Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

15 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 48 Misafir (21 Mobil) - 36 Masaüstü27 Mobil1 iOS14 Android
5 sn
94.764
Cevap
755
Favori
4.699.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3125
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3471
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 14
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2074
  • Favoriye Eklediklerim 769
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3471 mesaj) Bonobo643 (1493 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1399 mesaj) Thejoker58906 (1190 mesaj) Press a Key (1174 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (52024 mesaj) Mobil (25424 mesaj) Mini (3811 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
180 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    281 Mesaj

aynen hocam, mesela fifada hiç batmadı bana :) ama warzone'da düşmanın ayak sesini kasmaya çalışırken arkadaşların sesinden duyamadığım oluyor çıldırıyorum :) o da sadece bu oyuna özel bir durum. Sırf bunun için de kulaklığa kötü diyemem..

|
    |
    Yılmaz7788 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skysonic

kablo takınca sanki bir tık ses kalitesi düşüyor gibi geldi bana ama çok da emin değilim. Kalite kaybı olsa olsa yüzde 5 olsun. O da benim takıntılı olmam nedeniyledir :)

Gold wireless headsetin ilk versiyonu olan tombul kulaklıktan da kullanıyordum. Mesela ondan kablo ile kullanmak ölümdü  

Mikrofonu çıkıyor mu, yoksa sabit takılı mı? Birde ben fps oyunları da oynuyorum, ayak sesleri, nereden geldiği konusunda nasıl hocam kulaklık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

en sevdiğim özelliği  çıkıyor. Ve mikrofon diyelim ki bozuldu ayrı satılıyor alabiliyorsunuz

|
    |
    first9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj

Bloodborne’ı blood starved beast’de bıraktım 😄

Ama demon’s souls’u bitiririm gibi geliyor.
    Bana daha kolay geldi.
    |
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2042 Mesaj

Hocam karakterinizi kasın güçlendirin zorlandığınız yerler çok basit oluyor.
    |
    |
    Source kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jean001

Bloodborne’ı blood starved beast’de bıraktım 😄

Ama demon’s souls’u bitiririm gibi geliyor.
    Bana daha kolay geldi.

daha mı kolay? Demons souls from software in bence en zor oyunu. Bir kere ölünce hakkını yarıya indiriyor ve kitliyor bu bile yeter. Bide Bonfirelar çok az. Öle her yerde yok

düzeltme:sekirodan sonra en zor oyunu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 30 Kasım 2020; 18:18:41 >
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj

Dark soul 3 ten basla bence en kolayi bu geldi bana
    |
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    67 Mesaj

keşke 2021'de çıksa muhteşem olur ama imkansız. 2022 bile çok zor bence.

ps5 mimarisi istediği kadar kolay olsun oyun yapmanın işçiliği belli. insan gücüyle alakalı bir konu.

bak oyunun çıkmasından 2 sene önceki 2016 fragmanı aşağıda. oyun neredeyse bitmiş. şu an sadece logo var.

God of War - PS4 Announcement Trailer - E3 2016 - YouTube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cimbu -- 30 Kasım 2020; 18:24:26 >
    |
    |
    MortalRide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj

Oyun neredeyse bitmiş dediğiniz bir demo.Oyun bitmiş diye bir şey yok.Santa Monica Studio bu demo'yu fuarda gösterip aldığı tepkiye göre projeye devam etme kararı aldı.O yüzden bu demo için 1.5 sene uğraştılar.Eğer bahsettiğim Raising Kratos adlı mini belgeseli seyrederseniz bunları orada belirtiyor zaten.Cory Balrog sırf tedirgin hissettiği için aynı demoyu 3 ay boyunca oynamış fuarda gösterirken bir aksilik olmasın diye.O yüzden önceki yazdığım şeyleri tekrar okur ve bahsettiğim mini belgeseli izlerseniz yazdıklarımı daha iyi anlayacaksınız.
    |
    |
    Cimbu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

Arkadaşlar konusmuyorken çok başarılı :) ama dediğim gibi voice chat mix özelliği yok. Multiplayer kasıyorsanız karşı taraftan kendi mikrofon sesini kısmasını talep etmeniz gerekebilir.

fiyatına göre kıyaslayacak olursam 1500-2500 bandındaki kulaklıklarla kapışır ses kalitesi. belki bir kaçından iyi bile çıkar. Zaten Arctis 7 ile ses driverları aynı. Sırf bu yüzden bile bu fiyata kaçırılmaz

|
    |
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj

Bloodborne'a başlayıp save olayını anlayamamıştım öldüğünde hep en baştan başlıyordu sonra sinirlenip satmıştım  

• Yarbay
    2042 Mesaj

Oynamadım ama bossların diğer oyunlara göre kolay diyorlar hocam .
    |
    |
    console-master kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3175 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

Girdim bir işe aldım oyunu, umarım çok sinir olmam, yıllar önce hatırladığım kadarıyla ilk büyük canavarda eziliyordum, save olayı aşırı sıkıntılıydı.

Benim için güzel dileklerde bulunun da oyunun sonuna gelebileyim :)

@toprak12345 @KrallŞaplakçı @AIchera @Source

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 30 Kasım 2020; 18:36:18 >
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skysonic

Arkadaşlar konusmuyorken çok başarılı :) ama dediğim gibi voice chat mix özelliği yok. Multiplayer kasıyorsanız karşı taraftan kendi mikrofon sesini kısmasını talep etmeniz gerekebilir.

fiyatına göre kıyaslayacak olursam 1500-2500 bandındaki kulaklıklarla kapışır ses kalitesi. belki bir kaçından iyi bile çıkar. Zaten Arctis 7 ile ses driverları aynı. Sırf bu yüzden bile bu fiyata kaçırılmaz

Solo oynuyorum, o yüzden işimi görür o zaman hocam. 900 tl'ymiş alayım o zaman.

Bu ürün değil mi hocam? Yanlış almayalım :D

https://www.teknosa.com/steelseries-arctis-1-wireless-usbc-ps4-pc-nintendo-switch-android-uyumlu-oyuncu-kulakligi-p-125088912

• Yüzbaşı
    980 Mesaj
    Arctis 1 wireless yerine direkt arctis 1 alırsam çok kaybım olur mu
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj

Eğer belgesel uzun geliyorsa sadece bu makaleyi okuyarak da dediklerimi anlayabilirsiniz.
    https://www.gamesradar.com/god-of-war-took-five-years-to-make-heres-why-and-why-it-wont-take-as-long-next-time/
    |
    |
    Cimbu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIchera

Ben bloodborne oynadıktan sonra hiçbir oyunu beğenemez oldum. Harika bir atmosfer, harika bir oynanış. Dikkatli takip ederseniz güzel bir hikayesi var. Ps5 Sahibi isen plus collectionda yok mu ? Biraz antrenman yapayım göremediğiniz boss olursa yardıma gelirim :)

Hocam bu tarz hiç oynamadım oyun online mı yoksa single mı Ps5 collectiondan indirip ps5 te bitirmek istiyorum akşam

• Yüzbaşı
    281 Mesaj

Olur hocam, ses driverları farklı bir kere. wirelessta arctis7 ile aynı sürücü var. Fark öyle böyle değil. Bu nedenle yazıyorum. araştırabilirsiniz siz de

|
    |
    Yılmaz7788 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

aynen hocam budur :) şimdiden hayırlısı olsun

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
anzer balı
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.