Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: frkmngr9153 , oguzxz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 8 Kasım 2020; 17:0:54 >

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Acar ama indirim olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 Kasım mi hocam Black friday o tarihi bekleyeyim olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Orada sadece 12 kişi inceleme yapmış hocam. Diğer shop4'lere bakabilirsiniz. Bir de bizim aldığımız shop4tr var. Onun linkini de aşağıya bırakıyorum. Umarım pişman olmayız 😁

https://www.trustpilot.com/review/shop4tr.com

• Playstation5 P kullanıcısına yanıt

hocam verileri hariciye yüklemedim, bulut dosyası olarak ps plusa yükledim, sorun olur mu ?

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Fiyatta bir indirim olmayacagindan bulabilirseniz alin. Amazon f5 yapin arada.

• Fransadan cihaz bekleyenler, xbox forumunda elemanların siparişleri iptal ettiler bir anda dikkatli olun. Ödeme alamamışlar güya ya da güvenlik sebebiyle demişler. Seri şekilde mail attılar herkese.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Fiyatta bir indirim olmayacagindan bulabilirseniz alin. Amazon f5 yapin arada.

Yapıyoruz da ne fayda hocam yok hiç girmiyor stoga

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Karaborsacilar satamadiklarinda iptal ederler o zaman alirsiniz. Telas etmeyin. Ozellikle son 3 gunde iptal cok olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Evet doğru

Güzelmiş

• Maschinengewehr M kullanıcısına yanıt
    Böyle bir hesaplama yok. Sony Türkiye, Eurasia’dan ürünü Teknosadan satın alır gibi almıyor. Konsol zaten adamların kendi malı, Türkiye’ye satın alınarak ithal edilmiyor konsollar. Sony Türkiye’nin sadece Türkiye’de konsol satışlarından Sony global’in verdiği direktif doğrultusunda belli bir kar marjı yakalaması gerekiyor. Bunu sağlayacak birim ürün fiyatının da ne olduğunu Sony Türkiye dışında kimse bilemez. Euro’yu 3’le 5’le çarpıp burada kaçtan satılacağı hesap makinesi ile hesaplanabiliyor olsa, finans diye bir sektör olmaz, gelip de Türkiye’ye finans ofisi açmazlar.

Ha bence de 10k’ya dayanır ama bunun nedeni yaptığın hesaplamadan kaynaklı değil, educated guess tamamen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portrey

Ghost of tsushima bu oyun nasıldır ps4 proyu sattığım için oynayamadım plus collectiona gelmiyor. Sanki konsol sattıran bir havası var gibi ama bilemedim

Ghost Of Tsushima PS4'e şu ana kadar çıkmış açık ara EN İYİ OYUNDUR sorman bile hata  

• BerkayDrsn kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler MR. Kenichiro Yoshida

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Cok yanlis onerilerde bulunmussunuz. Kablolu kulakliklar konsol icin yanlis olur. Bu kulakliklar oyun kulakliklari degil ayrica mikrofonlarida yok. Uyumlulugundan bile supheliyim. Onerilecek kulakliklar konsol ciktiktan sonra incelemelerle ortaya cikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 8 Kasım 2020; 16:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Ghost Of Tsushima PS4'e şu ana kadar çıkmış açık ara EN İYİ OYUNDUR sorman bile hata  

Alıntıları Göster

• vector x-31 kullanıcısına yanıt

? Arkadaşı dikkate almayalım lütfen. Ghost of tsushima oldukça sıradan vasat bir oyun. Görevlerin hepsi aynı yan görev olsun ana görev olsun. Görev anında npclerin konuşmaları yok bile uzak çekim. 6-7 yılda yapılan bir oyundan ziyade 2 yılda bir çıkan ubisoft oyunlarından farkı yok. Oyun kötü mü? Değil. Ama mükemmel mi? Yok artık.

Bu arada kulaklık için acele etmeyin derim. 1600 TL ciddi bir fiyat. O paralara muhteşem kulaklıklar var.

• Amazon fr Xbox siparişlerini iptal etmiş bazı kişilerin diğer konu karisti.Bizim pslere bişi olmasa bari ne b'kluk oluyorsa bu fr de oluyor zaten

• BerkayDrsn kullanıcısına yanıt
    Ben zaten firmanın fiyatlandırma politikasına en ufak bir laf etmedim ki . Devletimiz ' yav Euro yükseldi bunlardan aldığımız vergiyi düşünelim' demeyeceğine göre ve alacağı vergiyi her türlü alacağına göre yükselen Euro kuruyla Euro bazında TL'ye yük binecek ve aletin ana parası da yükselecek buna paralel vergiler de binecek . Sony ' bu alete her türlü 500€ alacak lamı cimi yok ve büyük ihtimal teknoloji mağazalarına da bu fiyattan verecektir .

• WaBoSe kullanıcısına yanıt

Aksilik benim de fr..... şimdilik sorun yok ama kargonun yapılacağı zaman yapabilirler.. çok sikinti.. Amazon a.da.yakismamis ama.

• Hocam siz 12sinde cihaza sahip olacaktiniz degilmi?

Sali gunu dispatch olur sanki sizin cihaz.

Amazondanmi almistiniz?

@oh canada

• 
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.