Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
53
Favori
65.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibariyle ürün elime geçti şuan sorunsuz şekilde kullanıyorum, satıcı son derece ilgili. Gidip 1500-2000 tl ye playstation için üretilen klavye mouse temin etmeye gerek yok. Şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle ilgin için teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü ben de aldım ama yalnızca fifa ile deneyebildim(black opsun indirimini bekliyorum), alet çalışıyor. Daha sonra asıl oyun ile deneyince editlerim
  • Pm alabilir miyim?

• karamelll K kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı.
  • ps4 ile ikinci gamepad kullanarak kulaklıkla ses aldığımızda oyun sesini de alabiliyor muyuz? Yoksa sadece chat sesi mi geliyor?

Ayrıca Pm alabilir miyim?
  • guitaristt G kullanıcısına yanıt
    Oyun sesi ve chat seside gelmekte. Pm gönderdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zamandır konunuzu takip ediyorum. 10 gün önce ps4 pro aldım. En yakın zamanda aparatı da alacağım sizden. Bu arada telgram grubunda bu aparatı almak isteyenler vardı. Ben de konunuzun linkini yapıştırdım gruba. Sizinle iletişime geçerler

• ado102 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) mesajınızı bekliyorum.

• İlk fps oyunu aldığımda mesaj yazacağım inşallah.

• PM alabilirmiyim ?
  • saurisil S kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı.

• Ürün bugün elime geçti, hiç bir sorun yaşamadan kullanıyorum. Kurulumu yaptıktan sonra beceremediğim bir ayar olmuştu, sağolsun anında yardımcı oldu. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Hocam elinizde hazir cihaz var midir, ya da bir hafta icerisinde olur mu elinizde?

1 hafta icerisinde almayi dusunuyorum.

• Lamphire kullanıcısına yanıt
    Suanlik hazir cihaz yok. Önümüzdeki pazartesi günü yeni parçalarım gelecek. Kesin alacaksanız bir tanesini ayırabilirim size.

• pazartesiye kadar kesinlesir hocam, haber veririm size.

• Black ops 4 ile denedim sonunda haftasonu. Pc ile oynanış olarak rahatsız edici bir fark yok. Beni pc masrafından kurtardı valla, özlemişim fps oyunlarını. Hem de yok ekran kartı kaç olsun yok işlemci darboğaz yaparmı derdi yok.

Ekstra olarak, mouse ayarı yavaş gelen kişiler gimx fps ayarlarında dpi ayarını, atıyorum mouseunuz 3600 da çalılıyorsa, ondan daha düşük girip oynayın. Örnek olarak benim mouse 3600 dpi, ben 1600 ile rahat ediyorum..
  • Ürün bugün elime geçti malzemesi çok dayanıklı ve sağlam ayrı olarak arkadaş çok ilgili ve yardimsever kesinlikle öneriyorum ..
  • merhabalar, hayırlı satışlar abicim. ben ayın 1'inde ödeme yapmak istiyorum ve cihazı satın almak istiyorum, sanırım özel mesajdan siz bana gerekli bilgileri vereceksiniz de pm atabilir misiniz?

bi' de benim kulaklığım usb girişli, bir problem yaratır mı acaba?
  • Pm atıldı.

• Ben anlamadım bu konuyu yahu :)

PS4 için Battlefield, PUBG vs. için klavye+mause çalıştırmak için bir program mı satıyorsunuz? Klavye mause'mi satıyorsunuz? :) Çok alakasız olduğum konular.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.