Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rtaskinlar Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 39303931393239333934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jermines

Bu mesaj silindi.

Açıkcası 3 yıldır PS4 sahibimyim ve FIFA dışında oynadığım tek oyun GOW oldu. Onuda bitiremedim.. Yine FIFA dışında oyun oynayacağımı sanmıyorum.

• dark.king kullanıcısına yanıt

Birtek ana oyun. Bi sanırım final fantasy 15, royal edition olarak geliyor. Onda bir tanesi dışında bütün ek paketler var diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hâlâ bu konu altında Playstation Xbox karşılaştırması yapanlar için söylüyorum.Playstation'ı savunun Xbox'ı savunun farketmez.Burası Playstation 5 konusu.Playstation VS Xbox Tartışma Konusu altında bu tartışmanızı devam ettirebilirsiniz.Ben bu tartışmayı burada hâlâ devam ettiren varsa şikayet edeceğim.Bu defalardır uyarılıyor yönetim tarafından.Şikayet dahilinde banlanma ihtimaliniz var.Haberiniz olsun.Yönetim de bir daha uyarı yapmayacağını belirtmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Dawn

Birtek ana oyun. Bi sanırım final fantasy 15, royal edition olarak geliyor. Onda bir tanesi dışında bütün ek paketler var diye biliyorum

Hadi ya. Re7 ek paketleri bir türlü oynayamamıştım, ayrı satın alıcaz artık indirim dönemlerinde. FF 15 için de iyi olmuş, hiç oynamamıştım, baya dolu bir içerik. Teşekkür ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Bu mesaj silindi.

ben digitalfoundry incelemesinde böyle bi sahne görmedim. fake olmasın?

• Geçen haftalarda HepsiSony'e PS5'in ne zaman geleceğini sorduğumda bu ay içinde bekliyoruz demişlerdi bugün tekrar sordum bir şey diyemiyorum diye cevap verdiler.
  • Haftaya Amazon yurtdışı stok gelirse almak mı mantıklı yoksa burdaki fiyatı bekleyip garantili almak mı bu dualsense hataları beni ürküttü aslında biraz
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt

Iphone her sene çıkarken konsollar 7 yılda bir çıkıyor farklı şeyleri kıyaslıyorsunuz. Bu sene çıkan telefon ile gelen yenilikler zaten 4-5 sene önceden planlanan şeyler. Telefonun orijinal tasarımı en az 2-3 yıl boyunca korunduğu için 7 yılda bir yenilenen bir şeyle kıyaslamak anlamsız. Iphone X ile çentik geldi, şu an 12'de de var. Boyu, kalınlığı değişir ama 13 serisi için de olması çok muhtemel. Bunlar ufak eklemeler.

Birkaç sene önce Samsung telefonlar patlıyordu, son 3 senedir çıkan(bu seneki m1 serisi dahil değil şimdilik)Macbook ısınma sorunu var ve ekranları kronik sorunlu(apple değişim programı uyguluyor), Ps4 pro uçak motoru gibi ses çıkartıyor. Bu aletlerin hepsi sorunlu işte. Ps4 pronun ikinci serisi çıktığında fan sesi düzeldi mi, hayır.

Ps5 için de sıkıntılar var. Buraya yazanları konsola laf atanlar olarak görmek dualsense ve ps5in sorunlu olduğunu değiştirmiyor. Konuda sorun yaşadım diyenler olmasına rağmen konsolun ve kontrolcünün problemli olduğunu söyleyince bi ton laf geliyor. 1 ayda analog bozuluyorsa, o kadar reklamı yapılan tetik muhabbeti 2 aylık kullanımda gidiyorsa bozuk işte. Ps5 subredditine günlük olarak bakıyorum. Sıkıntılı dualsense ve konsol sayısı olması gerekenden fazla. İstisnadan fazlası var.

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarda belirtmiş olduğum durumdan dolayı yazınızı şikayet ettim.Haberiniz olsun.Yazımda da belirttiğim gibi ister Playstation'ı destekleyen ister Xbox'ı destekleyen argümanlar sunun.Bunun yeri bu konu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortalRide -- 23 Ocak 2021; 16:19:13 >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Sizi de aynı şekilde şikayet ettim hocam.Konu dışı oluyor karşılaştırma yazıları.
  • MortalRide kullanıcısına yanıt
    Tartışma değilde bilgilendirmeydi :) Canınız sağolsun hocam

Bu açıklama tartışma maksatlı değil zaten bir tartışma konusu var. İletim sadece yanlış bir algı üzerine kendimce duruma açıklık getirme gayesi taşıyor yalnızca. Tartışma çıkartmak veya bir tarafı savunmak gibi bir amaç taşımıyorum, bu konudaki tartışmalardan İllallah ettik birçoğumuz zaten. Boş yere şikayet etmişsiniz ama neyse artık canınız sağ olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 23 Ocak 2021; 16:31:39 >
    Hocam benzer sebepler yüzünden bu konuda yönetim tarafından engellenen arkadaşlar da oldu.Her iki konsolla alakalı bilgilendirmeyi de kendi konularında yapmak lazım.Aralarındaki karşılaştırma vesaireler için de zaten bir konu var.Şikayet sonunda da zaten kesin olarak engelleneceksiniz diye bir şey yok.Yönetim değerlendirir.Ama böyle böyle küçük ifadelerle başladı daha önceki tartışmalar da o yüzden büyüdü olaylar.Ben elimden geldiğince bunun olmasını engelleme çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortalRide -- 23 Ocak 2021; 16:37:40 >
  • beyler bu cihaz ne zaman stoklara girecek ya? dubai'den akrabam geliyordu 3400 liraya dijital sürüm aldırcaktım 15 gün sonra geliyor

Haklısınız. Tartışmalara mahal vermemek için konuşmamak, kıyaslama yapmamak en doğrusu aslında. Sonra ipin ucu bazı art niyetliler yüzünden kaçıveriyor.

Kesinlikle.Anlayışınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortalRide -- 23 Ocak 2021; 16:43:51 >
  • Arkadaşlar an itibarı ile cihazım geldi Meksika’dan . Ön sipariş vermiştim Buradan 8300 TL almak yerine diğer aletleri de almış oldum . 2 ay bekledim ama değdi.
    Stok bekleten arkadaşlara bol şans diliyorum , umarım olabilecek en uygun fiyattan çıkar .
    Bana fotoğraf taki cihazlar toplamda 8000 TL mâal oldu .

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • 
Sayfa: önceki 39303931393239333934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.