satışa açacakmış tekrardan.

• 18:00 amazon.com.tr açacak bekleyen varsa

• Amazon TR bugün 18:00'de tekrar satmış. 1 dk içinde stoklar tükenmiş. Ek olarak, yanında bir kol hediyeymiş.

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler
  • Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147245916

• Mediamarkt da bu hafta teslim var demisler , daha onceden siparis verip de alamauanlar icin
  • Mediamarkt ve vatan dan alanlar bu konuyada göz atabilir bence kargolama ve teslimat süreçleri genelde yazılmış bu konuda

• Dün beni HepsiSony aradı. Ürünler geldi ancak tek satmıyoruz dediler al/sat engellemek için. Oyun, ikinci kol v.s 11300 tl lik paket yapmışlar

• FtpX kullanıcısına yanıt

Bizde yedik he yav he he.. Resmi satıcı ayağına onlarda karaborsaya girişmişler desene.

• 4 ocakta Vatan Mardin mağazasından avanslı satış şeklinde siparişimi verdim ama hala aramadılar. Dün şubeye telefon açtım cihazları sony aracının dağıttığını söylediler. İstanbul’da dağıtıma başlandığına göre Mardin’e nezaman gelir dedim. Ne zaman gelir bilmiyoruz ama siparişten sonra 15 günü geçmez dediler. Ben 15-20 arası telefon bekliyorum açıkçası.

Bu Bim a101’in büyük tırlarıoluyor ya ya da kargo şirketlerinin büyük araçları... sanırım onun gibi bir sony aracıyla sırayla dağıtıyorlar bayilere.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.