Şimdi Ara

PlayStation 5 STOK TAKİP ve SOHBET (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.530
Cevap
514
Favori
1.398.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben göremedim ama sizin oradakinde var mı , garanti olarak yüksek ihtimal ithalatçı garantidir . Sony garantili ise iyi fiyat. 6 taksit de cabası fakat taksit tersden dokunabilir dikkat taksite

• D&R web sitesinde tr garantili mevcut ben gittim mağazasından aldım tek kol standart sürüm 28k fiyat 5 taksit

• Merhaba. İZMİR'de bir firmada CFI-2016 serisi PS5 gördüm. Böyle bir seri var mıdır? Yoksa yeni çıkan bir seri midir?

• Ayturkr kullanıcısına yanıt
    Yeni slim model bu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yakın zamanda Bulgaristan dan cihaz alan oldu mu? Vergi iadesiyle birlikte kaç paraya geliyor?

• MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt

Almanya'dan bir arkadaşıma sipariş verdim gelirken getirecek bende bunu merak ediyorum. Vergi iadesinden çok ekstra vergi çıkarırlar mı? Sonuçta havayoluyla gelecek karayoluyla değil.

• E_81 kullanıcısına yanıt
    Bir kişi bir konsol getirebiliyor bunda sıkıntı yok ekstra vergi çıkmaz. Hava yolu kara yolu deniz yoluna göre kanunlar değişmiyor sonuçta

• Dr_Otis D kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bakalım siparişi verdik internetten gelecek olan Almanya'daki arkadaşın adresine ama inşallah o dönmeden kargo ona ulaşır.

• Arkadaşlar ,

Almanya'dan gelecek bir arkadaş ; CD'li Versiyon (Tel Kol) için 18000 TL , Digital Versiyon (Çift Kollu) için 19.000 TL fiyat verdi bugün.

Ama PS5 konusunda hiç tecrübem yok.

Öncelikle CD'siz versiyonu alacak olursak oyun temini anlamında ilerisi için dezavantajlı olur mu bu seçim ? Örneğin Digital'de pahalı olan bir oyunu CD olarak daha ucuza bulma şansı daha mı fazla ve bu yüzden CD'li versiyon mu tercih edilmeli ? Bu konuyu şöyle bir araştırdığımda artık Digital oyunların daha sağlıklı paylaşıldığı ve CD'li sürüme gerek olmadığı konusunda tavsiyeler okuyorum.

İkinci olarak bu işki seçenekten birisini seçerken ; illa ki son sürüm CFI-2016 olmasına dikkat edelim mi ?

CD'li yada Digital versiyonu alma anlamında tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

• Papirus P kullanıcısına yanıt

Ben CD'li çift kolluyu 500 Euro'ya aldım Almanya Media Marktan. CD'li mi digital mi diye çok araştırmadım ama CD'li daha iyidir diye düşündüm onu aldım.

CD li versiyonun şöyle bir avantajı var yüklediğin oyunu silip daha sonra tekrar yükleyip oynayabilirsin. Ama dijital versiyonda bu nasıl oluyor bilmiyorum. Sildiğin oyunu tekrar yüklemek için yine ödeme yapılıyor mu mesela. CD'li versiyonda arkadaşından oyun alıp yükleyebilirsin diye düşünüyorum. Yani oyunlara para yatırmamış olursun böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E_81 -- 28 Mart 2024; 11:19:42 >
    Hocam elbette digital için de aynısı geçerli, aldığınız oyun sizin kütüphanenizde kayıtlı ve ömür boyu sizin olur istediğiniz cihazda hesabınıza erişiğ oynuyorsunuz

O zaman fiyatlar aşağı yukarı aynı.Çünkü bana yapılan 19.000 TL’lik teklif , günümüz kuru ile yaklaşık 545 Euro yapıyor zaten.

Ama yurtdışından kendimiz alsak TaxFree iadesi ile tabii ki biraz daha avantajlı olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, Türkiye garantili ps5 slim nereden alınır? Sanırım sadece teknosada var değil mi? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sudolfin kullanıcısına yanıt

Bende yakın zamanda alacağım . Siz aldınız mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadslar yurtdısından ps5 slim digital aldım. garanti hizmetini nasıl başlatıyorum ya da Türkiyede garantisi geçiyor mu ?

• kingofbet K kullanıcısına yanıt
    Hangi ülkeden aldınız ve faturası var mı

tayland. faturayı havaalanı vat refund ofisinde aldılar

• kingofbet K kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde garantili değil hocam ürününüz.
    Avrupa Birliği ülkelerden aldığınızda içinden Türkçe kitapçık ve garanti kılavuzu çıkar ve açık açık orada geçerli ülkeleri yazar. Tayland buna dahil değil. Ayrıca fatura ibrazı ibaresi de geçiyor kılavuzda. Bakın ekte gönderiyorum PlayStation 5 STOK TAKİP ve SOHBET PlayStation 5 STOK TAKİP ve SOHBET

tesekkurler cevap için hocam. amerikadan alınan cihazlar da garantiye girmiyor o zaman

• 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.