Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32053206320732083209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Edward Kenway

Spider-Man Remastered ayrı satılıyor.Yükseltme yok.Ondan indiremiyorsun.

Valla bende sorunsuz çalışıyor. PS4 zamaninda Spiderman almıştım sadece, direkt indirebildim.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demons soulsda cd her taktigimda kopyala secenegi cikiyor. Dun aksam kopyaladi guncelleme yuklendi oyuna girdim. Simdi cd taktim tekrar kopyala cikti. Bu oyunu cdden oynayan arkadaslar sizdede boyle bir durum varmi? Aksam oyunu kapat diyip cd cikardim simdi baktigimda diski kaldir diye bir secenek var burdanmi cd cikarmali. Kopyala dedigimde 9 gb guncellemeyi tekrar indirneye basladi dün aksam yapmisti bu guncellemeyi

Depolama uygulamalarda demos souls yüklü görünmüyor. Kendi kendine nasıl silinir. Cd yanlışmı çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 21 Kasım 2020; 13:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Valla bende sorunsuz çalışıyor. PS4 zamaninda Spiderman almıştım sadece, direkt indirebildim.

Alıntıları Göster

Hocam bende de PS4 versiyonu var oynamıştım bunun Rtx 4K PS5 versiyonu için yükseltme ücreti yok sanırım Remastered ayrı bir oyun ve satın almamız gerekiyor doğru mudur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hocam kulaklıkda ki surround olayı manyak güzel. Fortnite ve cold war da deneyimlediğim kadarıyla ayak sesinden sesin sağa sola kayışlardan oyuncu kaçırmadım. En ince detaya kadar ses veriyor baslar ve tizler çok güzel alacaklara tavsiye ederim. Hiç steelseries e girişmeye gerek yok.

Çok iyi o zaman hocam.Ses yüksekliği nasıl? Kulaklığın rahatlığı ve üstteki kafa bandı kafaya baskı uyguluyor mu?

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Spotify den müzik dinledim hocam telefona bağlayıp ses yüksekliği gayet iyi kulaklık yormuyor tadında baya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım. Benim tv Sony. Uzaktan kumandamı ps4 de kullanıyordum ps5 de de kullanabiliyorum. Bu Sony ye özgü bir durum mu. Bravia Sync özelliği gibi bir şey. Yoksa diğer tv kullanıcıları da kullanabiliyor mu.

• spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 saattir kafamda hiç sıkma terleme bunaltma yapmadı. Baya rahat biraz ağır sadece kafanda olduğunu hissettiriyor

• blackzeros B kullanıcısına yanıt
    Asus tuf vg249q 144hz, bu olayı yapmak için sanırım cod cold war a ihtiyacımız var :/

• Kesinlikle yeni nesilin yıldızı dualsense arkadaş. Sony efsane bir kontrolcü yapmış. Ağzım açık oyun oynuyorum. Oyunu avuçlarında hissediyorsun yav, üstündeki hoparlör mükemmel kalitede ses veriyor.

Bundan sonra devir dualsense devri, bunu hissettikten sonra başka kontrolcüler dandik gelicek emin olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainy00

Bende ac valhalayı indirirken şaşırdım baya. Oyunun yanında ps5 diye yazması lazım.

Birde bilgin olsun, ps4 ten kalan save den devam edeceksen, kupalar ps5 te sıfırlanıyor. Ps4 için ayrı ps5 için ayrı. Kupa takıntın varsa yani. 👍

Hocam aldığım kupalar nasıl sıfırlanabilir ya böyle aptalca iş mi olur ? Profil listemde de mi gözükmüyor kupalar anlamadım ?

• Dualsense'nin jak çıkış gücü nedir aydınlatacak varmı? Dualshock 4'de ses seviyesi bana göre çok azdı her ne kadar sesi fullesemde kulaklıktan az ses geliyordu. Dualsense'ye bağladığınız kulakların ses seviyesi nedir? Umarım yüksek ses veriyordur.

• Kaanowicz kullanıcısına yanıt
    4k mı?

• Malzeme kalitesi nasıl hocam, o deri kısım soyulma yapar mı acaba gene zamanla?

• Misal ps4 te ac valhala oynadın. 10 tane kupa kazandın. Ps5 versiyonuna yükseltip ps5 te oynarsan, kaldığın yerden devam ediyorsan oyuna ama 10 kupayı saymıyor. Sıfır oyun gibi oluyor.
    . Bende o yüzden baştan basladım.

• kardeşim yurdışında onu beklemeyemedim sonunda bende aldım teknosadan:)

• demon's souls a giriş yapabilen var mı? ana ekranda duruyor sadece?!

• Amazon de 18 aralığa kadar digital edition için stok açar umarım ya. Dayımlar gelicek 18 inde onlarla getirtecektim.

• Black Friday'da Amazondan PS5 tahmini ne olur? Stoklara girer herhalde..

• Değil 1080p

• rainy00 kullanıcısına yanıt

Yükseltme olmadan oynayınca problem yok değil mi, çok saçma sapan bir sistem olmuş gözüküyor 🤦‍♂️

• 
Sayfa: önceki 32053206320732083209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.