Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TechVET , TakTAkk , alphi3458 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.860
Cevap
1.521
Favori
9.827.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36773678367936803681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstadlar arkadaşla yarı yarıya Plus üyelik aldık kendisi Ps4 kullanıyor.Bende PS5 Kullanıyorum.İkimizde de PS4/PS5 ana hesap aktif arkadaşım ban yeriz diye “hesabımı devre dışı yapayım.Sen hesabı tek kullan”diyor.Beni de bir endişe, korku saldı.Herhangi bir sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 24 Aralık 2020; 1:47:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o ban yiyenler bir ton insana hesabı sattılar. Sizinki normal gözüküyor, ban yemelik bir durum yok gibi ama yine de ekonomi bu kadar kötüyken kendim o riski almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

PS5'i Amazon.de'den almıştım. Az önce mail geldi, hediye olarak 1 yıllık Plus üyeliği için %25 indirim kodu gelmiş :) yurtdışından PS5 alan varsa maillerini kontrol etsin.

14 gün içinde kullanılması gerekiyormuş, Türkiye PSN'de geçerli olup olmadığını henüz kontrol etmedim.

ben denedim ama kabul etmedi. galiba bu kod psne değil de amazon.de ye girilecek. psn 12 haneli isterken bu kod 16 haneli.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

ben denedim ama kabul etmedi. galiba bu kod psne değil de amazon.de ye girilecek. psn 12 haneli isterken bu kod 16 haneli.

Alıntıları Göster

Aynen ben de az önce kontrol ettim, PSN'de geçerli değil Amazon.de'de geçerliymiş. Bir işimize yaramaz yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinan7037

Arkadaşlar PS5 İçin şuan da kullandığım tv modelim LG43UJ701 led tv var LG55CX OLED TV düşündüğüm ve araştırdığım model sizce alırsam çok büyük bi fark görürmüyüm yoksa değmezmi kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

ben uj630vden 55c9 a geçtim, bugüne kadar oled almadığıma pişman oldum, öyle diyeyim. oleddeki hdr ı gördükten sonra diğer tvlerdeki hdr ın yalan olduğunu net anlıyorsun. siyahlardan bahsetmeme gerek yok zaten, daha iyisi yok.

• cihaz üzerinden twich ve youtube yayınları yapıyorum ama belirli bir süre sonra (10-15 dk) sonra görüntü mavi ekran oluyor ses gitmeye devam ediyor.. Acaba sorun ne olabilir ?

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 24 Aralık 2020; 2:40:17 >
  • Normal gözükse bile risk büyük diyorsunuz.O zaman şöyle yapalım.Bu sefer arkadaşımın PS4 hesabına PS Plus alayım ve PS Plus Collectionu aktif etsem.Bu sorun olur mu?Oyunsuz kalmasını istemiyorum.

• Hocam sorun olmaya da bilir. Ben tedbirli davranan biriyim sadece. O ban yiyenlerin durumu bir hesaptan çok cihaz ile bağlandığı için oldu. Ama içiniz rahat etsin istiyorsanız kardeşlik konusuna falan bir sorun. Kullanıp problem yaşamayan vardır mutlaka.

• Teker teker ölecekler yine. Remake olursa hikayede küçük değişiklikler yaparlarsa daha hoş olabilir aslında.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, hocam.

• Iyi bi indirim yok mu store da? Kanada store da 5$ olan outlasti ps tr store da goremiyorum. Hadi indirim yoktur anlarimda oyun da yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Iyi bi indirim yok mu store da? Kanada store da 5$ olan outlasti ps tr store da goremiyorum. Hadi indirim yoktur anlarimda oyun da yok.

Outlast'a özel bir durum o, Outlast içeriği yüzünden TR PSN'den kaldırıldı.

• Steamde 5 liraya satilan oyunlari 100 liraya satmaya calisiyorlar. Hadi cikis fiyatlari pahali anlarim. Bari eski oyunlari indirim zamaninda gercekten indirim varmis denilecek seviyelere indir alsin insanlar. Bu ps store tr yi kim yonetiyorsa turk dusmani olmali. Bi tane oyun alirsam namerdim. Gider 2. El kutulu alip satarim. Yazik yaw 50 liranin altinda oyun yok. Gta vice city 70 tl olur mu!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar PS5 için headset almayı düşünüyorum. Kablosuz modeller arasında Pulse 3D ile Arctis 7p arasında kaldım. Arctis 7p bir tık daha iyi görünüyor ancak arada da 600 TL fiyat farkk var. Bu modellerden hangisini almamı tavsiye edersiniz ?
  • kataaay kullanıcısına yanıt
    Pulse 3d parasını hak etmeyen kulaklık. İlle de wireless alacağım diyorsan arctis 7 alabilirsin ama wireless takıntın yoksa nerdeyse ses kalitesi arctis 7yle aynı olan, mikrofonu ve özellikleri daha iyi olan hyperx cloud alpha alabilirsin.
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Hocam wireless olması önceliğim. Arctis 7p'nin fiyatı da uzun süre indirim yemez gibi duruyor ancak artık bir umut indirim beklemek şart gibi.

Daha önce birkaç başlıkta daha yazdım. Arctis 1 Wireless şu an f/p olarak en ideal kulaklık PS5 için. Amazon'da 850 TL'ye düşüyor takip edersiniz. 7P ve 1 arasında ciddi bir fark yok, araştırıp görebilirsiniz incelemelerden.

• nopnog kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 3D ses muhabbeti yok diyorlar Arctis 1 için ondan kafam karıştı. Bir de ben ps5'in yanı sıra PC'de FPS oyunu oynayabilmek için de almayı düşünüyorum kulaklığı, ses kasmak çok önemli bir unsur haliyle. Ancak dediğiniz gibi fiyat farkı çok. Ben arctis 1'i detaylıca inceleyim, teşekkürler tavsiye için
    En iyi ses kasmayı kablolu kulaklıklarla yaparsınız. Stereosu güçlü olan bir kablolu kulaklıkla. Kablosuzlarda az ve uzaktan gelen seslerde bir miktar kayıp oluyor.

Var hocam 3D. Ben kullanıyorum aynı kulaklığı. Kendi sitesinde de belirtiyor zaten özellikle. Aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz:

https://www.soundguys.com/steelseries-arctis-1-wireless-vs-steelseries-arctis-7p-41278//

https://tr.steelseries.com/blog/playstation-5-ps5-compatible-headsets-382

Zaten bunu wireless kullanmak zorunda da değilsiniz. PC'de kablolu da kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopnog -- 24 Aralık 2020; 10:40:41 >

• 
Sayfa: önceki 36773678367936803681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.