Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emre456987 , Ebuu , Ebuu Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (3 Mobil) - 21 Masaüstü4 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
180.847
Cevap
1.521
Favori
9.825.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34403441344234433444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen hocam, mesela fifada hiç batmadı bana :) ama warzone'da düşmanın ayak sesini kasmaya çalışırken arkadaşların sesinden duyamadığım oluyor çıldırıyorum :) o da sadece bu oyuna özel bir durum. Sırf bunun için de kulaklığa kötü diyemem..

• quote:

Orijinalden alıntı: skysonic

kablo takınca sanki bir tık ses kalitesi düşüyor gibi geldi bana ama çok da emin değilim. Kalite kaybı olsa olsa yüzde 5 olsun. O da benim takıntılı olmam nedeniyledir :)

Gold wireless headsetin ilk versiyonu olan tombul kulaklıktan da kullanıyordum. Mesela ondan kablo ile kullanmak ölümdü  

Mikrofonu çıkıyor mu, yoksa sabit takılı mı? Birde ben fps oyunları da oynuyorum, ayak sesleri, nereden geldiği konusunda nasıl hocam kulaklık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt

en sevdiğim özelliği  çıkıyor. Ve mikrofon diyelim ki bozuldu ayrı satılıyor alabiliyorsunuz

• Source kullanıcısına yanıt
    Bloodborne’ı blood starved beast’de bıraktım 😄

Ama demon’s souls’u bitiririm gibi geliyor.
    Bana daha kolay geldi.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Hocam karakterinizi kasın güçlendirin zorlandığınız yerler çok basit oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jean001

Bloodborne’ı blood starved beast’de bıraktım 😄

Ama demon’s souls’u bitiririm gibi geliyor.
    Bana daha kolay geldi.

daha mı kolay? Demons souls from software in bence en zor oyunu. Bir kere ölünce hakkını yarıya indiriyor ve kitliyor bu bile yeter. Bide Bonfirelar çok az. Öle her yerde yok

düzeltme:sekirodan sonra en zor oyunu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 30 Kasım 2020; 18:18:41 >
  • Dark soul 3 ten basla bence en kolayi bu geldi bana
  • MortalRide kullanıcısına yanıt

keşke 2021'de çıksa muhteşem olur ama imkansız. 2022 bile çok zor bence.

ps5 mimarisi istediği kadar kolay olsun oyun yapmanın işçiliği belli. insan gücüyle alakalı bir konu.

bak oyunun çıkmasından 2 sene önceki 2016 fragmanı aşağıda. oyun neredeyse bitmiş. şu an sadece logo var.

God of War - PS4 Announcement Trailer - E3 2016 - YouTube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cimbu -- 30 Kasım 2020; 18:24:26 >
  • Cimbu C kullanıcısına yanıt
    Oyun neredeyse bitmiş dediğiniz bir demo.Oyun bitmiş diye bir şey yok.Santa Monica Studio bu demo'yu fuarda gösterip aldığı tepkiye göre projeye devam etme kararı aldı.O yüzden bu demo için 1.5 sene uğraştılar.Eğer bahsettiğim Raising Kratos adlı mini belgeseli seyrederseniz bunları orada belirtiyor zaten.Cory Balrog sırf tedirgin hissettiği için aynı demoyu 3 ay boyunca oynamış fuarda gösterirken bir aksilik olmasın diye.O yüzden önceki yazdığım şeyleri tekrar okur ve bahsettiğim mini belgeseli izlerseniz yazdıklarımı daha iyi anlayacaksınız.

Arkadaşlar konusmuyorken çok başarılı :) ama dediğim gibi voice chat mix özelliği yok. Multiplayer kasıyorsanız karşı taraftan kendi mikrofon sesini kısmasını talep etmeniz gerekebilir.

fiyatına göre kıyaslayacak olursam 1500-2500 bandındaki kulaklıklarla kapışır ses kalitesi. belki bir kaçından iyi bile çıkar. Zaten Arctis 7 ile ses driverları aynı. Sırf bu yüzden bile bu fiyata kaçırılmaz

• Bloodborne'a başlayıp save olayını anlayamamıştım öldüğünde hep en baştan başlıyordu sonra sinirlenip satmıştım  

• console-master kullanıcısına yanıt
    Oynamadım ama bossların diğer oyunlara göre kolay diyorlar hocam .
  • Girdim bir işe aldım oyunu, umarım çok sinir olmam, yıllar önce hatırladığım kadarıyla ilk büyük canavarda eziliyordum, save olayı aşırı sıkıntılıydı.

Benim için güzel dileklerde bulunun da oyunun sonuna gelebileyim :)

@toprak12345 @KrallŞaplakçı @AIchera @Source

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 30 Kasım 2020; 18:36:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skysonic

Arkadaşlar konusmuyorken çok başarılı :) ama dediğim gibi voice chat mix özelliği yok. Multiplayer kasıyorsanız karşı taraftan kendi mikrofon sesini kısmasını talep etmeniz gerekebilir.

fiyatına göre kıyaslayacak olursam 1500-2500 bandındaki kulaklıklarla kapışır ses kalitesi. belki bir kaçından iyi bile çıkar. Zaten Arctis 7 ile ses driverları aynı. Sırf bu yüzden bile bu fiyata kaçırılmaz

Solo oynuyorum, o yüzden işimi görür o zaman hocam. 900 tl'ymiş alayım o zaman.

Bu ürün değil mi hocam? Yanlış almayalım :D

https://www.teknosa.com/steelseries-arctis-1-wireless-usbc-ps4-pc-nintendo-switch-android-uyumlu-oyuncu-kulakligi-p-125088912

• Arctis 1 wireless yerine direkt arctis 1 alırsam çok kaybım olur mu
  • Cimbu C kullanıcısına yanıt
    Eğer belgesel uzun geliyorsa sadece bu makaleyi okuyarak da dediklerimi anlayabilirsiniz.
    https://www.gamesradar.com/god-of-war-took-five-years-to-make-heres-why-and-why-it-wont-take-as-long-next-time/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Ben bloodborne oynadıktan sonra hiçbir oyunu beğenemez oldum. Harika bir atmosfer, harika bir oynanış. Dikkatli takip ederseniz güzel bir hikayesi var. Ps5 Sahibi isen plus collectionda yok mu ? Biraz antrenman yapayım göremediğiniz boss olursa yardıma gelirim :)

Hocam bu tarz hiç oynamadım oyun online mı yoksa single mı Ps5 collectiondan indirip ps5 te bitirmek istiyorum akşam

• Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt

Olur hocam, ses driverları farklı bir kere. wirelessta arctis7 ile aynı sürücü var. Fark öyle böyle değil. Bu nedenle yazıyorum. araştırabilirsiniz siz de

aynen hocam budur :) şimdiden hayırlısı olsun

• 
Sayfa: önceki 34403441344234433444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.