Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6010. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60086009601060116012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • youtubeda yeni kanal açtık playstation oyunları oynuyoruz çok uğraştık güzel oldu abone olabilirmisiniz ? :) yorumlarınızı eleştirilerinizi merakla bekliyoruz
    https://www.youtube.com/watch?v=E4LVpRNms9k

teşekkürler
  • Arkadaşalr yurt dışında psn plus 12 ay en uygun nereden alabilirimn
  • PS4 pro var elimde.4k cihaz alacağım hangi tvyi önerirsiniz 55inc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, psn store'da oyunları taksitle alma imkanımız yok mudur? Satın aldıktan sonra banka da taksit yapmıyor. Cüzdan için para baktım ama sanırım Türkiye için öyle satış yapan bir yer de yok. Atıyorum gittigidiyor'da falan 100tl cüzdan kodu satılsaydı 3 tane alıp onu taksit yapmayı planlıyordum.
    Bir yolu yöntemi var mıdır? Bir anda 300-400tl verilmesi kolay olmuyor çünkü.
    Not: Türkiye Psn kullanıyorum.
  • PS4'te Bu Hafta

• mortal kombat 11
    injustice 2
    rdr2
    gta 5
    eklemek isteyen psn : semihince896
  • Bu konu açılalı 8 sene mi geçti? Allahım bana birşeyler oluyor. Ne ara geçti o kadar sene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    "Limited Edition Death Stranding" tasarımlı. O yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

"Limited Edition Death Stranding" tasarımlı. O yüzden.
    bir fakı var mıdır hocam ben call of duty ve pes 2020 oynayacagım sadece 500gb da yeterlı olur mu sizce

slim ve pro var kafam karıstı bayagı uzak kaldım konsoldan da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 20 Mart 2020; 18:49:52 >
    O ikisi arasında hiçbir fark yok. Sadece renkleri farklı. 500 GB da yeter, oynayacağın oyunları yükler bitirirsin. Saydığın oyunlara bakarsan en uygun fiyatlı PS4 Slim'i al geç.

Edit: Ama maddi durumda sıkıntı yoksa ve 4K TV varsa PS4 Pro al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Mart 2020; 18:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

O ikisi arasında hiçbir fark yok. Sadece renkleri farklı. 500 GB da yeter, oynayacağın oyunları yükler bitirirsin. Saydığın oyunlara bakarsan en uygun fiyatlı PS4 Slim'i al geç.

Edit: Ama maddi durumda sıkıntı yoksa ve 4K TV varsa PS4 Pro al.
    zaten yeni oyunda içinde eskisini silip yenisi yüklesek 500gb da yeter o zaman hocam cok tsk ederim son olarak 3k 5k arası tv öneriniz var mıdır kullandgnz tv yi sorabilir miyim.. vallahi su zmnda evde zaman gecmiyor ps4 alayım dedim bari
    Benim TV tavsiyem pek doğru olmaz çünkü HDR olayında ışıklar bana parlak geldiği için bile önceki TV'me geri döndüm. TV mevzularını takip edenler yanıtlarsa daha yi olabilir.
  • tesekkur ederım hocam cok.. son olarak https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-dualshock-v2-eas-e-1-tb-slim-oyun-konsolu.html

Dualshock yazıyor bazı ılanlarda bu yeni nesil oyun konsolu mu hepsinde yok sanırım
  • Merhaba dostlar,
    PS4 için oğlum istedi Minecraft aldım 86 tl (tam oyun) ancak oyunu indirdiğimde "Oyunu açmak için satın alın" ibaresi çıkıyor. Tıkladığımda da 130 tl li başka bir ücret istiyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Para ödüyorum ama oyunu satın almamış oluyorum.
  • Beyler acil yardıma ihtiyacım var

Şimdi ben ana hesabımla psn plus bedava call of duty black opsu verdiğinde almış ve indirmiştim ama oynayamadan plusım bitmişti..

Şimdi 14 günlük deneme sürecini başka bir hesaptan başlattım yani plusım var ama call of duty i aldıgım hesaptan değil? ben şimdi oynayamam mı oyunu?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Hayır oynayamazsın, oynayabilmen için ücretsiz plus oyunu hangi hesaptaysa o hesaba plus üyelik almalısın

• Selamlar. Ben playstation'da fps oynarken çok zorlanıyorum. Ds4'ün de mis gibi jiroskopu var. Neden Nişan yardımcısı olarak jiroskopu kullanamıyoruz veya kullanan var mıdır yol yöntem bilen?
    Teşekkürler
    NOT: pc üzerinden ds for windows yazılımı ile ayarlandigini biliyorum ben konsolumda oynamak istiyorum.

• Arkadaşlar ps4 slim alacağım da son zamanlarda alan oldu mu? En uygun nerden alabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: culpanext

Merhaba dostlar,
    PS4 için oğlum istedi Minecraft aldım 86 tl (tam oyun) ancak oyunu indirdiğimde "Oyunu açmak için satın alın" ibaresi çıkıyor. Tıkladığımda da 130 tl li başka bir ücret istiyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Para ödüyorum ama oyunu satın almamış oluyorum.
    Siz büyük ihtimalle oyundan önce paketini satın almışsınız
  • 
Sayfa: önceki 60086009601060116012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.