Şimdi Ara

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.817
Cevap
21
Favori
129.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda geldi ürün. Aracın içi sadecw ps5 ile dolu. En az 10 kutu daha vardı. Benden sonra da teslimat devam edecektir. Espri olaram söylemiştim fakat sanırım avrupa yakası için sanırım 1 veya 2 araç temin etmişler:) gece uyurken telefonunuz çalarsa şaşırmayın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Tarayıcı var da kullanıma sunmamışlar. Menülerde yok. Neden böyle yapmışlar bende bilmiyorum.

peki siz nasıl actınız browseri.varsa bir taktigi ögrenmek isterim

• Heyecanla eve gidiyorum. Kargo gelmis.

Allah herkese nasip etsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Ben de vatandan aldım UPS ile öncelikli gönderi diye yola çıktı hala gelmedi. Yarına kaldı artık.

Bende vatandan aldım.Ups ile kargom saat 3 gibi Adana'dan Diyarbakır'a yola çıkmış.Bu esnada siz şubeden gidip alabilirsiniz belki.

Yarın gibi alacağız gibi duruyor.Vatandan alanlar için soruyorum.Ürün güzelce paketlenmiş miydi?

• AC:Valhalla oynayan var mı PS5'te. TV oyun modundayken hiç 60 fps gibi gelmedi bana. Gözümü rahatsız etti baya.

• Türkiye'de herhangi bir site satışı açar mı acaba bu gece? Alıp kurtulmak istiyorum gerçekten artık

• quote:

Orijinalden alıntı: syermen

Şu anda geldi ürün. Aracın içi sadecw ps5 ile dolu. En az 10 kutu daha vardı. Benden sonra da teslimat devam edecektir. Espri olaram söylemiştim fakat sanırım avrupa yakası için sanırım 1 veya 2 araç temin etmişler:) gece uyurken telefonunuz çalarsa şaşırmayın..

nerde oturuyorsunuz hocam ona gore bekleyeyim madem

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt
  • campeone1907 kullanıcısına yanıt
    Malesef ben de varim dostum.sabah iptal olmus falan dedi bana amazondaki gorevli sonra stok bekleniyor dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konsol geldi, ben işteyim :(

Playstation 5 Türkiye Sipariş Verenler

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt

Vatanla konuştum WhatsApp üzerinden. Yolda gözüküyor bugün teslim edilecektir dediler

• Saat 17:00 da kg teslim etti.

• Mediamarkt magaza teslimat olarak sipariş etmiştim, bütün gün bekledim haber gelmedi. En sonunda mağazaya gittim, sabah 20 tane ps5 satmışlar mağazadan, benimkininde köşeye koymuşlar beni bekliyor... kimsenin haber ettiği yok. Ayrıca mağazadan satış olmayacaktı güya sabah 5 dakikada bitmiş 20 ps5.. neyse herkese hayırlı olsun

• campeone1907 kullanıcısına yanıt

Sağ olun. Umarım sizinki de tez zamanda gönderilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: thekingguy

Mediamarkt magaza teslimat olarak sipariş etmiştim, bütün gün bekledim haber gelmedi. En sonunda mağazaya gittim, sabah 20 tane ps5 satmışlar mağazadan, benimkininde köşeye koymuşlar beni bekliyor... kimsenin haber ettiği yok. Ayrıca mağazadan satış olmayacaktı güya sabah 5 dakikada bitmiş 20 ps5.. neyse herkese hayırlı olsun
    Banada 30 dk önce mail geldi. Gittim aldım. Müşteri Temsilcisi ile baya bir kavga ettik. Baktım 1 saat içinde stokta olmayan ürün stokğa gelmişte şubeye gelmilte bana haber veriyorlar.

• Bu ps5 e 4 oyun indirdim 340 GB yerkaldı call of duty alsam 250 GB kaldı 90 gb şaka gibi, depolama artırmak için çok maliyetli olmadan ne gibi yollar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajwahear -- 19 Kasım 2020; 19:21:25 >
  • Benim cihaz da geldi sonunda. Bu dualaense kol prizden filan da şarj oluyor di mi kitapçıkda açıklama bulamadım da sıkıntı olmaz herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: thekingguy

Mediamarkt magaza teslimat olarak sipariş etmiştim, bütün gün bekledim haber gelmedi. En sonunda mağazaya gittim, sabah 20 tane ps5 satmışlar mağazadan, benimkininde köşeye koymuşlar beni bekliyor... kimsenin haber ettiği yok. Ayrıca mağazadan satış olmayacaktı güya sabah 5 dakikada bitmiş 20 ps5.. neyse herkese hayırlı olsun
    Mağazada satış olmayacak demelerinin sebebi insanlar yığıntı yapıp hastalığa ortam hazırlamamak için. Eğer bu dediğim durum olmuş olsaydı Playstation markası zarar görecekti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Esk-Onur26 dostum var mı bi gelişme :)

• Jetizz kuryede olarak güncelledi durumu. 11 de gelecek herhalde. Bu kadar rezil bir kargo firması görmedim

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.