Şimdi Ara

PlayStation 5 teknik detayları resmen açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
4.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ile devam etsinler o zaman milleti masrafa sokmasınlar.
  • Xbox’ın gerisinde başlıyor ama bu donanımsal özellikler normal ps5 için 2-3 sene sonra ps5 Pro’nun çıkacağı daha yüksek donanımlar onda olacak diye düşünüyorum.Bu donanımda bile satışlarda Xbox her türlü geçer çünkü Sony en büyük kozu Exc oyunlar Ps2 kadar oyunların oynayabileceği açıklandı bu çok güzel haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 18 Mart 2020; 20:25:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • %50 fark az değil . illaki fark edecektir.

• .V. . kullanıcısına yanıt
    Onumuzdeki 7 yılı kaldırmaz ps4.

• Şu komik sisteme 5 bin TL fiyat çekersiniz bir de sayın Sony

• Haci babam 10,28 TFLOPS grafik kartini anlarim fakat 825 GB SSD nedir? Xbox 12 TFLOPS 1 TB SSD ile geliyor. Xbox in teknik olarak tokatladigi çok açık. Amma fakkat lakin oyun konusu şüpheli:)

• konsol peasentlara müstahak bir alet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 825 büyük ihtimal 1 tb ssden 175 gb sistem kullanıyordur nvme görmedim ben hiç 825 gb saçma olur yani

• erkanberk kullanıcısına yanıt
    1 TB'ın kullanılabilir alanı 825 GB'tır diye düşündüm ben de. Dosya sisteminden oluşan kayıplarla Xbox da benzer kapasiteyle gelecektir. İsteyen genişletme yuvasına 2. bir SSD takabiliyor okuduğum kadarıyla.

• Turk.Navy kullanıcısına yanıt
    2-3 sene sonrayı konuşmanın ne anlamı var? Sony çıkarınca xbox pro cihaz çıkarmayacak mı o zaman. Oyunlar yine en güçsüz konsol hangisiyse ona göre yapılacak çok bir fark görülmeyecek ama ne olur donanım olarak rekabeti sağlasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .V. -- 18 Mart 2020; 19:33:48 >
  • 'ancak bu alanda PS5'in maalesef Xbox Series X'in biraz gerisinde kaldığını görüyoruz. " Konu sahibi de diğer PS kullanıcıları gibi içerlemiş 😂 Herkes imkanı dahilinde istediğini alıp oynasın ancak bu nesil de Xbox' ın üstünlüğü ile geçecek. Tabi bu üstünlüğü birkaç Ex oyun sarmalından kurtulamayanların kabul edemeyeceği bir üstünlük.

• Cihazın Gercek Gpu gücü 9.2TFLOPS oc etmişler makinayı ısınınca dusuyor 9.2 ye bide 825gb ssd ne ya xbox 1tb hemde cpu daha hızlı

• .V. . kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olarak arada çok da uçurum yok zaten Ps için ayrı Xbox için ayrı oyun çıkıyor. Onun için hangi konsol güçsüzse ona göre oyun yapılmayacak konsola göre oyun yapılacak Xbox’ta daha rahat fan sesi olmadan oyun oynarken Ps’de fan sesi ısınma problemleri ile oyun oynanacak şu anki ps4 Pro’da olduğu gibi evde God Of War Rdr 2 gibi oyunları oynarken sanki uçak kalkıyor gibi konsoldan bir fan sesi geliyor TV sesini açmak zorunda kalıyorum fan sesini bastırsın diye. Oyun geliştiricileri Xbox oyun yaparken uzun vadede çok zorlanmadan yapacaklar.Ps’de aynı durum olmayacak.Oyun geliştiricileri şu anki konsollarla oyun yapmakta zorlandıklarını zaten söylüyorlar.Bence Sony şunu ispatlamaya çalışıyor ben daha düşük işlemci donanımlı konsol çıkarırım ve senden de çok satarım çünkü benim Exc oyunlarım var demeye çalışıyor gibi yada satış politikası belkide aynı zamanda ps5 Pro’yuda çıkaracaklar bilemeyiz tabi bu düşük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 18 Mart 2020; 20:57:48 >

• Ps4 pro ile one x arasinda ne kadar fark varsa bunda da o kadar olacak.Pro 4.2 tflop one x 6 tflop degil mi ? Abartilacak bir durum yok bence.Ve de sony’nin yetkilisi tflop hic bir sey degil, onu ne kadar efektif kullanabildiginiz onemli dedi.Su 9Tflop muhabbetlerini birakin da 4K 60Fps ultra grafik ayarlariyla nasil gozukur onu konusalim

• Yorumlara bakmak için geldim daha önce playstation üretmiş mühendislerimiz hemen yorumlarını yapmışlar çok şaşırdım.

• çöp tenekesi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.